Donna

Tom 3 cyklu Famiglia

🔥Finałowy tom serii Famiglia przynosi wiele zdarzeń,które pokazują siłę kobiety i ich pozycję w szeregach mafii.
Po poznaniu ostatniej strony historii moje serce krwawiło sprawiając,że na długo ta historia zostanie w mojej pamięci.To co otrzymujemy w tym tomie ogromnie mnie zaskoczyło.Pokazuje życie,które jest brutalne i nieobliczalne.Nawet mając władze,pieniądze i pozycje to ono daje cierpienie z którym trzeba się pogodzić.
Rosa przedstawiona jest jako stanowcza kobieta.Od pierwszego tomu przeszła ogromna przemianę,która jest na wielki plus.Stawia czoła trudnościom w kierowaniu rządów mafijnych pokazując,że Tommaso wybrał odpowiednią kobietę dla siebie.

Historia jest dowodem na to,że życie to nie bajka a osoby które są często bliskimi osobami mogą stać się największymi wrogami i zdrajcami odpowiedzialnymi za zaznaną krzywdę.
Seria jest nie tylko świetnym romansem mafijnym ale również pokazuje siłę jaka drzemie w każdym z nas.Czasem potrzeba jakiegoś wydarzenia lub osoby,by ją pokazać.
Jestem poruszona i wzruszona zakończeniem powieści.Miało być inaczej,jednak życie potrafi napisać inaczej historie.

Koniecznie poznajcie losy Tommaso i Rosy oraz przekonajcie się czy happy end jest zawsze gwarantowany w powieści.
Gwarantuje,że ta historia wielokrotnie was zaskoczy i pokaże że nic w życiu nie jest pisane na zawsze.
Czasem trzeba zostawić przeszłość za sobą i iść dalej.
Z całego serca polecam cała serie Famiglia.

Informacje dodatkowe o Donna:

Kup książkę Donna

As Pik
Monika Madej0
Okładka ksiązki - As Pik

Matthew „Pik” Anderson jest najmłodszym z trzech braci. To właśnie on odziedziczył po matce sieć salonów jubilerskich, którymi prężnie zarządza...

Don
Monika Madej0
Okładka ksiązki - Don

Rosa Provenzano jest młodą, charyzmatyczną lekarką z perspektywą świetlanej kariery. Jej ojciec, znany, włoski prokurator, zapewnił córce świetny start...

Powrót matki
Danuta Awolusi ;