Co nowego na Netfliksie? Najważniejsze premiery od 13 września do 20 września 2021 roku

Data: 2021-09-12 10:10:01 | Ten artykuł przeczytasz w 5 min. Autor: Agata Dudek
udostępnij Tweet

Zaczynamy kolejny tydzień na Netfliksie przeglądem najciekawszych premier filmowych i serialowych owej platformy, które debiutują w najbliższych siedmiu dniach. Przyjrzyjmy się nowościom platformy na najbliższy tydzień.

Obrazek w treści Co nowego na Netfliksie? Najważniejsze premiery od 13 września do 20 września 2021 roku [jpg]

  • W dniach od 13-20 września na Netfliksie zadebiutują nowe filmowe i serialowe propozycje.
  • W ofercie platformy zarówno filmy jak i seriale, w tych oczekiwane Sex Education.
  • Sprawdźcie także koniecznie premiery platformy w dniach od 5 września do 12 września.

Kolejny tydzień na Netflix właśnie się rozpoczyna. Na platformę wraca oczekiwany "Sex Eduction", są i inne nowości, zarówno serialowe, jak i filmowe. W ofercie filmy mroczne, dramaty, ale i romantyczne. Propozycje platformy w tym tygodniu są bardzo urozmaicone. Sprawdźcie także koniecznie co można zobaczyć we wrześniu na Netflix. Nie zapomnijcie także sprawdzić premiery kinowe

Wybrane premiery filmowe i serialowe Netflixa w dniach od 13 do 20 września 2021.

Straszne historie – premiera 15 września 

Produkcja łączącą horror z przygodowym filmem familijnym, powstała na podstawie powieści, tym razem książki dla dzieci, o tytule "Nightbooks", autorstwa J.A. White'a. Jej bohaterem jest chłopiec o imieniu Alex, więziony przez złą wiedźmę. Czarownica ma zamiar go zjeść. Musi zatem coś szybko wymyślić. Jedyne co mu przychodzi do głowa, to straszna historia. Obiecuje wiedźmie, że codziennie, co wieczór będzie opowiadał jej jedną przerażającą opowieść.  

Czarne święta – premiera 16 września 2021 roku

Klasyczny horror, którego akcja, jak w tytule, rozgrywa się podczas świąt Bożego Narodzenia, a dokładnie podczas przedświątecznej przerwy. Grupka studentek, która nie pojechała do domu na święta, spędza świąteczny czas w kampusie. Wkrótce przyjdzie im bronić własnego życie przed atakiem przerażającego, zamaskowanego prześladowcy. 

Sex Education (sezon 3) – premiera 17 września

Trzeci sezon brytyjskiego serialu dla młodzieży, którego bohaterem jest Otis, prowadzący porady w sprawie seksu, w swojej szkole. Tym razem starsza o kolejne wakacje, teoretycznie bardziej doświadczona młodzież zmierzy się z wielkimi zmianami. W szkole pojawia się nowa dyrektorka, która zamierza reformować nie tylko system edukacji, ale i samych uczniów. Przeciwna edukacji seksualnej będzie zmieniać i ulepszać.

Tata mută munții – premiera  17 września

Tym razem rumuński dramat, produkcja trzymająca w napięciu, w której poznajemy wstrząsającą opowieść rozgrywającą się podczas zimowej wędrówki w górach. Wtedy to na jednej z wycieczek gubi się syn wpływowego, emerytowanego oficera służb specjalnych. Ten gotów jest zrobić wszystko, postawić każdą służby na baczność, by odnaleźć swoje zaginione dziecko. Ile zaryzykuje, by dokonać niemal niemożliwego?

Squid Game (1sezon) – premiera 17 września

Przerażający serial produkcji koreańskiej, produkcja utrzymana w konwencji thrillera. Opowieść o setkach pozbawionych pieniędzy ludzi, życiowych bankrutów, którzy pewnego dnia przyjmują zaproszenie do wzięcia udziału w popularnej, dobrze im znanej grze dla dzieci. Nagrodą jest spora suma pieniędzy. Niestety zabawa nie jest taka jakim im się wydawało. Od teraz na szali leży bowiem życie każdego z nich. 

Północny bastion – premiera 17 września

Mocne kino akcji, film będący kryminałem produkcji francuskiej. Historia trzech marsylskich policjantów, którzy zajmują się rozpracowaniem dużej narkotykowej grupy. Wszystko wskazuje na to, że akcja zakończy się sukcesem, kiedy nagle sytuacja zaczyna się komplikować. Ich kluczowy informator postanawia zażądać zbyt dużo, nie zważając na konsekwencję. 

Chicago Party Aunt (część 1) – premiera 17 września

Pierwsza część animacji komediowej dla dorosłych, prześmiewczej i nie pozbawionej sprośności, której bohaterką jest niezwykła ciotka o imieniu Diane. Ta kochająca imprezy, rozrywkowa łobuziara, bojąca się dorosłości i unikająca poważnych zachowań ma też pewną słabość. Jest nią jej siostrzeniec, młody człowiek, który do tej pory nie znalazł własnej życiowej ścieżki. 

Nieopowiedziane historie – premiera 17 września 2021 roku

Kolejna na Netfliksie indyjska filmowa opowieść, tym razem bazująca na powieści, skupiona na trzech osobnych romantycznych opowieściach. Łączy je miejsce, w jakim się rozgrywają. A jest to wielkie, tętniące życiem miasto, w którym w sposób nieoczekiwany i nieoczywisty ludzie łączą się w związki i przeżywają miłości, rozstania, straty, żyjąc jednocześnie w euforii radości, jak i w męce tęsknoty. 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Virion. Legenda miecza. Krew
Andrzej Ziemiański ;
Virion. Legenda miecza. Krew
Wyrok
Christina Dalcher
Wyrok
To coś w śniegu
Sean Adams
To coś w śniegu
Czarownik
Anniina Mikama
Czarownik
Herbaciane róże
Beata Agopsowicz ;
Herbaciane róże
Wings of the Heart
Anna Purowska
Wings of the Heart
Minka i jej kocie przygody
Anna Bichalska ;
Minka i jej kocie przygody
Sny umarłych
Bora Chung
Sny umarłych
Cienie zostaną za nami
Katarzyna Majewska-Ziemba
Cienie zostaną za nami
Pokaż wszystkie recenzje