"Kozacka mi這嗆": Fiodor schwyta Timofieja! Co si zdarzy w 39 i 40 odc Kozacka mi這嗆?

Data: 2021-01-28 08:30:01 Autor: tadas

Kozacka miłość to atrakcyjny serial obyczajowy ze sporym naciskiem na jak najlepsze odwzorowanie atmosfery przełomu XIX i XX wieku na Ukrainie, prezentującym losy grona bohaterów, powiązanych skomplikowaną relacją oraz wielkim spiskiem, który zmienia ich życie. Co czeka fanów w 39 i 40 odcinku serialu Kozacka miłość?

Obrazek w treści 

Kozacka miłość to rosyjski serial obyczajowy z 2013 roku, emitowany przez TVP 2. Co się zdarzy w 39 i 40 epizodzie?

Kozacka miłość – opis 39 odc

Co się wydarzy w 39 odcinku Kozacka miłość? Fiodor trafia do domu Kolewanowa, gdzie oficjalnie wyznaje miłość wobec Olgi. Dziewczyna szybko prosi go jednak, aby z miejsca opuścił dom. Ilia namawia ją do ślubu z Kolewanowem, natomiast Serafim całkowicie tego nie pochwala i nie akceptuje takiej możliwości.

Czytaj także: "Kozacka miłość": Kolewanow oczernia Alionę. Co się zdarzy w 37 i 38 odc Kozacka miłość?

Grigorij stara się wraz z Marysią odnaleźć Alionę, która w tym samym czasie próbuje skłonić Karasika do tego by ujawnili się razem ze swoim związkiem przed rodzicami.

Kozacka miłość – gdzie obejrzeć 39 odc?

Gdzie można zobaczyć 39 odcinek Kozacka miłość? Najnowszy epizod zobaczyć będzie można we czwartek, 28 stycznia na antenie TVP 2 od godziny 18:45.

Czytaj także: "Kozacka miłość": Fiodor wyznaje Oldze miłość! Co się zdarzy w 38 i 39 odc Kozacka miłość?

Odcinek nadrobić można swobodnie za pośrednictwem platformy VOD należącej do Telewizji Polskiej.

Kozacka miłość – opis 40 odc

Co stanie się w 40 odc Kozacka miłość? Marysia spotyka się z Alioną, próbując ją przy okazji zastraszyć. Bardzo szybko okazuje się, że to właśnie ona sporządziła anonimowym liścik.

Fiodorowi udaje się schwytać Sorokę, osobiście przywożąc go do stanicy. Przy tej okazji ogłasza, że zabiera się zgłosić na ochotnika do wojska.

Czytaj także: Dzięki sprzedaży książek zapewniono setki tysięcy ciepłych posiłków dla potrzebujących

Aliona z Karasikiem pojawiają się u rodziców, którzy po raz pierwszy poznają ich decyzję. Matka próbuje zapewnić dla córki jak najlepsze, godne utrzymanie oraz przyszłość.

Kozacka miłość – gdzie obejrzeć 40 odc?

Gdzie można zobaczyć 40 odcinek Kozacka miłość? Kolejny epizod zobaczyć będzie można w piątek, 29 stycznia 2021 roku od godziny 18:45 na antenie kanału drugiego Telewizji Polskiej.

Czytaj także: Szermierz natchniony powraca. „Virion. Zamek" Andrzeja Ziemiańskiego

Po premierze odcinek zobaczyć będzie można także w Internecie – na platformie vod.tvp.pl.

Kozacka miłość – książka

Serial Kozacka miłość jest autorską historią miłosną osadzoną na przełomie XIX i XX wieku na Ukrainie, którą poznać możecie także za pośrednictwem książki Jazda Kozacka w Armii Koronnej 1549–1696, autorstwa Pana Bartosza Głubisza.

Książkę Jazda Kozacka w Armii Koronnej 1549–1696 kupić można poniżej:

REKLAMA

Zobacz tak瞠

Musisz by zalogowany, aby komentowa. Zaloguj si lub za堯 konto, je瞠li jeszcze go nie posiadasz.