Quantcast

Czy będzie 2 sezon serialu “Squid Game”?

Data: 2021-11-09 19:43:10 Autor: Julia Hantulik
udostępnij Tweet

Serial Squid Game w ostatnim czasie jest jedną z najpopularniejszych produkcji na Netfliksie. Oglądają go widzowie na całym świecie i coraz częściej padają pytania dotyczące jego kontynuacji. 

Obrazek w treści

Powstanie 2 sezon serialu Squid Game – to informacje, które przed kilkoma godzinami oficjalnie potwierdzone zostały przez reżysera popularnego serialu Netfliksa. Co warto wiedzieć na temat nadchodzącego sezonu? 

Squid Game sezon 2 – czy będzie?

We wtorek, 9 listopada, sieć obiegła informacja na temat kolejnego sezonu serialu Squid Game. Wszystko za sprawą wywiadu, którego udzielił reżyser produkcji – Hawany Dong-hyuk. 

Do tej pory informacje na temat ewentualnej kontynuacji pozostawały w sferze domysłów, jednak wypowiedź filmowca nie pozostawia wątpliwości. 

W czasie wywiadu reżyser potwierdził, że pod wpływem nacisków fanów oraz tak wielkiego zainteresowania jego produkcją, w jego głowie zaczęła pojawiać się myśl na temat drugiego sezonu. I faktycznie – zostanie on zrealizowany. 

Przyznaję, że naprawdę będzie drugi sezon. Pomysł na niego jest już w mojej głowie. 

Jednocześnie reżyser przyznał, że jest dopiero w trakcie planowania kolejnego 2 sezonu Squid Game. Oznacza to, że prace nad nową transzą jeszcze się nie rozpoczęły. 

Squid Game 2 sezon – o czym będzie? 

Koreańska produkcja to dystopijna opowieść o tajemniczej grze, w której udział bierze prawie pięciuset śmiałków. Zasady nie są do końca jasne, a wszystko przypomina grę dla dzieci. Do wygrania jest 45.6 miliardów południowokoreańskich wonów, jednak istnieje jeden haczyk. Przegrana oznacza śmierć.

Czytaj także: Squid Game - serial z Południowej Korei w konwencji thrillera zadebiutował na Netflix

Serial trzyma w napięciu przez całe dziewięć odcinków, które liczy pierwszy sezon. To emocjonujące kino wzbudziło wiele emocji w widzach. Squid game od dnia premiery jest w TOP 10 najchętniej oglądanych produkcji Netfliksa, a co za tym idzie, jest szeroko komentowany w mediach. 

Czytaj także: Co nowego na Netfliksie? Najważniejsze premiery od 13 września do 20 września 2021 roku

Na razie nieznana jest fabuła nowego sezonu serialu. Reżyser Squid Game nie zdradził, jakie pomysły związane z drugim sezonem pojawiły się już w jego głowie.  

Przypomnijmy, że pod koniec pierwszego sezonu filmowcy pozostawili widzów z wieloma znakami zapytania. Chodzi zwłaszcza o kolejne przygody gracza nr 456 oraz śmierć policjanta, która miejsce ma pod koniec serialu. 

Squid Game – sezon 2 – kiedy premiera? 

Realizacja serialu to bardzo złożony i często długotrwały proces, który składa się z wielu etapów. Trudno zatem określić, kiedy dokładnie odbędzie się premiera 2 sezonu Squid Game.

Biorąc pod uwagę zainteresowanie serialem wśród widzów Netflixa, można przypuszczać, że filmowcom zależeć będzie na jak najszybszym zrealizowaniu 2 sezonu. 

Czytaj także: Co nowego w kinach? Premiery kinowe od 10 do 17 września 2021 roku

Na ten moment nie ma konkretnych informacji dotyczących drugiego sezonu Squid Game, dlatego nie należy się go spodziewać w 2021 roku.

Squid Game – książka

W czasie oczekiwania na kontynuację Squid Game warto sięgnąć po inną kontrowersyjną dystopijną opowieść, jaką jest książka Uległość Michela Houellebecqa. Można ją kupić w popularnych księgarniach internetowych:

 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Opowieść Północna
Szymon Krug
Opowieść Północna
Tamten utracony świat
Alina Staneczek
Tamten utracony świat
Jeden dzień
Katarzyna Rygiel
Jeden dzień
Nagual Julian
Robert Noble
Nagual Julian
Stitchrays. Moda na szydełko
Paula Palczewska; Oliwia Palczewska
Stitchrays. Moda na szydełko
Złociejowo
Katarzyna Ryrych;
Złociejowo
Lwów
Mirek Osip-Pokrywka
Lwów
Przebudzeni
Elżbieta Śnieżkowska-Bielak
Przebudzeni
Pokaż wszystkie recenzje