Rolnik szuka żony 10 edycja – co wydarzy się w 1 odcinku? Poznajemy rolników i listy uczestniczek

Data: 2023-09-17 15:30:01 Autor: Mirosław Kalinowski
udostępnij Tweet

Rolnik szuka żony to jeden z najbardziej wzruszających programów w jesiennej ramówce TVP. Już dziś widzowie poznają uczestniczki i uczestników 10 edycji show prowadzonego przez Martę Manowską, którzy – po etapie przesyłania listów – zostali wybrani do programu. Jak poradzą sobie na prowincji? I czy skradną serca poszukujących miłości rolników i rolniczek? 

Marta Manowska w programie Rolnik szuka żony 10 edycjafot. archiwum TVP

Za nami już dziewięć edycji programu, który pomógł wielu rolnikom i rolniczkom odnaleźć drugą połówkę. Chociaż nie wszyscy uczestnicy show prowadzonego przez Martę Manowską skończyli na ślubnym kobiercu, dla wielu osób program stał się szansą na otwarcie na nowe znajomości. Przed nami 1 odcinek 10 edycji Rolnik szuka żony. Co wydarzy się w premierowym odcinku? Sprawdźcie poniżej! 

Rolnik szuka żony 10 edycja 1 odcinek – opis 

Przed kilkoma dniami poznaliśmy rolników i rolniczki, którzy otrzymali najwięcej miłosnych listów, a tym samym – zakwalifikowali się do 10 edycji programu Rolnika… Tym razem Marta Manowska odwiedzi gospodarstwa należące do Artura, Agnieszki, Darka, Waldemara oraz Ani.

Czytaj także: Pati - 3 odc. Pati dowiaduje się, że jest w ciąży. Zgłasza na policję gwałt. Streszczenie 3 i 4 odcinka serialu

Wszystkim uczestnikom przekazane zostaną nadsyłana do redakcji programu listy miłosne. Odczytując je przed kamerami, rolnicy i rolniczki będą musieli zdecydować, jakich nadawców i nadawczynie listów zaprosić do swoich gospodarstw.

Rolnik szuka żony 10 – 1 odcinek – kiedy w tv? 

1 odcinek 10 sezonu programu Rolnik szuka żony będzie można zobaczyć już w ten weekend! Program wyemitowany zostanie premierowo w niedzielę, 17 września 2023 r. o godz. 21:20 na TVP 1. Po emisji w telewizji nowy odcinek programu z Martą Manowską zaprezentowany zostanie także na internetowej platformie TVP VOD.

Czytaj także: „Dewajtis” – o czym jest 1 odcinek serialu? Poznaj streszczenie 1 i 2 odc. nowego serialu TVP

Powtórkę pierwszego odcinka programu będzie można zobaczyć 22.09.2023 r. o 4:35 na TVP HD, a także 23.09.2023 r. o godz. 15:55 na TVP 1. W kolejnych dniach odcinek programu pojawi się raz jeszcze na TVP HD oraz TVP Kobieta i TVP Rozrywka. 

Rolnik szuka żony 10 edycja – 2 odcinek – co wiadomo? Opis odcinka 

W emitowanym w kolejnym tygodniu 2 odcinku programu, do gospodarstw przyjadą zaproszone przez gospodarzy panie i panowie. Być może to właśnie pośród nich Ania, Artur, Aga, Darek i Waldek znajdą miłość swojego życia. Zanim to się jednak stanie, rolniczki i rolnicy zapoznają się z uczestnikami i uczestnikami. Pojawi się chwila na pierwszą rozmowę. 2 odcinek programu wyemitowany zostanie 24.09.2023 r. o godz. 21:20 na TVP 1. 

Rolnik szuka żony - książka

Widzów zainteresowanych losem uczestników pierwszych edycji show zachęcamy do lektury książki Marty Manowskiej. Publikację Rolnik szuka żony zobaczyć można poniżej: 

Tagi: rolnik szuka żony, rolnik szuka żony 10, programy reality show,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Rolnik szuka żony
Marta Manowska0
Okładka książki - Rolnik szuka żony

Prowadząca program "Rolnik szuka żony" Marta Manowska rusza w podróż sentymentalną i odwiedza bohaterów wszelkich trzech edycji programu...

dodaj do biblioteczki
Reklamy
Recenzje miesiąca
Holly
Stephen King
Holly
Najważniejsze to przeżyć
Ałbena Grabowska
Najważniejsze to przeżyć
Tango z rożnem
Iwona Banach
Tango z rożnem
Domki z kart
Anna Ziobro
Domki z kart
Ostatni trop Kopernika
Marcin Przewoźniak
Ostatni trop Kopernika
Podróbka
Kirstin Chen
Podróbka
Krwawe srebrniki
Robert M. Rynkowski ;
Krwawe srebrniki
Nameryka
Martín Caparrós
Nameryka
Pokaż wszystkie recenzje