Co nowego w kinach? Premiery kinowe od 2 do 10 września 2021 roku

Data: 2021-09-03 11:00:36 Autor: adudek
udostępnij Tweet

W pierwszym tygodniu września do kin trafią kolejne polskie produkcje. Zadebiutuje jedynie kilka tytułów, w tym aż dwie  produkcje dla najmłodszych. Zapraszamy do lektury przeglądu premier kinowych nadchodzących dni!

Obrazek w treści

  • Od 2 - 10 września do kin trafią kolejne filmowe nowości.
  • Oferta kinowa w tym tygodniu nieco mniejsza.
  • Wciąż będzie można zobaczyć premiery z ubiegłego tygodnia.

Rozpoczęliśmy pierwszy tydzień września zupełnie nowym repertuarem kinowym. Na jakie filmy warto wybrać się do kina w nadchodzących dniach? Sprawdźcie nasze nowe zestawienie premier tego tygodnia!

Premiery kinowe od 3 do 10 września 2021 roku

Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni – premiera 3 września 2021 roku

Rozpoczynamy od superbohaterskiej produkcji, kolejnej w uniwersum Marvela i pierwszej w azjatyckiem stylu, o tytule Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni. W tym klasycznym filmie akcji, pełnym spektakularnych walk i efektów specjalnych śledzimy losy wyjątkowego wojownika. Poznajemy Shang-Chi, któremu przyjdzie zmierzyć się z własnym demoniczną przeszłością, gdy zostaje wciągnięty w sieć tajemniczej organizacji Dziesięciu Pierścieni.

Psi Patrol: Film – premiera 3 września 2021 roku

Rok szkolny, który właśnie się rozpoczął umili zapewne pierwsza filmowa produkcja dla najmłodszych. Jest nią animowany film familijny o tytule Psi Patrol. Film. Jest to animacja bazująca na bardzo popularnym serialu dla dzieci. Bohaterami są natomiast postaci znane właśnie z serialu. W filmie wracamy do psich bohaterów: owczarka Chase’a, dalmatyńczyka Marshalla, buldoga Rubble’a, kundelka Rocky’ego, labradorki Zumy, suczki cockapoo Skye oraz dziesięcioletniego chłopca o imieniu Ryder. Po raz kolejny czeka ich wiele wyzwań, które mają na celu niesienie pomocy innym ludziom. 

Klub brzydkich dzieci – premiera 3 września 2021 roku

Kolejna propozycja dla młodszych widzów to ponownie familijny film przygodowy, którego polski tytuł brzmi Klub brzydkich dzieci. W tej holenderskiej filmowej produkcji poznajemy Paula i jego szkolnych przyjaciół, dzieci uznane za brzydkie i przeznaczone dzięki uchwale diabolicznego prezydenta Isimo, na osadzenie w specjalnym ośrodku. Podczas podroży, oficjalnie określanej jako szkolna wycieczka, Paul odkrywa, że jemu i grupce towarzyszących mu dzieciaków, grozi niebezpieczeństwo. Wszystko wskazuje na to, że zostaną wywiezieni do tajemniczego miejsca odosobnienia. Udaje się im uciec, ale ich śladem podąża wysłany przez prezydenta agent śledczy. Paul musi zrobić wszystko by nie dać się złapać, uwolnić inne dzieci, ale i przekonać Isimo, że nie ma racji.

 

Tajemnice Saint-Tropez – premiera 3 września 2021 roku

Premiery tego tygodnia kończymy kryminalną komedią rozgrywającą się w luksusowej posiadłości pewnego miliardera. Francuska komedia o tytule Tajemnice Saint-Tropez rozgrywa się podczas lata i przenosi widza do rezydencji miliardera Tranchanta i jego żony Eliane, którzy co roku, wedle tradycji, goszczą u siebie gwiazdy i ludzi biznesu. Ale w tym sezonie nie wszystko idzie zgodnie z planem. Najpierw para bogaczy ulega tajemniczemu wypadkowi, a potem daje o sobie znać równie tajemniczy szantażysta. Małżeństwo Tranchantów postanawia wynająć więc detektywa. Problem w tym, że w sezonie urlopowym o dobrego śledczego wyjątkowo trudno. W zamian pojawia się arogancki i zupełnie niekompetentny detektyw Boullin, a wraz z nim poważne kłopoty. 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Bóg Maszyna
Joanna W. Gajzler
Bóg Maszyna
Tam, gdzie nie pada
Michael Sowa
Tam, gdzie nie pada
Przepustka do męskości
Paweł Pollak
Przepustka do męskości
Żyje się tu i teraz
Katarzyna Kaźmierczak
Żyje się tu i teraz
Kwestia winy
Małgorzata Rogala
Kwestia winy
Prezydentka
Marika Krajniewska
Prezydentka
Joker
Natalia Nowak-Lewandowska
Joker
Pokaż wszystkie recenzje