Niepokój - nastolatek na tropie mordercy

Data: 2022-01-16 10:30:01 Autor: adudek
udostępnij Tweet

Dziś w Telewizji Polskiej film będący wariacją " Okna na podwórzu", trzymającą w napięciu opowieścią o nastolatku, którego śledztwo przerodziło się w walkę o życie. Film nosi tytuł Niepokój

Obrazek w treści

Film nosi tytuł Niepokój i jest amerykańskim thrillerem, który będzie widza trzymał w ciągłym napięciu. Co wiemy o filmie? O czym opowiada? Kiedy i gdzie jego premiera? 

Niepokój – opis filmu 

Film Niepokój to historia szczęśliwego nastolatka. Kale Brecht wiedzie spokojne i radosne życie, ale jedynie do czasu. Gdy pewnego dnia w wypadku samochodowym ginie jego ojciec, chłopak zamyka się w sobie i staje się agresywny. Nikt nie może do niego dotrzeć, a on sam pewnego dnia napada nauczyciela. Jego karą są trzy miesiące aresztu domowego. 

          Czytaj również: Dorwać gringo - Mel Gibson w roli przestępcy walczącego o wolność

Z nudów zaczyna obserwować sąsiadów. Najpierw ładną sąsiadkę, a potem innego z sąsiadów. Gdy w okolicy dochodzi do serii mordów, chłopak zaczyna prowadzić własne śledztwo. Kończy się ono walka o życie. 

Niepokój – obsada filmu

W filmie w głównej roli wystąpił Shia LaBeouf, znany z serii Transformers, filmu Cząstki kobiety czy Furia. Towarzyszy mu Sarah Roemer, którą możemy oglądać w filmach: Mój przyjaciel Hachiko, Grudge - Klątwa 2, Tamten świat samobójców.

             Czytaj również: Twarze w tłumie - psychopata kontra przedszkolanka pozbawiona zdolności rozpoznawania twarzy

W pozostałych rolach: Carrie-Anne Moss, David Morse, Aaron Yoo, Jose Pablo Cantillo, Matt Craven, Viola Davis

Reżyserem  filmu jest D.J. Caruso mający na swoim koncie filmy: Jestem numerem cztery, Eagle Eye, Złodziej życia.

Niepokój – gdzie obejrzeć film

Film Niepokój to film, który miał swoją premierę w roku 2017. Dziś film przypomni polska telewizja. Produkcja będzie pokazana w środę, 16 stycznia 2022 roku, o godzinie 21:30, na TVP 2. 

        Czytaj również: Niepokój, informacje o filmie - opis

Film jest obecnie do obejrzenia także na platformie Rakuten. 

Niepokój – opinie o filmie

Film Niepokój to klasyczny film w klimacie thrillera, który z pewnością przypadnie do gusty miłośnikom produkcji trzymającej w napięciu, w takich, w których wiele się dzieje.

            Czytaj również: Co obejrzeć w telewizji w tym tygodniu? Najciekawsze emisje filmów od 10 do 16 stycznia 2022 roku

Produkcja ma na swoim koncie nagrody: Teen Choice - Ulubiony horror / thriller; Teen Choice - Filmowy przełomowy męski występ aktorski Shia LaBeouf także za:  Wszyscy twoi święci (2006) , Transformers (2007); Teen Choice - Ulubiony aktor horroru / thrillera Shia LaBeouf

Niepokój – książki

Film Niepokój to produkcja bazująca na własnym scenariuszu. Oznacza to, że nie istnieje książka na jakiej powstał jej scenariusz. Polecamy zatem inną książkę o tytule Trzeci głos, Rolfa Börjlinda.

Książkę "Trzeci głos" (Wydawnictwo Sonia Draga) można kupić taniej poniżej: 

 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy