Nic do stracenia

Warto wspomnieć że, jest to pierwszy tekst autorki, która sama nie spodziewała się że, ukaże się w wersji papierowej. I dobrze że , tak się stało ☝️

Znacie to powiedzenie że, jak się wali to wszystko na raz. Ta samo spotkało 25-letnią Arie. Nagła utrata pracy i miejsca zamieszkania stawia ja pod ścianą, gdy chce zrealizować czek, który otrzymała od właściciela mieszkania okazuje się, że ktoś postanowił napaść właśnie na ten bank.
Ma pecha dziewczyna no nie?

Najlepsze, że ona się tym nie przejmuje, gdy zostaje porwana nawet się nie boi, jest jej wszystko jedno. Jej porywacz o pięknej karnacji i cudownych oczach - Amado jest zaskoczony dziewczyną, jej zachowaniem.
Co wyniknie ze spotkania tej dwójki? Czy Ari grozi niebezpieczeństwo? Nie zdradzę Wam nic więcej. Musicie sami się przekonać.

Jeśli ktoś zna książki autorki to chyba nie będzie miał kłopotu ze stwierdzeniem, że tekst przeleżał trochę czasu w szufladzie bo Kinga ma swój specyficzny styl. Nic do Stracenia to dość lekka lektura której tak naprawdę niczego nie brakuje. Książkę przeczytałam z prędkością światła, gdyż nie ma tam zbędnych opisów. A przez kolejne strony po prostu się płynie.

Czytajcie, komentujcie, dajcie znać jak Wasze wrażenia, przecież nie macie Nic do Stracenia 😜

Informacje dodatkowe o Nic do stracenia:

Wydawnictwo: Pascal
Data wydania: 2022-09-28
Dodał/a opinię: Stara_Czyta

Zobacz opinie o książce Nic do stracenia

Kup książkę Nic do stracenia