Sing 2 - animacja powraca do kin, polskich dopiero w przyszłym roku

Data: 2021-11-12 10:30:02 Autor: adudek
udostępnij Tweet

Na ekrany kin, polskich dopiero w przyszłym roku, powraca wypełniona muzyką animacja. W Sing 2, po raz pierwszy na ekranie w filmie animowanym, użyczając swego głosu, pojawi się legendarny Bono.

Obrazek w treści

Film Sing 2 jest bepośrednią kontynuacją aminacji Sing, która miała swoją premierę w roku 2016. Jest to produkcja amerykańska, w której debiutuje w roli głosowej, w produkcji animowanej, gwiazda muzyki, Bono, wokalista U2. Co wiemy o kolejnym animowanym filmie z serii Sing? Kiedy możemy się spodziewać jego premiery w polskich kinach?

Sing 2 – opis filmu 

Film Sing 2 to amerykański film animowany, komedia w formie musicalu, kontynuacja dobrze przyjętej przebojowej animowanej serii Illumination. Tym razem wiecznie optymistyczny Buster Moon oraz jego gwiazdy muzyki, przebojowi wykonawcy znanych hitów, przygotowują się do jednej z największych tras koncetrowych. Zamierzają wziąć udział w koncercie na deskach teatru w stolicy światowej rozrywki.

          Czytaj również: Co nowego w kinach? Premiery kinowe od 5 do 11 listopada 2021 roku

Niestety jest pewien problem. Aby się to udało, muszą najpierw przekonać do swego pomysłu najbardziej odosobnioną gwiazdę rocka na świecie, muzyka, który dawno porzucił swoją karierę na scenie. Muszą namówić go, by ten stał się członkiem ich grupy.

New Moon Theater, dzięki Busterowi to teraz lokalny hit, ale on chce czegoś więcej. Zamierza, wraz ze swoim zespołem uczestników powalczyć o debiut w Crystal Tower Theater w pełnym przepychu Redshore City. Muszą więc całą grupy jakoś przekraść się do biur światowej sławy, które prowadzone są przez bezwzględnego magnata Jimmy'ego Crystala. Pomysł, choć ciekawy, będzie oczywiście wiązał się z wieloma zaskakującymi i nieprzewidzianymi sytuacjami. 

Sing 2 – obsada filmu

W filmie wystąpili: Matthew McConaughey (Czas zabijania, Magic Mike), Reese Witherspoon (Legalna blondynka, The Morning Show: sezon 2), Scarlett Johansson (Avengers: Wojna bez granic, Historia małżeńska), Taron Egerton (Kingsman: Złoty krąg, Eddie zwany Orłem), Tori Kelly (Sing), Nick Kroll (Nocna randka, Poznaj naszą rodzinkę), Bobby Cannavale (Mr. Robot, Irlandczyk).

A także: Halsey, Pharrell Williams, Letitia Wright, Eric André, Chelsea Peretti i Bono

             Czytaj również: Sing 2, informacje o filmie - opis

Reżyserem i autorem scebariusza do filmu animowanego jest Garth Jennings, mający na swoim koncie filmy: Sing, Austostopem przez galaktykę czy Syn Rambow

Sing 2 – gdzie obejrzeć film

Kolejna animacja, bezpośrednia kontynuacja filmu Sing, będzie miała swoją premierę w Stanach Zjednoczonych już pod koniec roku, bowiem 27 grudnia 2021 roku.

        Czytaj również: Czy będzie 2 sezon serialu “Squid Game”?

Na polską premierę filmu niestety będziemy musieli nieco poczekać. Póki co planowana jest ona na 7 stycznia 2021 roku. 

Sing 2 – opinie o filmie

Film spodoba się przede wszystkim fanom produkcji animowanych, szczególnie tych komediowych. Wybiorą się na nią może także ci widzowie, którzy mieli okazję obejrzeć jej poprzedniczkę. Miała ona już swoją premierę także w polskiej telewizji. 

            Czytaj również: Pomiędzy - filmowa adaptacja powieści Nelli Larson już na Netflix

Sing 2 może także zaintersować fanów muzyki, a także widzów, którzy chcą sprawdzić jak w roli w animowanym filmie sparwdził się Bono. To także świetna okazja na wybranie się do kina całą rodziną. 

Sing 2 – książki

Film Sing 2 to produkcja powstała na własnym scenariuszu, co oznacza, że nie istnieje książka na jakiej bazuje. W zamian polecamy zatem inną książkę dla dzieci, Toy Story. Biblioteka Bajek.

Książkę "Toy Story. Biblioteka Bajek" (Wydawnictwo Egmont) można kupić taniej poniżej: 

 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Film
Reklamy