Pierwsza miłość - 3627 i 3628 odcinek. Ochroniarze Żaryńskiego chcą pozbyć się Marty, Janka i Arka. Streszczenie odcinków

Data: 2023-05-25 10:12:01 Autor: Agata Dudek
udostępnij Tweet

Przed nami kolejny 3627 i 3628 odcinek ulubionego przez widzów serialu Pierwsza miłość. W kolejnym odcinku Marcie, Jankowi i Arkowi szukających Julity grozi wielkie i śmiertelne niebezpieczeństwo. Jakie emocje czekają w kolejnych odcinkach? 

Bohaterowie serialu "Pierwsza miłość" od stacji Polsat. Fot. Polsat.pl

Pierwsza miłość – opis 3627 odcinka serialu

W 3627 odcinku serialu Pierwsza miłość Marta, Janek i Arek  znajdują się w wielkim niebezpieczeństwie. Mają być zlikwidowani przez ochroniarzy Żaryńskiego. Prośby o litość nic nie dają. Julita walczy o swoje życie z Rafałem, który również nie zna litości. Tymczasem u Kaliny pojawia się dziennikarka, od której kobieta dowiaduje się że za porwaniem Doroty może stać Karol Weksler. 

Czytaj również: Pierwsza miłość - 3626 i 3627 odcinek. Biernacki wie z kim randkuje Iga, robi się niezręcznie. Streszczenie odcinków

Brian wciąga się w kampanię polityczną Śmiałka, obmyśla z nim taktykę działania. Wszystko jednak wskazuje, że przyszły wójt, jeśli chce nim zostać, musi zawalczyć o głosy mieszkańców Wadlewa. Brian ma pewien pomysł. Zaskoczyny Śmiałek przyjmuje gościa, Krystynę. 

Pierwsza miłość – gdzie i kiedy obejrzeć 3627 odcinek serialu?

Premierowa emisja 3627 odcinku serialu Pierwsza miłość odbędzie się w czwartek, 25 maja o godzinie 18.00 na antenie Polsatu.

Czytaj również: "Pole rażenia" - niepokorny policjant kontra seryjny morderca

Powtórkę zobaczycie na antenie TV 4 w piątek, 26 maja 2023 o godzinie 9:00. Jeśli nie zdążyliście zobaczyć serialu w telewizji, po emisji odcinek trafi także na platformę POLSAT BOX.

Pierwsza miłość – opis 3628 odcinka serialu

W 3628 odcinku serialu Pierwsza miłość Julita trafia do szpitala. Z racji jej stanu Piotrek nie może jej przesłuchać. Sebastian poznając prawdę na temat jego ochroniarzy i jego ludzi, zabiera swoje skarby i zamierza uciec z kasyna. Widzi to Marika. Tymczasem w Wadlewie Śmiałek realizuje pomysły Briana. Jednym z nich jest pozbycie się z gminy śmieci. To, że Śmiałek jest taki aktywny, nie pasuje obecnemu wójtowi.

Czytaj również: Wspaniałe stulecie - koniec emisji na TVP Kobieta. Co dalej z popularnym tureckim serialem? Gdzie można go oglądać?

Iga rozmawia o relacji z Julitą z Filipem, a Arek i Marta ze sobą, o tym co wydarzyło się w motelu. Podziw dziennikarza jest wielki. Nie może się nadziwić jak sprytnie poradziła sobie z Natalią. 

Pierwsza miłość – gdzie i kiedy można obejrzeć 3628 odcinek serialu?

Premiera 3628 odcinka serialu Pierwsza miłość zaplanowana została na piątek, 26 maja 2023 na godzinę 18:00 na antenie telewizji Polsat. Powtórkę zobaczycie w poniedziałek, 29 maja 2023 o godzinie 9:00 na antenie TV 4.

Czytaj również: Powstanie 2 sezon serialu „Polowanie na ćmy”!

3628 epizod będzie można zobaczyć także za pośrednictwem platformy POLSAT BOX.

Pierwsza miłość – książki

Pierwsza miłość to serial od stacji Polsat, który nie ma swojego odpowiednika książkowego. Oznacza to, że powstał na własnym scenariuszu. W zamian zatem polecamy książkę o tytule Kroki na strychu, której autorem jest Marta Malinowska.

Książkę "Kroki na strychu" wydawnictwa WAM w dobrej cenie kupić można poniżej:

Tagi: Pierwsza miłość, seriale, seriale obyczajowe, telewizja, polsat,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Płezent – carkiem niekotrzebna rzecz
Agnieszka Suchowierska ;
Płezent – carkiem niekotrzebna rzecz
Człowiek z bursztynu
Tomasz Ołdziejewski; Sylwia Winnik
Człowiek z bursztynu
Królewska guwernantka
Wendy Holden ;
Królewska guwernantka
Diament i Róża
Karolina Winiarska
Diament i Róża
Nić przeznaczenia
Anna Sakowicz
Nić przeznaczenia
Mąciciel
Paweł Beręsewicz
Mąciciel
Emilka i potwory z legend
Kamila Stokowska
Emilka i potwory z legend
Potwór
Hubert Hender
Potwór
Pokaż wszystkie recenzje