Poszukiwaczka dzieci

Tom 1 cyklu Naomi Cottle

Dzisiaj przychodzę do Was z recenzją książki "Poszukiwaczka dzieci", która zbiera same świetne opinie na Bookstagramie. I już teraz mogę ją Wam polecić😍

Tytułowa bohaterka to Naomi. Kobieta zawodowo zajmuje się poszukiwaniem dzieci. Pewnegodnia zgłaszają się do niej rodzice zaginionej przed trzema laty Madison Culver. Mimo upływu czasu rodzice Madison są przekonani, że ktoś porwał dziewczynkę i wierzą, że w końcu uda się ją odnaleźć.
Naomi łapie trop, który prowadzi ją do skutych lodem tajemniczych borów. Do tego sprawa dziewczynki powoduje, że do Naomi powraca przeszłość. Czy znalezienie dziewczynki pozwoli Naomi odkryć prawdę o sobie ?

"Poszukiwaczka dzieci" to nie tylko piękna i przyciągająca wzrok okładka, to także niesamowite wnętrze. Książka już od pierwszych stron wciąga tak, że robisz wszystko aby jak najszybciej dobrnąć do zakończenia. Autorka w cudowny sposób połączyła thriller z elementami baśni.
Rene Denfeld w swojej powieści porusza niezwykle trudny temat porwań i zaginięć dzieci, więc spodziewajcie się ogromu emocji.
Powieść napisana jest w niesamowity klimacie, momenatmi mrocznym, przytłaczającym ale również pełnym miłości i przede wszystkim nadziei. Świetna fabuła opisująca przeżycia dziecka i napięcie rosnące z każdą przeczytaną stroną sprawiają, że nie sposób odłożyć książki przed poznaniem zakończenia. Mnie ta książka poruszyła i uważam, że naprawdę warta jest uwagi.
Z niecierpliwością czekam na kolejne przygody Naomi.

Dziękuję @papierowyksiezyc za możliwość przeczytania książki ❤

Informacje dodatkowe o Poszukiwaczka dzieci:

Wydawnictwo: Papierowy Księżyc
Data wydania: 2021-05-26
Tytuł oryginału: The Child Finder
Tłumaczenie: Andrzej Goździkowski
Dodał/a opinię: Ilona Wolińska

Zobacz opinie o książce Poszukiwaczka dzieci

Kup książkę Poszukiwaczka dzieci