reklama

Serial o Agnieszce Osieckiej zobaczymy w Boże Narodzenie?

Data: 2020-11-18 12:37:06 Autor: pobarski

Fani Agnieszki Osieckiej od kilku miesięcy czekają na premierę biograficznego serialu realizowanego przez Telewizję Polską. Prawdopodobnie w grudniu będą mogli zobaczyć pierwsze odcinki. 

Obrazek w treściFot. Centrum Informacji TVP / Eliza Rycembel jako Agnieszka Osiecka

Od kilku miesięcy zapowiadany jest serial Osiecka, który skupiać ma się na losach znanej polskiej piosenkarki i poetki. Początkowo emisja nowej produkcji planowana była na wiosnę br., jednak sytuacja pandemiczna pokrzyżowała plany publicznej telewizji.

Czytaj także: Telewizja Polska przygotowuje serial o Agnieszce Osieckiej

Jak zauważył serwis WirtualneMedia.pl, w najnowszych cennikach reklamowych na grudzień 2020, pojawił się serial o Agnieszce Osieckiej. Nowa produkcja pojawić miałaby się pod koniec roku. 

Początkowo serial wyemitowany miał być w marcu. Zrezygnowano z tego pomysłu z powodu niedokończonych prac postprodukcyjnych. Wówczas nieoficjalnie mówiło się, że serial na antenie TVP pojawić miałby się wraz z jesienną ramówką stacji. Niestety – jesienią również zabrakło na antenie nowej produkcji o wokalistce. 

Osiecka - kiedy premiera serialu? 

Według najnowszych informacji, pierwsze dwa odcinki serialu pojawić mają się dokładnie w Boże Narodzenie – 25 grudnia 2020 r. W następne dni grudnia wyemitowane zostaną następne odcinki: 26 grudnia widzowie zobaczą odcinek trzeci, z kolei odcinek czwarty pojawi się w państwowej telewizji 27 grudnia 2020 r. 

Czytaj także: Serial „Osiecka" w telewizji jesienią. Co wiadomo o produkcji?

Na ten moment nie ma informacji na temat tego, jak wyglądałaby emisja serialu po świątecznym okresie. W związku z tym, że serial liczyć ma zaledwie kilkanaście odcinków, można spodziewać się jednak, że TVP postawi na emisję jednego odcinka tygodniowo. Wszystko to jednak wciąż spekulacje. Informacje uzyskane z cennika TVP również nie dają gwarancji emisji serialu w najbliższe święta.

Agnieszka Osiecka jest jedną z najbardziej charakterystycznych artystek Polski XX wieku. W swoim dorobku posiada ponad 2000 piosenek, sztuk teatralnych oraz opowiadań. Szczegółową biografię Osieckiej przeczytać można na łamach naszego serwisu. Oprócz tego powstało wiele książek poświęconych artystce:  Potargana w miłości autorstwa Uli Ryciak, książka Beaty Biały Osiecka. Tego o mnie nie wiecie czy Agnieszki. Pejzaże z Agnieszką Osiecką Zofii Turowskiej.

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Osiecka. Tego o mnie nie wiecie
Beata Biały0
Okładka książki - Osiecka. Tego o mnie nie wiecie

To po raz pierwszy publikowane rozmowy bliskich przyjaciół i znajomych Agnieszki Osieckiej, z których wyłania się niezwykły obraz jej nietuzinkowej osobowości...

dodaj do biblioteczki