When in Rome. Rzymskie wakacje

Amelia, znana pod pseudonimem Rae Rose, zmęczona swoim wizerunkiem "księżniczki popu", postanowiła zrobić sobie przerwę. Zainspirowana swoim ukochanym filmem Rzymskie wakacje i idolką Audrey Hepburn, uciekła do Rzymu, ale nie tego we Włoszech, tylko w Kentucky. Małe miasteczko i jego mieszkańcy tworzą zupełnie inna społeczność, niż ta, do której Amelia przywykła. Czy klimat miasteczka i jego mieszkańcy, zwłaszcza jeden cukiernik, to coś, czego potrzebowała Amelia?

"Zgadzam się, że czasami przeciwieństwa razem są okropne - jak ogórki kiszone na ciasteczkach. Ale czasami... Myślę, że mogą razem tworzyć coś lepszego. Jak syrop klonowy i bekon"

Amelia była samotna, jej sława sprawiła, że czuła się wykorzystywana przez każdą znana jej osobę. Wydawało się, że nawet jej własna matka, która kiedyś była jej przyjaciółką, jest do tego zdolna. Chciała wracać do domu i być normalną dziewczyną. Noah, który był gburowatym i wycofanym cukiernikiem, pokazał jej, jak może wyglądać życie w małym mieście. Z początku napięta relacja przerodziła się w przyjaźń. Z każdą spędzoną ze sobą chwilą, ta para coraz bardziej się na siebie otwierała. Zaczynali coraz więcej rozmawiać o ich prywatnym życiu. Noah dbał o nią, nie oczekując nic w zamian. Amelia pragnęła rodziny takiej jak jego. Chciała, by ktoś traktował ją normalnie, nie przez pryzmat korzyści, jakie płyną z jej sławy.

"When in Rome" to książka, która wciągnęła mnie od pierwszych stron. Jest lekka, pełna humoru, mega urocza i ciepła. Małomiasteczkowy klimat to w tej książce mistrzostwo. Jak zazwyczaj za tym nie przepadam, tak tutaj go uwielbiam. Każdy mieszkaniec wie wszystko o wszystkich. Jednak to nie jest też takie złe, bo wszyscy się wspierają. Tworzą jedną wielką rodziną, która broni swoich i dba o siebie.

Książka jest napisana z perspektywy obojga bohaterów, a to coś, co wiele osób lubi. Relacja Amelii i Noah to trochę slow burn, trochę grumpy & sunshie. Bohaterowie stałe się przekomarzają, czemu towarzyszy nutka sarkazmu. To wszystko sprawia, że nie da się nie śmiać czytając te książkę. Ta książka pokazuje teraz relacje rodzinne, te trudne i te dobre, Jeśli macie ochotę na coś lekkiego i zabawnego, to polecam Wam "When in Rome" 🇮🇹🧡

Informacje dodatkowe o When in Rome. Rzymskie wakacje:

Kup książkę When in Rome. Rzymskie wakacje

Practice Makes Perfect. Lekcje randkowania
Sarah Adams0
Okładka ksiązki - Practice Makes Perfect. Lekcje randkowania

BESTSELLER NEW YORK TIMESA ULUBIENICA MAŁEGO MIASTECZKA I EMOCJONALNIE NIEDOSTĘPNY BAD BOY PRÓBUJĄ ZNALEŹĆ WSPÓLNY JĘZYK W PEŁNYM CHEMII ROMANSIE. Annie...

The Cheat Sheet
Sarah Adams0
Okładka ksiązki - The Cheat Sheet

POZNAJ URZEKAJĄCY ROMANS FRIENDS - TO - LOVERS, KTÓRY STAŁ SIĘ HITEM TIKTOKA! Bree Camden, beznadziejnie zakochana w swoim przyjacielu i gwieździe futbolu...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;