Donna

Tom 3 cyklu Famiglia

[Reklama] Wydawnictwo NieZwykłe

Mafia to nie tylko morderstwa, zbrodnie i okrucieństwo. To przede wszystkim rodzina, która stanowi świętość. To właśnie na niej skupiła się Monika Madej w swojej mafijnej serii.
    Rosa to kobieta, która musiała zmierzyć się z męskim światem. Moim zdaniem poradziła sobie całkiem dobrze. Otrzymała silny charakter i pokazała bystry umysł, logikę myślenia i odwagę. Potężna, mimo iż w środku krucha niczym szkło.
   Zawirowania mafijne i swoisty klimat był. Może faktycznie za mało go było porównując inne książki o podobnej tematyce ale faktycznie większe skupienie było na osobach. Na perypetiach, problemach i bolączkach. Odczuwam trochę niedosytu ale rozumiem zamysł autorki.
    Fabuła całkiem przyjemnie sobie płynęła. Były emocje podczas czytania. Ale mam wrażenie, że wyjaśniając wątek z najbliższą rodziną głównej bohaterki było to na zasadzie totalnego spontanu. Zabrakło mi nakierowania na to wydarzenie. Chociaż kilku wskazówek zamiast jednej, do której wróciłam myślami dopiero po ujawnieniu się prawdy. Niestety nie współgrało mi to ze sobą.
   Tak samo, jak nadmiernie moim zdaniem rozpędzona akcja. Jeden wątek i dalej, drugi wątek i hop kolejny. Trochę zbyt skąpo zostały opisane sceny.
   Ale to tylko moje zdanie, z którym oczywiście możecie się nie zgodzić. Jeśli książka się wam podobała to super - cieszę się bardzo.
   Finalnie dla mnie to tak sześć na dziesięć. Było ok ale nie dostarczyła mi ta pozycja wielkich wrażeń.

▪️▪️▪️
#monikamadej #donna #famiglia #wydawnictwoniezwykłe #mafia #bookmafia #booklovers #wyzwaniegranicepl #recenzja #lubimyczytać

Informacje dodatkowe o Donna:

Kup książkę Donna

As Pik
Monika Madej0
Okładka ksiązki - As Pik

Matthew „Pik” Anderson jest najmłodszym z trzech braci. To właśnie on odziedziczył po matce sieć salonów jubilerskich, którymi prężnie zarządza...

Don
Monika Madej0
Okładka ksiązki - Don

Rosa Provenzano jest młodą, charyzmatyczną lekarką z perspektywą świetlanej kariery. Jej ojciec, znany, włoski prokurator, zapewnił córce świetny start...

Powrót matki
Danuta Awolusi ;