reklama

Co nowego w kinach? Premiery kinowe od 10 do 17 września 2021 roku

Data: 2021-09-10 11:19:02 Autor: adudek
udostępnij Tweet

Nowy tydzień września to nowe premiery, które trafią na wielkie ekrany. Choć w nadchodzących dniach nowych filmów nie będzie dużo, to i tak będzie z czego wybierać! Zapraszamy do lektury przeglądu premier kinowych na nadchodzące dni!

Obrazek w treści

  • Od 10 do 17 września do kin trafią kolejne filmowe nowości.
  • W nowym tygodniu nie szykują się żadne spektakularne filmowe premiery.
  • Wciąż będzie można jednak zobaczyć premiery z ubiegłego tygodnia.

Nowy tydzień kinowy zaczyna się nowymi premierami filmowymi. Na co warto wybrać się do kina? Sprawdźcie nasze nowe zestawienie!

Premiery kinowe od 10 do 17 września 2021 roku

Wcielenie – premiera 10 września 2021 roku

Zaczynamy od propozycji dla fanów grozy. Wcielenie to klasyczny horror twórcy Piły, Naznaczonego i Obecności - Jamesa Wana. Jest to historia młodej kobiety, którą zaczynają dręczyć przerażające koszmary. Gdy uświadamia sobie, że brutalne morderstwa, które widzi w nocy, dzieją się naprawdę, a morderca przedstawiający się jako Gabriel to ktoś z jej przeszłości, postanawia zapobiec kolejnym tragediom. 

Teściowie – premiera 10 września 2021 roku

Teściowie to pierwsza z polskich produkcji, które będą miały swoją premierę w tym tygodniu. W komedii Kuby Michalczuka śledzimy konfrontację dwóch rodzin z zupełnie innych światów, które stają w obliczu nieobecności na weselu Młodej Pary. Wkrótce teściowe zaczynają oskarżać siebie nawzajem, próbują dociec, dlaczego ich dzieci tak właśnie postąpiły. 

Small World - premiera 10 września 2021 roku

Small World to kolejna polska produkcja, ale w zupełnie innym stylu. Tym razem Patryk Vega opowiada dramatyczno-kryminalną historię, której bohaterem jest zdeterminowany policjant Robert, po latach wracający do sprawy porwanej sprzed domu dziewczynki. Ślady prowadzą go do pewnej rosyjskiej grupy przestępczej. Wkrótce na jego drodze staje także wykorzystywana Ola.  

Złe baśnie - premiera 10 września 2021 roku

Nagrodzona Srebrnym Niedźwiedziem na tegorocznym Berlinale, groteskowa i tajemnicza opowieść. W filmie Złe baśnie poznajemy surrealistyczną, czasami nieco przerażającą opowieść o samotności oraz lęku, zamkniętą w baśniowej formie. 

Wszyscy za jednego - premiera 10 września 2021 roku

Wszyscy za jednego to dramat wojenny, którego akcja rozgrywa się w Norwegii podczas II wojny światowej. Wszyscy za jednego to historia dzieci, Otta i Gerdy, które po aresztowaniu swoich rodziców, są zdane same na siebie. Teraz muszą wraz z ukrywającymi się u nich w domu żydowskimi dziećmi spróbować przedostać się z Norwegii do neutralnej politycznie Szwecji.

Antybohater - premiera 10 września 2021 roku

Kończymy filmem dokumentalnym o tytule Antybohater, opowiadającym o chłopaku imieniem Misza, drobnym przestępcy i bardzo sprawnym narciarzu alpejskim. Mimo dużej niepełnosprawności, biedy i trudnych warunków życia, Misza czerpie z codzienności mnóstwo radości, korzystając z życia do woli. Ten pełne radości, pogodny człowiek wchodzi w dorosłość i właśnie otrzymuje nową życiową szansę - propozycję wzięcia udziału w paraolimpiadzie.

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Bóg Maszyna
Joanna W. Gajzler
Bóg Maszyna
Tam, gdzie nie pada
Michael Sowa
Tam, gdzie nie pada
Kwestia winy
Małgorzata Rogala
Kwestia winy
Przepustka do męskości
Paweł Pollak
Przepustka do męskości
Żyje się tu i teraz
Katarzyna Kaźmierczak
Żyje się tu i teraz
Prezydentka
Marika Krajniewska
Prezydentka
Joker
Natalia Nowak-Lewandowska
Joker
Pokaż wszystkie recenzje