"Przeczucie" – nietypowy amerykański thriller z Sandrą Bullock

Data: 2020-07-02 12:18:58 Autor: pobarski

Przeczucie to pochodzący z 2007 thriller, w którym przedstawiona zostaje historia kobiety, która doświadcza niepokojących wizji na temat śmierci męża. 

Obrazek w treściFot. TVN / Monolith / x-news.pl

Przeczucie to amerykański thriller z wątkiem paranormalnym, w który w roli głównej zagrała ceniona aktorka Sandra Bullock. Co warto wiedzieć na temat tej produkcji? 

Przeczucie – opis

O czym jest film Przeczucie? Produkcja opowiada o losach Lindy, wiernej żony, która od lat prowadzi szczęśliwe małżeństwo ze swoim mężem Jimem. Niespodziewanie, kobieta dowiaduje się, że jej mąż tragicznie zmarł w wypadku samochodowym. Kobieta wpada w odrętwienie i marazm, spędzając cały dzień w łóżku i ostatecznie zasypiając. 

Czytaj także: Nowości Netfllixa w lipcu. Co nowego na platformie?

Jednak kiedy budzi się następnego dnia, okazuje się, że w kuchni… siedzi jej mąż, cały i zdrowy. Czyżby to, czego doświadczyła było jedynie złym snem? Być może, gdyby nie fakt, że kolejnego poranka znów dochodzi do niepokojących wizji – w salonie gości żałobników, opłakujących stratę Jima. 

Linda przekonuje się, że los w dziwny sposób daje jej znaki. Przeczucie mówi jej, że wypadek i śmierć ukochanego naprawdę może się wydarzyć – i pragnie zrobić wszystko, by zapobiec tym zdarzeniom. 

Przeczucie – obsada

Kto wystąpił w filmie Przeczucie? W rolę Lindy, kobiety, którą nawiedzają tajemnicze wizję, wcieliła się znana i ceniona aktorka Sandra Bullock. W rolę jej męża wcielił się Julian McMahon. 

Czytaj także: Nowości na HBO GO w lipcu

Oprócz nich w produkcji wystąpili także Nia Long, Shyann McClure, Kate Nelligan, Amber Valletta, Courtney Tylor Burness oraz Marc Macaulay.

Przeczucie – gdzie obejrzeć? 

Niebawem film Przeczucie zobaczyć będzie można w telewizji. W czwartek, 2 lipca, produkcja wyemitowana zostanie na antenie TVP 2 o godz. 20:05. Powtórka filmu wyemitowana zostanie w piątek o 23:10. 

Czytaj także: "Zemsta o jasnych oczach" – serial TVP. O czym jest?

Film Przeczucie zobaczyć można także w Internecie – za pośrednictwem platform VOD. 

Przeczucie – opinie

W sieci pojawiają się mieszane opinie na temat tego filmu. Zdecydowana większość widzów uważa, że jest to dobra produkcja o ciekawej fabule, posiadająca jednak pewne niedociągnięcia. Według niektórych opinii film ten cechuje się także dobrym wykonaniem technicznym oraz świetnym doborem aktorów. 

Przeczucie – książka

Film Przeczucie powstał na podstawie scenariusza stworzonego na potrzeby tej produkcji, co oznacza, że nie istnieje książka, która bezpośrednio nawiązywałaby do tej produkcji. Zamiast tego możemy polecić Wam inny thriller – bestsellerową powieść Lokatorka.

Powieść przedstawia losy dwóch kobiet – Emmy i Jane. Obie są niezwykle do siebie podobne, obie są samotne, obie interesują się intrygującym Edwardem, obie zamieszkują w jednym mieszkaniu. Tylko że Emma już nie żyje, a Jane jeszcze tak. Kiedy druga z kobiet dowie się, jaki los spotkał poprzednią lokatorkę jej mieszkania, zorientuje się, że jej życiu grozi śmiertelne niebezpieczeństwo. Jednak czy będzie potrafiła się uratować? Co jest prawdą, a co jedynie jej urojeniem? 

Książkę Lokatorka w dobrej cenie można kupić poniżej: 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Recenzje miesiąca
Zaczekaj na mnie
Monika Michalik;
Zaczekaj na mnie
Topielice
Sylvia Wilczyńska
Topielice
Siódma ofiara
Aleksandra Marinina;
Siódma ofiara
Katastrofalny błąd
Iwona Wilmowska;
Katastrofalny błąd
N.P.
Banana Yoshimoto
N.P.
Cyklon
Przemysław Semczuk
Cyklon
Hotel Aurora
Emilia Teofila Nowak;
Hotel Aurora
Pokaż wszystkie recenzje