Kozacka miłość: Aliona zaskoczy wszystkich swoją decyzją?! Co wydarzy się w odcinkach 180 - 184?

Data: 2021-09-13 09:20:02 Autor: Tamer Adas
udostępnij Tweet

W najbliższych odcinkach Kozacka miłość: Stiepan ponownie wpadnie w tarapaty, Nikoła zapragnie rozliczyć się z Kolewanowem, Gładysz spróbuje udowodnić swoją niewinność, a Aliona ogłosi zaskakującą decyzję.... Co jeszcze się wydarzy w 180 - 184 epizodzie serialu?

Obrazek w treści

Kozacka miłość to kolejna ukraińska produkcja z późno-wieczornego pasma TVP. Co nowego wydarzy się w świecie nowych bohaterów?

Sprawdź, co wydarzy się w konkretnym odcinku (180 - 184) Kozacka miłość

Kozacka miłość – opis 180 odc

Co stanie się w 180 odc Kozacka miłość? Stiepan wpadł w kłopoty w pracy, nikt nie chce jednak uwierzyć w jego podejrzenia dotyczące Kolewanowa. W związku z czym musi opanować sytuację z Olgą, nim powróci naczelnik.

Aliona stara się mu pomóc, ale ich działania doprowadzając do wycofania się przez lekarza. Ten uważa, że jest przez nich śledzony. W stanicy trwają poszukiwania mordercy atamanowej, a Galina i Luba zeznają, że widziały zabójcę....

Czytaj także: Kozacka miłość: Marysia uciszy Olgę?! Co wydarzy się w odcinkach 171 - 175?

Gdzie można zobaczyć 180 odcinek Kozacka miłość? Nowy epizod trafi na ekrany w poniedziałek, 13 września 2021 roku od godziny 18:45 na antenie kanału drugiego Telewizji Polskiej.

Kozacka miłość – opis 181 odc

Marysia przebiega się za Bułygę, pragnąć pogrążyć Galinę, ta z resztą niebawem zostanie przesłuchana. Przez męża Aliona wyjeżdża do domu ojca. Olga tymczasem zataja przed lekarzem, że w jej głowie pojawiły się nowe informacje i zdarzenia z porwania.

Czytaj także: Uprowadzona – Wycieczka do Paryża przekształca się w dramat!

Gruszeńka spotyka w Ustiżunie muzykantów, pragnąc o zabranie jej ze sobą....

Kiedy wyemitowany zostanie 181 odcinek Kozackiej miłości? Odbędzie się to we wtorek, 14 września od godziny 18:45 na antenie kanału pierwszego Telewizji Polskiej.

Kozacka miłość – opis 182 odc

W 182 odcinku Nikoła dowiaduje się od Olgi o cynizmie Kolewanowa, ten chce się ostatecznie rozprawić z chrzestnym. Kupiec ucieka z miasta, grożąc mu jednocześnie więzieniem. Gruszeńka poprzez muzykantów chce przekazać Tichonowi list pożegnalny.

Czytaj także: „Chyłka – Inwigilacja” - co wydarzy się z 2 i 3 odcinku czwartego sezonu serialu?

W nocy obok domu Galiny dostrzeżony zostanie przestępca!

Nowy epizod (182) zobaczyć będzie można w środę, 15 września 2021 roku od godziny 18:45 na antenie kanału drugiego Telewizji Polskiej.

Kozacka miłość – opis 183 odc

Co stanie się w 183 odc Kozacka miłość? Bułyga sygnalizuje Anfisie, że połączyła ich tak sama przeszłość, chce kontynuować utrzymywanie wydarzeń w tajemnicy. Aby uratować Galinę przed więzieniem, Sroka udaje że jest jej kochankiem. Olga wypomina mężowi, że podjął zbędne ryzyko.

Stiepan przedstawia Gładyszowi całą winę Kolewanowa.

Czytaj także: Dopaść Cartera – Pozbyć się mordercy brata...

W obawie o utratę szacunku, Gładysz postanawia wpierw udowodnić, swoją niewinność.

Gdzie można zobaczyć 183 odcinek Kozacka miłość? Nowy epizod zobaczyć będzie można w czwartek, 16 września 2021 roku od godziny 18:45 na antenie kanału drugiego Telewizji Polskiej.

Kozacka miłość – opis 184 odc

Co stanie się w 184 odc Kozacka miłość? Bułyga oświadcza Anfisie, że zgodnie z kościelnymi dokumentami jest jego żoną, ta informacja wstrząsa kobietą. Siemionow czuje się zazdrosny o możliwy awans Stiepana, pragnie go służbowo zniszczyć! Aliona tymczasem u ojca oświadcza mu, że... pragnie wstąpić do klasztoru!

Czytaj także: "Londyn w ogniu" – o czym jest film? Czy warto obejrzeć?

Gdzie można zobaczyć 184 odcinek Kozacka miłość? Nowy epizod trafi na ekrany w piątek, 17 września 2021 roku od godziny 18:45 na antenie kanału drugiego Telewizji Polskiej.

Gdzie obejrzeć odcinki 180 - 184 Kozackiej Miłości?

Poprzednie i wspomniane odcinki (180 - 184) można obejrzeć jeszcze raz po premierze odcinka w telewizji, za darmo za pośrednictwem Internetu i platformy VOD Telewizji Polskiej.

Kozacka miłość – książka

Serial Kozacka miłość jest oryginalną historią miłosną osadzoną na przełomie XIX i XX wieku na Ukrainie, którą poznać możecie także za pośrednictwem książki Jazda Kozacka w Armii Koronnej 1549–1696, autorstwa Bartosza Głubisza.

Książkę Jazda Kozacka w Armii Koronnej 1549–1696 kupić można poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Oszukany czas
Kinga Tatkowska
Oszukany czas
Szukając nadziei
Adrianna Klara Kłosińska
Szukając nadziei
Kilka niedużych historii
Katarzyna Wasilkowska
Kilka niedużych historii
Domek na końcu świata
Danuta Noszczyńska
Domek na końcu świata
Pani z wieży
Magdalena Wala
Pani z wieży
Dobry chłopak
Iwona Wilmowska
Dobry chłopak
Sercem i rozumem
Wojciech Sobina
Sercem i rozumem
Bez opamiętania
Paulina Wysocka-Morawiec
Bez opamiętania
Pokaż wszystkie recenzje