Serial Usta Usta w sezonie piątym w styczniu wrócił na TVN

Data: 2022-01-12 10:36:01 Autor: adudek
udostępnij Tweet

Serial Usta Usta, niezwykle niegdyś popularna produkcja stacji TVN, w piątym sezonie była do tej pory pokazywana jedynie na player.pl. Początek stycznia przyniósł premierę piątego sezonu także do telewizji, na kanał TVN.

Obrazek w treści

Źródło zdjęcia: TVN

Serial Usta Usta to ciesząca się dużą popularnością zabawna opowieść obyczajowa, z wieloma zwrotami akcji i dozą humoru. Serial można już oglądać także nie tylko na player.pl, ale także na kanale w polskiej telewizji, na TVN. 

Usta usta: sezon 5 – opis serialu

Usta Usta w sezonie piątym kontynuuje opowieść zakończoną w sezonie czwartym. W finale dowiedzieliśmy się, że Adam rozstał się ze swoją dużo młodszą żoną, Sarą. teraz wiedzie życie samotnika, ale podoba mi się właścicielka wynajmowanego przez niego mieszkania, Magda. Ta jednak romansuje z żonatym mężczyzną i to się jej podoba. 

     Czytaj również: Odwróceni - serial kryminalno-gangsterski powrócił do polskiej telewizji

Agnieszka, która rzuciła pracę, by założyć własne wydawnictwo. Znalazła młodą pisarkę Różę. Sama jest związana z Michałem, który oficjalnie jest jej partnerem w biznesie. Krzysztof nie ma pracy, ani domu, co zmusza go, do zgoła zajęcia się proponowanie starszym ludziom podejrzanych ubezpieczeń. Pomocny okazuje się Piotrek, który jest kierowcą limuzyny. Poznaje Krzysztofa z bogatą kobietą imieniem Agata. To jednak nie spodoba się jej zazdrosnemu mężowi. 

Trudne życiowe decyzje podejmuje Iza, która w końcu awansuje w pracy. Szybko okazuje się, że czekają ją bardzo trudne decyzje, między innymi zwolnienie części pracowników, także niepełnosprawnej przyjaciółki, Uli. 

Usta usta: sezon 5 – obsada serialu

Serial Usta Usta w kolejnym sezonie to powrót znanych postaci i aktorów. W obsadzie: Paweł Wilczak (Pan T.., Kasia i Tomek), Wojciech Mecwaldowskie (Juliusz, Last Minute), Magdalena Popławska (Atak paniki, Osiecka, Prime Time), Sonia Bohosiewicz (7 uczuć, Po prostu przyjaźń).

W pozostałych rolach: Marcin Perchuź, Wiktoria Filus, Anna Czartoryska-Niemczycka, Magdalena Walach, Roman Frankl , Maciej Marcin Tomaszewski, Olga Rayska i Aniela Płudowska , Łukasz Gawroński, Oliwia Ogorzelska, Cezary Kosiński, Paweł Koślik, Zygmunt Malanowicz, Piotr Grabowski, Aleksandra Justa i Mateusz Damięcki.

     Czytaj również: Usta Usta: sezon 5 – nowy sezon serialu platformy Player dobiegł końca. Jest szansa na kolejny?

Do obsady dołączyli: Edyta Olszówka, Paweł Małaszyński, Anna Smołowik, Karolina Kominek, Dariusz Biskupski, Katarzyna Pakosińska i Paulina Szostak oraz Elena Leszczyńska.

Usta Usta: sezon 5 – kiedy premiera?

Piąty sezon serialu Usta Usta był do tej pory dostępny na player.pl ale już od 5 stycznia 2022 roku można go także oglądać w polskiej telewizji. Można go oglądać w Polskiej Telewizji, na kanale TVN. Odcinki emitowane są w środy, o godzinie 21:40. 

Usta Usta: sezon 5 – ile odcinków?

Serial Usta Usta w sezonie piątych liczy sobie jedynie 6 odcinków. Każdy odcinek trwa około 45 minut. 

     Czytaj również: Co obejrzeć w telewizji w tym tygodniu? Najciekawsze emisje filmów od 10 do 16 stycznia 2022 roku

Usta Usta: sezon 5 – 6 sezon

Na dzień dzisiejszy nie są nam znane losy szóstego sezonu serialu, który nie został jak na razie potwierdzony. Trzeba jednak pamiętać, że serial jest wzorowany na brytyjskiej produkcji "Cold Feet", która liczy sobie sezonów dziewięć. Jest zatem nadzieja, że serial będzie miał i w Polsce kolejne sezonu. Jeśli będziemy coś więcej na ten temat wiedzieć, oczywiście o tym poinformujemy. 

Usta Usta: sezon 5 – opinie o serialu

Serial Usta Usta w każdym kolejnym sezonie cieszy się zarówno w polskiej telewizji, jak i na platformie VOD wielką popularnością . Polacy chętnie oglądają perypetię przyjaciół których koleje losu bywają bardzo wybujałe i nawet lekko przerysowane. 

   Czytaj również: Matrix Zmartwychwstania - czy wkrótce obejrzymy film także na HBO GO?

W serialu znajdą coś dla siebie zwolennicy seriali obyczajowych. To także produkcja komediowa, więc poprawiającą nam humor. 

Usta Usta – książki

Serial powstał na własnym scenariuszu, ale na bazie  brytyjskiej produkcji "Cold Feet", nie bazując na książce. W zamian proponujemy książkę o innym serialu o tytule Magda M. Słoneczna strona, autorstwa Radosława Figury.

Książkę „Magda M. Słoneczna Strona” (Wydawnictwo Znak) można kupić taniej poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Tylko to, co ważne
Agnieszka Stec-Kotasińska
Tylko to, co ważne
Lekkie objawy życia
Tomasz Białkowski
Lekkie objawy życia
Centrum śmierci
Tom Shachtman
Centrum śmierci
Odrodzone królestwo
Elżbieta Cherezińska
Odrodzone królestwo
Szpiedzy i sufrażystki
Krzysztof Beśka
Szpiedzy i sufrażystki
Leśniczanka
Klaudia Duszyńska
Leśniczanka
Pokaż wszystkie recenzje