Marley i ja - opieka nad niesfornym szczeniakiem łatwa nie jest

Data: 2022-05-14 11:07:01 Autor: adudek
udostępnij Tweet

Dziś jeden z kałów polskiej telewizji pokaże pogodną komedię, w której coś dla siebie znajdą nie tylko miłośnicy opowieści romantycznych, ale także ci, którzy kochają psiaki, szczególnie szczenięta. 

Obrazek w treści

Film nosi tytuł Marley i ja i jest amerykańską komedią z roku 2008, czyli nie najnowszą, ale porusza bardzo aktualny temat związku i opieki nad niesfornym psiakiem. Co wiemy o filmie? Na jakiem kanale będzie można go obejrzeć? Kto w obsadzie? 

Marley i ja – opis filmu 

Film Marley i ja to pogodna amerykańska komedia, której bohaterami są Jennifer i John Groganowie. Niedawno się pobrali i starają się wieść normalne życie młodej pary z mieście na Florydzie, gdzie wyprowadzają się z Michigan. na miejscu podejmują pracę, ale każdy w gazecie, która z sobą rywalizuje. Nie mogą się także dogadać w kwestii posiadania dzieci. 

  Czytaj również: Noc w muzeum. Tajemnica grobowca – Tajemnice pomiędzy Londynem, a Nowym Jorkiem...

Aby Jennifer przestała nagabywać męża na dziecko, ten za namową przyjaciela postanawia kupić jej psa. I tak pewnego dnia w domu rodziny pojawia się niesforny szczeniak labradora, który burzy spokój rodziny. 

Marley i ja – obsada filmu

W filmie Marley i ja w rolach głównych: Owen Wilson, aktor znany z ról w filmach: Polowanie na druhny, Wyjdź za mnie, Kurier Francuski z Liberty, Kansas Evening Sun, czy Cudowny chłopak, a także Jennifer Aniston, która kojarzymy w takich produkcji jak: Przyjaciele, Zabójczy rejs, The Morning Show: sezon 2 czy Żółtodzioby.

   Czytaj również:  Dziewczyna warta grzechu – Prostytutka zostanie aktorką? Co na to żona?

W pozostałych rolach: Eric Dane, Alan Arkin, Nathan Gamble, Haley Bennett, Clarke Peters, Kathleen Turner, Lucy Merriam.

Reżyserem filmu jest David Frankel, mający na swoim koncie filmy: Kompania braci, Ekipa, Dear Diary, Diabeł ubiera się u Prady.

Marley i ja – gdzie obejrzeć film?

Film Marley i ja miał swoją kinową premierą w tym roku, w roku 2008, a dziś będziemy mogli go zobaczyć w polskiej telewizji. 

   Czytaj również:  Ja, ty i on – Czy można spokojnie żyć z uciążliwym lokatorem?

Film będzie można obejrzeć w sobotę, 14 maja 2022 roku, o godzinie 20:00, na TVP 2. Powtórka w niedzielę, 15 maja 2022 roku, o godzinie 11:00, także na TVP 2.

Marley i ja – opinie o filmie

Opisywana produkcja, to film, który może przypaść do gustu przede wszystkim zwolennikom filmów komediowych, pogodnych, radosnych, ale także ludziom, którzy lubią produkcje romantyczne. Spodoba się także miłośnikom psów. 

   Czytaj również:  Asy bez kasy – Konwojent przejmuje wielkie pieniądze oraz... kłopoty

Film ma na swoim koncie nagrody filmowe - Teen Choice - Ulubiona komedia braterska, a także nominacje - Teen Choice - Ulubiona aktorka komedii Jennifer Aniston i KIDS CHOICE - Sterowiec - Ulubiona aktorka filmowa Jennifer Aniston

Marley i ja – książki

Film Marley i ja to produkcja bazująca na literaturze, na niezwykle popularnej, bestsellerowej powieści Johna Grogana o tym samym tytule. W zamian polecamy inną książkę o takim samym tytule, ale będącą podobnym gatunkiem o tytule Nieoczekiwana zmiana ról. Jej autorem jest Jacek Getner.  

Książkę „Nieoczekiwana zmiana ról” (Wydawnictwo Lucky) można kupić taniej poniżej: 

 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy