Diabeł ubiera się u Prady – kultowa komedia z Anne Hathaway i Meryl Streep 

Data: 2020-07-02 14:47:52 Autor: pobarski
News - Diabeł ubiera się u Prady – kultowa komedia z Anne Hathaway i Meryl Streep 

Już niebawem w telewizji kolejny raz wyemitowana zostanie znana komedia z udziałem cenionych gwiazd Hollywood – Anne Hathaway oraz Meryl Streep. Co warto wiedzieć na temat filmu Diabeł ubiera się u Prady?

Diabeł ubiera się u Prady to kultowa komedia z udziałem gwiazd światowego kina. Historia młodej dziennikarki, która zatrudnia się jako asystentka u boku znanej ikony mody od lat cieszy się popularnością ze strony widzów. 

Diabeł ubiera się u Prady – opis 

O czym jest film Diabeł ubiera się u Prady? Produkcja przedstawia losy Andrei, świeżo upieczonej absolwentki studiów dziennikarskich, która dostała pierwszą poważną pracę – jako asystentka  naczelnej magazynu modowego „Runway”. Andrea od zawsze marzyła o tej pracy, jednak kiedy dochodzi do spotkania ze swoją pracodawczynią, Mirandą, ikoną nowojorskiej mody, okazuje się, że obowiązki dziennikarki są… znacznie inne niż te, o których mówi się na studiach. 

Niebawem dziewczyna będzie musiała przejść prawdziwy chrzest bojowy pod okiem Priestley. Jeśli uda się jej wytrwać, a szefowa nie wykończy ją swoimi dziwnymi żądaniami, będzie miała w kieszeni przyszłość w każdej redakcji w mieści. I chociaż brzmi to kusząco, to Andrea już wie, że nie będzie to wcale tak łatwe, jak się wydaje. 

Diabeł ubiera się u Prady – obsada

W filmie Diabeł ubiera się u Prady wystąpiły znane gwiazdy Hollywood. W rolę szefowej „Runway” wcieliła się Meryl Streep, z kolei Andy Sachs zagrała Anne Hathaway. 

Czytaj także: "Przeczucie" – nietypowy amerykański thriller z Sandrą Bullock

W pozostałych rolach zagrali Emilu Blunt, Stanley Tucci, Simon Baker, Adrian Grenier, Traci Thoms oraz Rich Sommer. 

Diabeł ubiera się u Prady – gdzie obejrzeć? 

Film Diabeł ubiera się u Prady będzie można zobaczyć w lipcu w telewizji. Produkcja wyemitowana zostanie w czwartek, 2 lipca, na antenie stacji Polsat o godz. 20:00. 

Czytaj także: Nowości na HBO GO w lipcu

Film zobaczyć można także w Internecie – za pośrednictwem platform VOD. 

Diabeł ubiera się u Prady – opinie

Film Diabeł ubiera się u Prady otrzymał wiele pozytywnych opinii oraz recenzji widzów i krytyków filmowych. na sukces filmu składa się nie tylko ciekawa i zaskakująca fabuła, ale także doborowa obsada. 

Czytaj także: "Zemsta o jasnych oczach" – serial TVP. O czym jest?

Film w 2007 r. nominowany był w dwóch kategoriach do Oscarów, zdobył natomiast statuetkę Złote Globy za rolę Meryl Streep. 

Diabeł ubiera się u Prady – książka

Warto wiedzieć, że film Diabeł ubiera się u Prady powstał na kanwie powieści pod tym samym tytułem stworzonej przez Lauren Weisberger. Książkę w dobrej cenie kupić można poniżej: 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Diabeł ubiera się u Prady
Lauren Weisberger12
Okładka książki - Diabeł ubiera się u Prady

Debiut literacki, który podbił świat! Żywa, inteligentna i dowcipna narracja natychmiast wciąga czytelnika w świat, gdzie chodzi się wyłącznie na...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Recenzje miesiąca
Zaczekaj na mnie
Monika Michalik;
Zaczekaj na mnie
Topielice
Sylvia Wilczyńska
Topielice
Siódma ofiara
Aleksandra Marinina;
Siódma ofiara
Katastrofalny błąd
Iwona Wilmowska;
Katastrofalny błąd
N.P.
Banana Yoshimoto
N.P.
Cyklon
Przemysław Semczuk
Cyklon
Hotel Aurora
Emilia Teofila Nowak;
Hotel Aurora
Pokaż wszystkie recenzje