Usta Usta 5 – co wydarzy się w odc 5 i 6 nowego serialu Grupy TVN?

Data: 2022-01-19 10:32:01 Autor: adudek
udostępnij Tweet

Serial Usta Usta, niezwykle popularna, komediowa produkcja, która wróciła na antenę TVN w kolejnym sezonie, po premierze na player.pl powoli dobiega końca. Dziś zobaczymy odcinek już przedostatni. 

Obrazek w treści

Serial Usta Usta w 2021 roku powrócił ze swoim 5. sezonem, który emitowany jest obecnie między innymi na TVN-ie. Co czeka widzów tym razem w kolejnych odcinkach?

Usta Usta 5 – opis piątego odcinka serialu

W piątym odcinku Usta Usta 5, Adam przechodzi załamanie dowiadując się, że Leon będzie mieć dziecko, on zaś czuje, że jest gotowy, by założyć rodzinę z Zosią. Kornatowska chce powiedzie o ciąży matce, ale zupełnie nie ma kiedy. Ta zajęta jest problemami w wydawnictwie Agnieszki. Dowiaduje się o ciąży podczas kłótni, za co obwinia dwóch mężczyzn. Chce namówić Zuzę do zabiegu, wywołując konflikt z Adamem. O wszystkim dowiaduje się także Krzysztof, od Aleksa. Dochodzi do debaty, wypełnionej emocjami. 

Czytaj również: Usta Usta: sezon 5 – nowy sezon serialu platformy Player dobiegł końca. Jest szansa na kolejny?

Młodzi jednak doskonale sobie radzą, zaś Krzysztof i Agnieszka stają się silniejsi. Ciche dni mają Piotr i Iza, zaś Marta udaje się do Szwecji, gdzie mieszka nowy mężczyzna, którego poznała. Ktos musi jednak zająć się jej matką. Kobieta nie mówi, że zamierza na zawsze zamieszkać poza granicami kraju. 

Usta Usta 5 – gdzie obejrzeć odcinek 5?

Premiera piątego odcinka serialu Usta Usta 5 zaplanowana została w środę, 19 stycznia 2022 roku o godzinie 21:36 na antenie stacji TVN. Reemisja odbędzie się w piątek, 21 stycznia o 1 w nocy.

Czytaj również: Usta Usta 5 – co wydarzy się w odc 3, 4 i 5 nowego serialu Grupy TVN?

Odcinki można zobaczyć także na platformie player.pl.

Usta Usta 5 – opis 6 odcinka

W kolejnym, finałowym już odcinku piątego sezonu serialu Usta Usta dochodzi do bardzo niecodziennego wydarzenia. Otóż w Internecie pojawia się nagranie seksu Magdy i Dominika. Iza i Agnieszka twierdzą, że go nie obejrzą, w ramach solidarności. Dawidzki jest pocieszany przez Joannę, która była byłą Dominika. Porównuje się z rywalem, wydaje się mu, się, że jest gorszy. Męska rozmowa prowadzi do bójki. Krzysztof w końcu przegląda na oczy, wiedząc, już, że jego pracodawca to gangster i damski bokser. jest świadkiem jak Marian, jego szef bije księgowego. Przypomina sobie, że Agata też miała ślady pobicia. Chce ją ratować, ale ona nie chce odejść od męża. 

Czytaj również: Serial Usta Usta w sezonie piątym w styczniu wrócił na TVN

Agnieszka, którą wspiera mąż walczy o swoją firmę. Negocjuje w Jackiem, za pomocą....pejcza. Krzysztof postanawia zainwestować w jej firmę, chce znów z nią zamieszkać. Tymczasem z matka Izy jest coraz gorzej. Jej demencja postępuje. Staje się niebezpieczna dla otoczenia. Iza martwi się, że będzie musiała oddać ją do domu opieki. 

Usta Usta 5 – gdzie obejrzeć odcinek 6?

Szósty odcinek 5. sezonu serialu Usta Usta, trafi na ekrany na piątek, 21 stycznia o 2:00 na TVN. 

Czytaj również: Mali mężczyźni – Przyjaźń w tle wielkiego konfliktu!

Usta Usta 5 – książki

Kolejny sezon serialu Usta Usta to opracowany został pod kątem własnego scenariusza oraz opowieści, rozwijanej od pewnego czasy przez Grupę TVN, prezentującą wydarzenia na kilku swoich kanałach dystrybucji. W związku, z czym być może po seansie zainteresujecie się książką Usta Mordercy, wydanej przez Wydawnictwo Oficynka.

Książkę „Usta mordercy” można kupić taniej, poniżej: 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy