Żona mimo woli

RECENZJA
ŻONA MIMO WOLI - ANNIKA SHARMA
Książka "Żona mimo woli" to mogłoby się wydawać kolejny typowy romans. Jednak w tej książce jest trochę "inności". Książka przedstawia nam kulturę amerykańską oraz hinduską. Autorka ma bardzo fajny, lekki, przyjemny styl pisania.

Nithja to młoda dziewczyna, która kończy colleg. Plan na swoje życie ma jużod małego. Chce zostać lekarzem i pomagać innym.
Pewnego wieczoru poznaje Jamesa. Odkąd go zobaczyła nic, już nie jest, takie same. Młody, przystojny człowiek, który oczarował ją sobą.

Dziewczyna, pomimo, że została wychowana, pośród amerykańskiej kultury doskonale zna, hinduskie tradycje. Było, one wpajane jej od najmłodszych lat.

Hinduskie kobiety czeka aranżowane małżeństwo z hinduskim mężczyzna. Taka jest tradycja i tego należy się trzymać. Tak właśnie wychowana jest dziewczyna. Będzie, musiała poślubić, Hinduskiego mężczyznę tak jak było to, jej wpajane od urodzenia.

Pojawienie się James'a wszystko komplikuje. Dziewczyna widzi w Amerykaninie wielka miłość. Jednak czy tak wypada?

Wielka zakazana miłość do Amerykaninia czy aranżowane małżeństwo z rozsądku z idealnym Hindusem Nisiantem. Dziewczyna musi stanąć przed trudnym wyborem. Czy podtrzyma tradycje, czy ja złamie?

Trudne wybory, których dziewczyna musi, dokonać pokazuje, nam jak ważne jest zaufanie i wsparcie naszych bliskich. Rodzice Nithji nie akceptują związku ich córki z Amerykaninem.
Czy Nithja wybierze rodzine i tradycje, czy miłość?
Czy aranżowane małżeństwo musi być straszne?

Cudowna historia o Hinduskiej tradycji. O miłości i tradycji. O trudnych wyborach. Zaufaniu i wsparciu bliskich. Ze zwykłego romansu powstała piękna historia przedstawiająca na, inna tradycje. Na pewno warto poznać! Zamierzacie sięgnąć po te, książkę?

Zaczytana Anielka/@zaczytana.anielka

Informacje dodatkowe o Żona mimo woli:

Wydawnictwo: Kobiece
Data wydania: 2017-07-21
Tytuł oryginału: The rearranged life
Dodał/a opinię: Aniela Nowik

Zobacz opinie o książce Żona mimo woli

Kup książkę Żona mimo woli

"Chaos to prawo natury; porządek to marzenie człowieka"