Czy będzie 2 sezon serialu “Squid Game”?

Data: 2021-10-04 22:00:02 Autor: jhantulik
udostępnij Tweet

Serial Squid Game w ostatnim czasie jest jedną z najpopularniejszych produkcji na Netfliksie. Oglądają go widzowie na całym świecie i coraz częściej padają pytania dotyczące jego kontynuacji. 

Obrazek w treści

Squid Game to koreańska produkcja, która szturmem wtargnęła na Netfliksa i prędko zdobyła wielką popularność. Od premiery minęło stosunkowo mało czasu, a coraz częściej fani domagają się informacji o kolejnym sezonie. 

Squid Game – sezon 2 – czy będzie?

Koreańska produkcja to dystopijna opowieść o tajemniczej grze, w której udział bierze prawie pięciuset śmiałków. Zasady nie są do końca jasne, a wszystko przypomina grę dla dzieci. Do wygrania jest 45.6 miliardów południowokoreańskich wonów, jednak istnieje jeden haczyk. Przegrana oznacza śmierć.

Czytaj także: Squid Game - serial z Południowej Korei w konwencji thrillera zadebiutował na Netflix

Serial trzyma w napięciu przez całe dziewięć odcinków, które liczy pierwszy sezon. To emocjonujące kino wzbudziło wiele emocji w widzach. Squid game od dnia premiery jest w TOP 10 najchętniej oglądanych produkcji Netfliksa, a co za tym idzie, jest szeroko komentowany w mediach. 

Czytaj także: Co nowego na Netfliksie? Najważniejsze premiery od 13 września do 20 września 2021 roku

Oprócz wielu zachwytów serial wzbudza dość duże kontrowersje. Aktualnie toczy się wokół niego wiele dyskusji, co jeszcze bardziej nakręca fanów, którzy wyczekują informacji o kolejnym sezonie. 

Squid Game – sezon 2 – kiedy premiera? 

Na ten moment twórca serialu Hwang Dong-hyuk przyznaje, że nie myślał jeszcze o konkretach dotyczących kontynuacji serialu. Jednak zdradził, że jeśliby miała ona powstać, to nie tworzyłby jej sam. Po jego wypowiedziach widać, że nie podjęto jeszcze żadnych oficjalnych decyzji dotyczących drugiego sezonu emocjonującej produkcji.

Czytaj także: Co nowego w kinach? Premiery kinowe od 10 do 17 września 2021 roku

Na ten moment nie ma konkretnych informacji dotyczących drugiego sezonu Squid Game, dlatego nie należy się go spodziewać w 2021 roku.

Squid Game – książka

W czasie oczekiwania na kontynuację Squid Game warto sięgnąć po inną kontrowersyjną dystopijną opowieść, jaką jest książka Uległość Michela Houellebecqa. Można ją kupić w popularnych księgarniach internetowych:

 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Kwestia winy
Małgorzata Rogala
Kwestia winy
Bóg Maszyna
Joanna W. Gajzler
Bóg Maszyna
Prezydentka
Marika Krajniewska
Prezydentka
Znieczulenie
Kamil Wala-Szymański
Znieczulenie
Joker
Natalia Nowak-Lewandowska
Joker
Dwa królestwa. Jedna krew
Renata Czarnecka
Dwa królestwa. Jedna krew
Klejnot z Bizancjum
Weronika Umińska
Klejnot z Bizancjum
Infantka
Wojciech Nerkowski
Infantka
Pokaż wszystkie recenzje