Magia Świąt

"Magia Świąt" to antologia zawierająca trzy opowiadania. Wszystkie zostały utrzymane w klimacie świąt i miłości.

"Prosto z nieba" Katarzyny Grabowska opowiada o gburowatym i aroganckim prezesie firmy deweloperskiej, któremu pewnego zimowego dnia los w postaci samych niebios zesłał anioła.
   Maria Łaguniak działa prężnie w fundacji "Anielskie skrzydła", gdzie pomaga potrzebującym. Dla niej liczą się inni a nie ona sama.

"Miłosny prezent" A.P. Mist to historia wyjątkowej miłości. Pierwszego spotkania Ani i Roberta, którzy w tej chwili są w związkach partnerskich ale przyciąga ich do siebie niewidzialna siła. Czy zostaną w obecnych związkach? Czy uda im się ponownie spotkać? Co przyszykował dla nich los?

"Pierwsze wspólne święta" Karoliny Milcarz przedstawia świąteczne chwile pewnej pary, która spędza je inaczej niż my sami jesteśmy do tego przyzwyczajeni. Ale to w końcu ich pierwsze święta i mają być wyjątkowe. Dla nich, nie dla nas...

Przez opowiadania się płynie. Każde z nich jest inne. Wyjątkowe i unikatowe. Bije od nich niesamowite ciepło. Czuć ten świąteczny klimat. Tą atmosferę. W końcu święta Bożego Narodzenia to czas nadziei, wiary i cudów. Chwil radosnych, potrzeby bliskości, odczuwania współczucia i niesienia pomocy innym. Czas niespodzianek. Wzruszeń i łez. To wszystko się tu znalazło.
   Opowiadania przejmują i pokrzepiają. Dostarczają emocji. Czytałam je z czystą przyjemnością. Za każdym razem żałuję, że są takie krótkie. Aż chciałoby się je przeczytać w pełnowymiarowej powieści.
   Zachęcam do lektury. To idealny czas na tą lekturę. Lepszego nie będzie.

Polecam.

Współpraca: Wydawnictwo Magia Słów

Informacje dodatkowe o Magia Świąt:

Wydawnictwo: Magia Słów
Data wydania: 2021-12-06
Język oryginału: Polski
Dodał/a opinię: agnieszka_rowka

Tagi: Wydawnictwo Magia Słów A.P. Mist Karolina Milcarz Katarzyna Grabowska literatura obyczajowa

Zobacz opinie o książce Magia Świąt

Kup książkę Magia Świąt