"Osiecka": Niełatwy czas dla artystki. 

Data: 2021-01-24 17:49:52 Autor: pobarski

Osiecka to najnowsza produkcja realizowana przez TVP. Już niebawem w telewizji zobaczyć będzie można 10 oraz 11 odcinek serialu. Co warto o nich wiedzieć? 

Obrazek w treści

Osiecka to najnowsza produkcja filmowa, która przedstawia losy artystki – Agnieszki Osieckiej. Już niebawem w telewizji zobaczyć będzie można odc 10 i 11 Osieckiej

Osiecka – opis 10 odc

O czym będzie 10 odc Osieckiej? W nowym odcinku serialu Agnieszka wprowadza się do domu na Żoliborzu. Dobra passa nie trwa jednak długo – wkrótce okazuje się, że libacje z udziałem artystów przeszkadzają Danielowi oraz Agacie, córce Agnieszki. Nieoczekiwanie w życiu artystki pojawia się także młody dziennikarz, w którym Osiecka się zakochuje. 

Czytaj także: Ćma. Recenzja serialu „Osiecka"

Tymczasem Daniel ma scysje z Mieczysławem Rakowskim. Agnieszka jest nieostrożna i głośno mówi o nadużyciach władzy komunistycznej, co może sprowadzić na ich rodzinę kłopoty. 

Osiecka – gdzie obejrzeć 10 odc? 

Gdzie można zobaczyć 10 odcinek serialu Osiecka? Nowy epizod wyemitowany zostanie w telewizji w niedzielę, 24 stycznia o godz. 20:15.

Czytaj także: Serial o Agnieszce Osieckiej zobaczymy w Boże Narodzenie?

Oprócz telewizyjnej premiery, serial zobaczyć można także w Internecie – na platformie VOD TVP. 

Osiecka – opis 11 odc

Co stanie się w 11 odc serialu Osiecka? W jednym z ostatnich odcinków serialu przedstawiona zostaje relacja, która tworzy się pomiędzy Agatą a jej nową nianią. Pochłonięci pracą Daniel i Agnieszka coraz bardziej oddalają się od siebie. 

Czytaj także: Regulamin zabijania – Jak doszło do masakry w Jemenie?

Agnieszka Osiecka pracuje nad filmem „Fregata”. Tymczasem jej mąż otrzymuje wyjątkowe stypendium na Uniwersytecie Harvarda.  Danielowi udaje się przekonać żonę do wyjazdu do USA. 

Osiecka – kiedy 11 odc? 

Kiedy można zobaczyć 11 odcinek serialu Osiecka? Nowy epizod serialu wyemitowany zostanie w ostatnią niedzielę stycznia – 31.01.21 r. o godz. 20:15. 

Czytaj także: Matrix Rewolucje – Czy Neo spełni swoje przeznaczenie?

Oprócz tego produkcję zobaczyć będzie można także w sieci – na platformie VOD Telewizji Polskiej. 

Osiecka – książka

Serial Osiecka powstał na podstawie prawdziwych wydarzeń z życia Agnieszki Osieckiej. Jeśli chcecie poznać szczegóły biografii Agnieszki Osieckiej, koniecznie przeczytajcie nasz tekst – Łatwopalna. Portret Agnieszki Osieckiej.

Zachęcamy także do poznania książki opowiadającej o życiu Osieckiej – Zachłanne na życie Sławomira Kopra. Książkę zakupić możecie poniżej: 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Zachłanne na życie
Sławomir Koper0
Okładka książki - Zachłanne na życie

Barwna opowieść o życiu artystek PRL. Niekwestionowaną gwiazdą była wówczas Agnieszka Osiecka, bez której w ogóle nie można sobie...

dodaj do biblioteczki