Pierwsza mi這嗆 - 3626 i 3627 odcinek. Biernacki wie z kim randkuje Iga, robi si niezr璚znie. Streszczenie odcink闚

Data: 2023-05-24 16:19:01 Autor: Agata Dudek
udost瘼nij Tweet

Przed nami kolejny 3626 i 3627 odcinek ulubionego przez widzów serialu Pierwsza miłość. W kolejnym odcinku profesor Biernacki dowiaduje się czyją dziewczyną jest Iga. Jakie emocje czekają w kolejnych odcinkach? 

Bohaterowie serialu "Pierwsza miłość" od stacji Polsat. Fot. Polsat.pl

Pierwsza miłość – opis 3626 odcinka serialu

W 3626 odcinku serialu Pierwsza miłość Celina i Roman zamierzają się pobrać. Mają pojawić się zapowiedzi w kościele, która ma zgłosić Roman. Cieszy to bardzo Briana, który natychmiast pojawia się w Wadlewie z chęcią pomocy. Narzeczeni jedną nie chcą hucznego wesela i rozgłosu. Brian ma wiele pomysłów, z których zamierza skorzystać Śmiałek prowadzący swoją kampanię wyborczą. Chce je wykorzystać. 

Czytaj również: Pierwsza miłość - 3625 i 3626 odcinek. Kinga nie wie jak powiedzieć bliskim, że jest poważnie chora. Streszczenie odcinków

Filip osłabiony po operacji wciąż wypytuje o Julitę. Tymczasem Biernacki dowiaduje się, że Iga jest dziewczyną syna Wenerskiego, co powoduje, że robi się bardzo niezręcznie. Piotrek wie, że Janek, Arek oraz Marta tuszyli śladem Julity, by ją ratować. Ich śladem wkrótce idzie policja. 

Pierwsza miłość – gdzie i kiedy obejrzeć 3626 odcinek serialu?

Premierowa emisja 3626 odcinku serialu Pierwsza miłość odbędzie się w środę, 24 maja o godzinie 18.00 na antenie Polsatu.

Czytaj również: Wspaniałe stulecie - koniec emisji na TVP Kobieta. Co dalej z popularnym tureckim serialem? Gdzie można go oglądać?

Powtórkę zobaczycie na antenie TV 4 w czwartek, 25 maja 2023 o godzinie 9:00. Jeśli nie zdążyliście zobaczyć serialu w telewizji, po emisji odcinek trafi także na platformę POLSAT BOX.

Pierwsza miłość – opis 3627 odcinka serialu

W 3627 odcinku serialu Pierwsza miłość grupka, która rusza na poszukiwania Julity, czyli Marta, Janek i Arek są w wielkim niebezpieczeństwie. Mają być zlikwidowani przez ochroniarzy Żaryńskiego. Nie działają na nich żadne prośby, zaś Julita walczy o swoje życie, zmagając się z Rafałek, mężczyzną nie znającym litości. Tymczasem u Kaliny pojawia się pewna dziennikarka, od której kobieta dowiaduje się zaskakującej informacji. Twierdzi ona, że za porwaniem Doroty może stać Karol Weksler. 

Czytaj również: Powstanie 2 sezon serialu „Polowanie na ćmy”!

Brian, który wciąga się w kampanię polityczną Śmiałka, obmyśla z nim taktykę działania. Wszystko jednak wskazuje, że przyszły wójt, jeśli chce nim zostać, musi zawalczyć o głosy mieszkańców Wadlewa. Brian ma pewien pomysł. Zaskoczyny Śmiałek przyjmuje gościa, którym jest Krystyna. 

Pierwsza miłość – gdzie i kiedy można obejrzeć 3627 odcinek serialu?

Premiera 3627 odcinka serialu Pierwsza miłość zaplanowana została na czwartek, 25 maja 2023 na godzinę 18:00 na antenie telewizji Polsat. Powtórkę zobaczycie w piątek, 26 maja 2023 o godzinie 9:00 na antenie TV 4.

Czytaj również: Pierwsza miłość - 3625 i 3626 odcinek. Kinga nie wie jak powiedzieć bliskim, że jest poważnie chora. Streszczenie odcinków

3627 epizod będzie można zobaczyć także za pośrednictwem platformy POLSAT BOX.

Pierwsza miłość – książki

Pierwsza miłość to serial od stacji Polsat, który nie ma swojego odpowiednika książkowego. Oznacza to, że powstał na własnym scenariuszu. W zamian zatem polecamy książkę o tytule Kolorowo jak diabli, której autorem jest Iza Maciejewska.

Książkę "Kolorowo jak diabli" wydawnictwa Magnolia w dobrej cenie kupić można poniżej:

Tagi: Pierwsza mi這嗆, seriale, seriale obyczajowe, telewizja, polsat,

REKLAMA

Zobacz tak瞠

Musisz by zalogowany, aby komentowa. Zaloguj si lub za堯 konto, je瞠li jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesi帷a
Cz這wiek z bursztynu
Tomasz O責ziejewski; Sylwia Winnik
Cz這wiek z bursztynu
P貫zent – carkiem niekotrzebna rzecz
Agnieszka Suchowierska ;
P貫zent – carkiem niekotrzebna rzecz
Kr鏊ewska guwernantka
Wendy Holden ;
Kr鏊ewska guwernantka
Diament i R騜a
Karolina Winiarska
Diament i R騜a
Ni przeznaczenia
Anna Sakowicz
Ni przeznaczenia
M帷iciel
Pawe Ber瘰ewicz
M帷iciel
Emilka i potwory z legend
Kamila Stokowska
Emilka i potwory z legend
Potw鏎
Hubert Hender
Potw鏎
Poka wszystkie recenzje