Nowości na HBO GO w lipcu

Data: 2020-07-02 10:44:00 Autor: pobarski

Lipiec to pierwszy miesiąc wakacji, ale także – czas nowych premier filmów i seriali. Co warto wiedzieć na temat najnowszych produkcji od HBO GO? 

Obrazek w treści

Pomimo pandemii HBO nie zwalnia tempa i proponuje swoim widzom kolejne premiery. W lipcu, podobnie jak w poprzednich miesiącach, na platformie pojawią się kolejne odcinki nowych produkcji oryginalnych, ale także – nowe produkcje licencyjne. 

Co warto zobaczyć? Prezentujemy listę nowości na HBO GO w lipcu: 

4 Blocks – sezony 1-3 – 1 lipca

1 lipca na Netflixie pojawią się 3 sezony serialu 4 Blocks, który przenosi widzów do arabskiej dzielnicy w Berlinie. Tam pojawia się postać Aliego, mężczyzny związanego z wpływowym arabskim gangiem, który jednak pragnie porzucić nielegalne życie na rzecz spokojnej codzienności z bliskimi. Mężczyzna musi jednak zrewidować swoje plany, kiedy jego brat zostaje zabity, a on sam ma zostać przywódcą gangu. 

Za humor i Sunny – 1 lipca

Za humor i Sunny to australijska komedia, która przedstawia losy Travisa, mężczyznę z porażeniem mózgowym, który na skutek nieprzemyślanych decyzji, zmuszony jest podjąć pracę w barze. Chłopak jest świadkiem seksistowskich komentarzy, które które kierowane są w stronę Sunny – początkującej, lecz ambitnej stand-uperki. Travis jako jedyny staje w jej obronie, a niebawem między tym dwojgiem rozkwita prawdziwa przyjaźń. 

Serial filmowa Naga broń – 1 lipca 

1 lipca na HBO GO pojawi się także znana filmowa seria Naga broń. Tym razem na platformie pojawią się trzy nowe filmy z cyklu: Naga Broń: Z akt wydziału specjalnego, Naga broń 2 1/2: Kto obroni prezydenta? oraz Naga broń 33 1/3: Ostateczna zniewaga

Uwiązani – 2 lipca

Uwiązani to obyczajowy komediodramat, który przedstawia losy amerykańskich uczniów i ich rodziców, którzy na swojej drodze spotykają się z problemami życiowymi. Don i jego syn nie radzą sobie w kwestiach uczuciowych, mama Hannah za bardzo zaprzata sobie głowę marzeniami córki, natomiast Allison – by dostać się do wymarzonej drużyny cheerleaderek – zaczyna ograniczać jedzenie, by jak najszybciej schudnąć. Uwiązani jest pochodzącą z 2014 r. filmową adaptacja powieści Chada Kultgena.

Bóg istnieje, a jej imię to Petrunia – 4 lipca

Bóg istnieje, a jej imię to Petrunia to film przedstawiający losy tytułowej bohaterki, która w czasie corocznej uroczystości w macedońskim miasteczku Stip, łamie zasady i bierze udział w religijnym zwyczaju zarezerwowanym jedynie dla mężczyzn. Tym samym naraża się na społeczny ostracyzm, ale także zainteresowanie. 

25. godzina – 4 lipca

Produkcja przedstawia losy Monty’ego Brogana, pochodzącego z Nowego Jorku dilera narkotykowego, który przed osadzeniem w więzieniu ma jeden dzień na zamknięcie spraw z przeszłości. Postanawia szczerze porozmawiać z własnym ojcem, przyjaciółmi z dawnych lat oraz dziewczyną, która wydała go policji. 

Kraina lodu II –  5 lipca

5 lipca na platformie pojawi się kontynuacja jednej z najpopularniejszych produkcji Disneya ostatnich lat – filmu Kraina lodu. I tym razem kontynuowane zostaną losy Anny i Elsy. Co tym razem spotka bohaterki?    

100 rzeczy – 9 lipca

100 rzeczy to niemiecka komedia, która przedstawia historię dwójki przyjaciół, którzy postanawiają podjąć wyzwanie i ograniczyć rzeczy, od których są uzależnieni. Codziennie mogą pozwolić sobie na powrót tylko jednego nowego przedmiotu – ulubionych ubrań, gadżetów elektronicznych czy suplementów diety.

Łatwy kraj – 11 lipca

Łatwy kraj to dramat opowiadający o dwóch uciekinierkach z Serbii, Jasny i Niny. Jasna jest utalentowaną architektką, Nina jej nastoletnią córką – obie kobiety muszą na nowo odnaleźć się w Kanadzie, gdzie otrzymały status uchodźcy. Nie jest to jednak proste, kiedy społeczeństwo nieustannie przypina im łatki.

Quiz – 12 lipca

12 lipca na HBO Go pojawi się cały sezon miniserialu Quiz. Produkcja przedstawia historię  Charles Ingram, byłego majora armii, który w nieoczekiwany sposób zwyciężył w teleturnieju Milionerzy. Zaraz potem mężczyzna oskarżony został o oszustwo.

Do gwiazd – 12 lipca

Film Do gwiazd przenosi widzów do małego amerykańskiego miasteczka na początku lat 60. Przybliżona zostaje postać nastolatki Iris, pilnej, lecz pełnej kompleksów, wycofanej z życia społecznego uczennicy, która niebawem odzyskuje pewność siebie dzięki przyjaźni z nową w mieście dziewczyną. Kiedy na jedną z nich spada krytyka, dziewczęta muszą połączyć siły, by móc wspólnie przetrwać najgorsze chwile.

Abou Leila – 12 lipca

Pochodzący z Algerii dramat przedstawia historię dwóch przyjaciół w połowie lat 90. Mężczyźni trafiają na pustynie, gdzie poszukują niebezpiecznego terrorysty. Wraz z każdym kolejnym krokiem muszą zmagać się jednak nie tylko z upalną temperaturą, ale także powracającymi demonami przeszłości. 

Dzieciaki z showbiznesu – 15 lipca

Dzieciaki z showbiznesu to film dokumentalny, którzy przedstawi zalety i wady nastoletniego życia w świetle reflektorów. Produkcja opowie o problemach, z jakimi zmagać muszą się nastoletnie gwiazdy, ale także – jakie możliwości daje rozpoczęcie kariery w młodym wieku.

W domu – 16 lipca

W domu to seria 14 krótkich filmów, które stworzone zostały przez polskich filmowców w czasie pandemii koronawirusa w domowych warunkach.

Banksy: Sztuka wyjęta spod prawa – 16 lipca

Nowy dokument HBO przedstawi fenom Banksy’ego, tajemniczego ulicznego artysty, który stał się symbolem niezależnej sztuki na całym świecie.

Giganci ze stali – 16 lipca

Giganci ze stali to historia mężczyzny, byłego boksera Charliego, który wraz z własnym synem rozpoczynają trenowanie robota, by ten pomógł chłopakowi zwyciężyć w bokserskich walkach maszyn. Nieoczekiwanie to zadanie okazuje się trudniejsze, niż wydawało się Charliemu. 

Jestem numerem cztery – 17 lipca

Jestem numerem cztery prezentuje losy uciekiniera z tajemniczej planety Loriem, Johna. Nikt nie wie, że młody mężczyzna jest obcym. Nikt, poza wrogiem, który pragnie go unieszkodliwić. Trzy istoty takie jak John zostały zabite, a on sam jest następny w kolejce. Do czego zmuszony zostanie John, by przetrwać?  

Instynkt – 18 lipca

Instynkt to poruszający thriller, który mówi o Nicoline, doświadczonej psycholożce, która niebawem otrzymuje propozycję współpracy z zakładem karnym. Tam rozpoczyna prace z więzieniami – wśród nich jest budzący grozę Idris, który skazany jest za brutalne gwałty na kobietach. Kobieta jest świadoma, jakie zagrożenia płyną ze współpracy z osobą taką jak Idris,  dlatego też stara się o przedłużenie jego wyroku. Niebawem mężczyzna siłą perswazji będzie jednak chciał przekonać do siebie kobietę.  

Godzilla II: Król potworów – 19 lipca

19 lipca na HBO pojawi się też najnowsza część o Godzilli. Tym razem monstrum stanie w szranki ze swoimi największymi wrogami – Mothrą, Rodanem oraz Królem Ghidorahem. 

Czerwony hatchback – 19 lipca

Czerwony hatchback to irański dramat rodzinny, który przedstawia losy Aliego, 33-letniego handlowa samotnie wychowującego syna. Chłopiec ma jedno marzenie – pragnie, by wraz z tatą posiadali czerwony samochód. Ledwo wiążący koniec z końcem mężczyzna pragnie zrealizować marzenie syna, co nie okaże się łatwe, gdy z powodu inflacji ceny wciąż wzrastają.

Ramy – 2 sezony – 22 lipca

22 lipca pojawią się także 2 sezony intrygującego serialu Ramy. Przedstawia on losy młodego Egipcjanina, który jednocześnie jest dziedzicem kultury muzułmańskiej, wedle której powinien kontynuować moralne i religijne wzorce zachowań, ale także – jest milenialsem, wytworem współczesnej ameryki, w której nie ma miejsca na tabu i tradycje. 

Zła mamusia – 23 lipca

Zła mamusia to film opowiadający o Melanie, ambitnej pracownicy biurowej, która niebawem zatrudnia asystentkę. Kobieta nie wie, że Phoebe, mająca najlepsze referencje, pragnie zatrudnić się u niej, ponieważ planuje zemstę na matce Melanie. 

Nie ma nas w domu – 25 lipca

Ricky oraz Abby to małżeństwo z dwójką dzieci. Chociaż rodzina mocno się kocha, to jednak – nie powodzi im się tak dobrze w sferze finansowej. Niebawem małżeństwo postanawia zaryzykować – wyprzedają wszystko, co mają, by Ricky mógł kupić nową furgonetkę i zająć się lepiej płatną pracą. 

Karel, ja i ty – 25 lipca

Karel i Saša to małżeństwo z kilkuletnim stażem. Po latach związku będący w śrenim wieku małżonkowie przestają się ze sobą dogadywać. By dać sobie jeszcze jedną szansę, Sasa postanawia na jakiś czas odseparować się od Karela. Tymczasowo zamieszkuje w domu Dušana, dawnego znajomego muzyka.  

Aniołki Charliego – 26 lipca

Od 26 lipca na HBO zobaczyć będzie można pochodzącą z 2019 r. nową wersję kultowych Aniołków Charliego. Tym razem w bezkompromisowe agentki wcielą się Kristen Stewart, Naomi Scott oraz Ella Balinska.

Moja mała Zoe – 26 lipca

Moja mała Zoe to emocjonalny dramat, który przedstawia pełną determinacji matkę, Isabelle, która zrobi wszystko, by pomóc ukochanej córeczce wrócić do zdrowia po ciężkim urazie – nocnym niespodziewanym krwotoku mózgowym.

Ulysses i Mona – 26 lipca

Ta pełna optymizmu francuska komedia przedstawia starego artystę, który uciekając od codzienności, zaszył się w domku pośrodku lasu. Mężczyzna szybko jednak nudzi się monotonią głuszy, jest jednak zbyt dumny, by to przyznać. Kiedy do zgorzkniałego starca dociera młoda adeptka sztuki, Mona, jego życie wywraca się do góry nogami. 

Lillian – 27 lipca

Lillian to poruszająca produkcja z udziałem Patrycji Planik. Film przedstawia historię rosyjskiej imigrantki, której wygasa wiza umożliwiająca legalne przebywanie na terenie Stanów Zjednoczonych. Zmuszona do opuszczenia kraju kobieta przemierza przez całe Stany aż do Alaski, skąd udać ma się do Rosji.

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Recenzje miesiąca
Zaczekaj na mnie
Monika Michalik;
Zaczekaj na mnie
Topielice
Sylvia Wilczyńska
Topielice
Siódma ofiara
Aleksandra Marinina;
Siódma ofiara
Katastrofalny błąd
Iwona Wilmowska;
Katastrofalny błąd
N.P.
Banana Yoshimoto
N.P.
Cyklon
Przemysław Semczuk
Cyklon
Hotel Aurora
Emilia Teofila Nowak;
Hotel Aurora
Pokaż wszystkie recenzje