Usta Usta - czy będzie szósty sezon serialu?

Data: 2022-01-19 11:30:03 Autor: adudek
udostępnij Tweet

Serial Usta Usta w piątym sezonie, jaki dostępny jest na kanale TVN wkrótce dobiegnie końca. Już za tydzień obejrzymy ostatni odcinek piątego sezonu. Pozostaje zatem pytanie czy doczekamy się serialowej kontynuacji?

Obrazek w treści

Usta Usta, polskie serial komediowy, cieszący się dużą popularnością, który w piątym sezonie liczy sobie tylko sześć odcinków, już za tydzień obejrzymy w ostatnim już odcinku. Wielu fanów serialowej opowieści o grupie przyjaciół zastanawia się zatem, czy ich opowieść o kolejach ich losów powróci czy to na player.pl, czy na kanał TVN.

Usta Usta - o czym jest serial

Usta Usta to polska komediowa produkcja serialowa, która miała swój początek w roku 2010. Wtedy to w polskiej telewizji pojawił się pierwszy sezon, który doczekał się do tej pory pięć sezonów, o bardzo różnej ilości odcinków. Serial zrealizowany został w komediowo-obyczajowym stylu.

   Czytaj również:  Co obejrzeć w telewizji w tym tygodniu? Najciekawsze emisje filmów od 17 do 23 stycznia 2022 roku

Jego bohaterami są przyjaciele, trzy pary. Każda z nich znajduje się na zupełnie różnych etapie życia, każda przeżywa wzloty i upadki. Podejmowane przez nich decyzje są słuszne, ale także omylne i błędne,. W serialu mamy do czynienia z wyborami dotyczącymi życia zawodowego, uczuciowego, ale także zmiany w przyjaźni, zdrady i życiowe porażki. 

Usta Usta - czy doczekamy się kontynuacji?

Serial Usta Usta cieszy się wielką popularnością. Wszystkie sezony przyciągnęły przed ekrany sporo Polaków, którzy z przyjemnością śledzili pokręcone, pełne komediowych zwrotów kacji przygodowy przyjaciół. Zastanawiamy się zatem czy produkcja będzie miała swoją kontynuację także w szóstym sezonie. 

   Czytaj również: Usta Usta 5 – co wydarzy się w odc 3, 4 i 5 nowego serialu Grupy TVN?

I choć piąta seria właśnie dobiega do końca, to przedstawiciele Telewizji TVN nie potwierdzili chęci zamówienie kolejnego sezonu serialu. Nowy sezon, dostępy jedynie w sześciu odcinkach cieszył się zainteresowaniem widzów. Być może zatem będzie kontynuowany. Jeśli taka informacja się pojawi, nie omieszkamy się Was o tym poinformować. 

Usta Usta - gdzie można oglądać serial?

Serial Usta Usta można w piątym sezonie, teraz oglądać na kanale TVN. Ostatni odcinek zostanie wyemitowany już 21 stycznia 2022. Jednocześnie wszystkie inne sezony serialu, także piąty widzowie mogą obejrzeć na platformie player.pl, w abonamencie. 

    Czytaj również: Usta Usta: sezon 5 – nowy sezon serialu platformy Player dobiegł końca. Jest szansa na kolejny?

Usta Usta - jakie są opinie o serialu?

Serial Usta Usta cieszy się od lat, od roku 2010, kiedy to miał premierę pierwszy sezon, bardzo dużą popularnością. Komediowa formuła, pełna zwrotów akcji opowiadająca historię grupki przyjaciół, mających różne perypetie losowe, przyciąga przez ekrany od już 12 lat, sporo grono fanów. 

   Czytaj również: Serial Usta Usta w sezonie piątym w styczniu wrócił na TVN

Serial ma także na swoim koncie jedną nominację do filmowej nagrody. Jest nią Telekamera - Najlepszy serial cotygodniowy. 

Usta Usta - książki

Serial Usta to produkcja bazująca na brytyjskiej produkcji "Cold Feet", nie bazująca jednocześnie na książce. W zamian proponujemy książkę Ale historia Skąd te krzywe usta, Bolesławie? Grażyny Bąkiewicz.

Książkę "Ale historia. Skąd te krzywe usta, Bolesławie?" (Wydawnictwo Nasza Księgarnia), można kupić taniej poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy