Przypływ, portugalski serial dramatyczny w konwencji thrillera zadebiutował na Netflix

Data: 2023-05-26 10:03:01 | Ten artykuł przeczytasz w 4 min. Autor: Agata Dudek
udostępnij Tweet

Trzymający w napięciu portugalski serial łączący dramat z thrillerem to jedna  dzisiejszych premier na platformie Netflix. Opowieść o spokojnym małym miasteczku i pewnym rybaku, który ryzykuje życie dla szybkiego zarobku i realizacji marzeń. 

José Condessa jako Eduardo w serialu dramacie w stylu thrillera "Przypływ" platformy Netflix. Zdjęcie: Netflix

Nowy serial od Netfliksa nosi tytuł Przypływ i jest produkcją europejską, tym razem z Portugalii, która postara się nas utrzymać w napięciu. Co wiemy o serialu Netfliksa? Czy warto go obejrzeć? I ilu odcinków się składa? Czy doczekamy się drugiego sezonu? Sprawdza

Przypływ – opis

Serial Przypływ  to produkcja z Portugalii, której akcja rozgrywa się w małym nadmorskim wyjątkowo spokojnym miejscu, azorskiej wiosce Rabo de Peixe. Spokój mieszkańców burzy tam pewnego dnia statek, który pojawia się na brzegu. Rozbita łódź pełna jest kokainy. Ładunkiem zaintersowany jest rybak Eduardo i jego przyjaciele.

     Czytaj również:  Premiery Netflixa w maju 2023. Nowe filmy i seriale na Netflixie

Postanawiają stworzyć plan zagarnięcia łupu i dorobienia się. Problem w tym, że przyciąga on uwagę nie tylko ich, ale właścicieli ładunku i policji oraz wielu innych osób, które nie przewidzieli.

Przypływ - obsada

Serial Przypływ, to produkcja  portugalska, z aktorami z tego właśnie kraju. W obsadzie, w roli głównej, jako Eduardo José Condessa, któremu towarzyszą: Helena Caldeira, Rodrigo Tomás, André Leitão, Maria João Bastos, Pê, pê, Rapazote, Albano Jerónimo, Salvador Martinha.

Czytaj również: Przypływ, informacje o serialu - opis

Reżyserem kolejnego serialu na Netflix jest Augusto Fraga i Patrícia Sequeira. 

Przypływ – kiedy premiera?

Przypływ, będący serialem to kolejna oryginalna produkcja Netfliksa, dlatego też serial można oglądać właśnie na owej platformie. Ma swoją premierę na platformie Netflix 26 maja 2023 roku I będzie dostępny we wszystkich 7 odcinkach. 

    Czytaj również: Co nowego na Netflix? Premiery od 20 do 26 maja 2023 roku

Przypływ - czy będzie 2 sezon?

Serial Przypływ dopiero dziś miał swoją premierę na platformie Netflix. Na ten moment zatem trudno powiedzieć czy produkcja będzie miała swoją kontynuację w kolejnym sezonie. To czy Netflix zdecyduje się na nowy sezon zależeć będzie od jego popularności i oglądalności. Na decyzje musimy jednak poczekać. 

Przypływ – opinie o serialu

Opisywana produkcja, o tytule Przypływ to kolejna miniserialowa opowieść od platformy Netflix, która może spodobać się głównie widzom, którzy lubią produkcje akcji, spodoba się takze zwolennikom opowieści o trzymającej w napięciu fabule. 

    Czytaj również:  „Pan Samochodzik i Templariusze” z pierwszą zapowiedzią!

Serial warto także obejrzeć jeśli lubi się także dramaty, a również serialowe produkcje z Europy, w tym wypadku z Portugalii. Więcej informacji o istniejących już i nadchodzących produkcjach filmowych i serialowych znajdziecie w dziale filmowe i serialowe nowości i premiery

Przypływ – książka

Serial Przypływ to kolejna produkcja serialowa i jednocześnie oryginalna od Netflix bazująca na własnym scenariuszu. Oznacza to, że nie istnieje książka na jakiej bazuje. Polecamy zatem inną książkę, której tytuł brzmi Pomsta, a autorem jest Maciej Kaźmierczak

Książkę „Pomsta” wydawnictwa Muza można kupić taniej poniżej:

Tagi: netflix, seriale, dramaty, thrillery,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Paderborn
Remigiusz Mróz
Paderborn
Fałszywa królowa
Mateusz Fogt
Fałszywa królowa
Jesteś jak kwiat
Beata Bartczak
Jesteś jak kwiat
Kolekcjoner
Daniel Silva
Kolekcjoner
Miłość szyta na miarę
Paulina Wiśniewska
Miłość szyta na miarę
Między nami jest Śmierć
Patryk Żelazny
Między nami jest Śmierć
Zagraj ze mną miłość
Robert D. Fijałkowski ;
Zagraj ze mną miłość
Forget Me Not
Julie Soto
Forget Me Not
Ktoś tak blisko
Wojciech Wolnicki (W. & W. Gregory)
Ktoś tak blisko
Róża Napoleona
Jacobine van den Hoek
Róża Napoleona
Pokaż wszystkie recenzje