reklama
Zdjęcie - Monika B. Janowska

Monika B. Janowska


Monika B. Janowska to polska pisarka, która sama siebie opisuję jako autorkę powieści lekkich i zabawnych.

Monika B. Janowska - biografia, życie i twórczość

Monika B. Janowska urodziła się w 1972 roku. Pisarka mieszka w Legnicy i tworzy „lekkie, łatwe i przyjemne" powieści, w których pojawiają się wątki kryminalne, romansowe lub historyczne. .

Monika B. Janowska pisała od zawsze, już w dzieciństwie tworzyła pierwsze bajki i opowiadania. Jej pierwszą wydaną powieścią była książka Gra o pałac, w której nawiązywała do historii Legnicy. Szczególną popularnością cieszy się jej seria powieści Selfie z.... która ukazuje się nakładem Wydawnictwa Lucky.

Monika B. Janowska podkreśla, że uwielbia bawić ludzi poprzez swoje powieści. Zaznacza, że jest osobą zwyczajną, nie jest też pełnoetatową pisarką. 

Monika B. Janowska - twórczość

Cytaty Autora

Milion pierwszy raz! Dlaczego miłośnicy jakichkolwiek sportów nie dadzą innym normalnie żyć? Czy jeśli nie lubisz jeżdżenia na nartach, to każdy musi ci pomóc, jakbyś miała zakaźną chorobę i jako jedyna na świecie nie wiedziała, że wynaleźli już szczepionkę sto lat temu?!


Więcej

Zoltan gapił się tak pogardliwie, jakbym planowała zjeżdżać na rozkładających się zwłokach krowy z pełzającym po otwartych wnętrznościach robactwem.


Więcej
Wszystkie cytaty tego autora Dodaj cytat tego autora
Reklamy