"Kozacka miłość": Stiepan pomaga Oldze.... Co się zdarzy w 29 i 30 odc Kozacka miłość?

Data: 2021-01-14 08:30:03 Autor: tadas

Kozacka miłość to popularny w Polsce rosyjski serial obyczajowy z mocnym naciskiem na elementy historyczne na Ukrainie, prezentując losy grona bohaterów, których wiąże skomplikowana relacja, wypełniona nieszczęśliwą i tragiczną miłością. Co czeka widzów w odcinkach 29 i 30 epizodzie serialu Kozacka miłość?

Obrazek w treści 

Kozacka miłość to serial obyczajowy z 2013 roku, emitowany w ciągu tygodnia za pośrednictwem kanału drugiego Telewizji Polskiej. Co wydarzy się w 29 i 30 epizodzie?

Kozacka miłość – opis 29 odc

Co się zdarzy w 29 odcinku Kozacka miłość? Olga dopiero orientuje się, że wpadła w pułapkę opracowaną wcześniej przez Marysię. Kobieta szybko przeprasza kozaków oraz zapewnia ich, że jak najszybciej opuści stanicę. Timocha ukrywa się przed poszukiwaczami, mając nadzieję że po przeczekaniu momentu kryzysowego uda mu się łatwiej poczynić następne ruchy. Stiepan po pewnym czasie wywozi go skrytego w wozie z sianem. Jego żona Marysia odkrywa ukradzioną wcześniej broszkę.

Czytaj także: "Kozacka miłość": Aliona ucieka z Karasikiemi! Co się zdarzy w 27 i 28 odc Kozacka miłość?

W tajnej skrytce kozackich rzezimieszków, udaje się im odkryć zabawkę, niegdyś opracowaną przez Koźmę specjalnie dla Marysi.

Kozacka miłość – gdzie obejrzeć 29 odc?

Gdzie można zobaczyć 29 odcinek Kozacka miłość? Najnowszy epizod zobaczyć będzie można w czwartek, 14 stycznia na antenie TVP 2 od godziny 18:45.

Czytaj także: "Kozacka miłość": Stiepan ratuje Timochę! Co się zdarzy w 28 i 29 odc Kozacka miłość?

Kozacka miłość – opis 30 odc

Co stanie się w 30 odc Kozacka miłość? Tichon po przypadkowym popchnięciu ze strony żony uderza się w głowę i traci przytomność. Warwara obawia się o swoje życie, natomiast Bogdan ze wszystkich sił stara się uratować zbiegłych katorżników. Pomocą okazuje się dla niego Koźma.

Stiepan tymczasem opiekuje się Olgą, zapewniając ją o tym, że zapewni jej bryczkę zmierzającą do miasta. Przy okazji dzieli się tym z Marysią, która... sama zapewnia go o tym, że uda jej się to zrealizować.

Czytaj także: Warszawskie Targi Książki 2021 odbędą się w czerwcu!

Grigorij powiadamia córkę o ucieczce Aliony, chcąc się przyznać do wszystkiego, ujawniając całą intrygę. Marysia się na to nie zgadza, planując utrzymać wszystko wciąż w tajemnicy.

Kozacka miłość – gdzie obejrzeć 30 odc?

Gdzie można zobaczyć 30 odcinek Kozacka miłość? Kolejny epizod zobaczyć będzie można w piątek, 15 stycznia od godziny 18:45 na antenie kanału drugiego Telewizji Polskiej.

Czytaj także: Morderstwo w Białym Domu, czyli waszyngtońska tragedia

Po premierze odcinek zobaczyć będzie można także w Internecie – na platformie vod.tvp.pl.

Kozacka miłość – książka

Serial Kozacka miłość jest autorską opowieścią osadzoną na przełomie XIX i XX wieku na Ukrainie, którą poznać możecie także za pośrednictwem książki Jazda Kozacka w Armii Koronnej 1549–1696, autorstwa Bartosza Głubisza.

Książkę Jazda Kozacka w Armii Koronnej 1549–1696 kupić można poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.