Selfie z Katalonią

Wydawnictwo: Lucky
Data wydania: 2022-05-11

Nic tak nie przytłacza Agnieszki, jak zimna i deszczowa pogoda w Anglii, gdzie od jedenastu lat pracuje jako pielęgniarka. Jej dobry nastrój i cierpliwość dodatkowo zostają nadwyrężone przez fatalne w skutkach, zwłaszcza dla niej, nieporozumienie z chłopakiem. Pod wpływem impulsu postanawia rozstać się z nim na jakiś czas, by nabrać dystansu i przemyśleć dalsze losy ich związku. A nie ma lepszego miejsca na przemyślenia i oderwanie się od szarej rzeczywistości niż słoneczna, ciepła i pachnąca paellą Katalonia! A jeśli Agnieszce towarzyszyć będą dawno niewidziane przyjaciółki ze studiów, o nudnych wakacjach nie może być mowy! Duża dawka humoru, nagłe zwroty akcji, niecodzienne spotkania i wydarzenia, które dziwnym trafem nigdy nie chcą się pokryć z planami. A wszystko zaczęło się przez wędzoną makrelę z polskiego sklepu pana Władka!

Tagi: obyczajowe

Kup książkę Selfie z Katalonią

Opinie o książce - Selfie z Katalonią

Avatar użytkownika - MagdalenaCzyta
MagdalenaCzyta

Słoneczko powoli zaczyna nas rozpieszczać, a może by tak przenieść się z Agnieszką, Jolitą i Sabiną do Katalonii?
Spontanicznie zorganizować wyjazd i zwiedzać, pić drinki z palemką, a potem zostać bez walizki...

Agnieszka od jedenastu lat mieszka w Anglii pracując jako pielęgniarka. Angielska pogoda ją przytłacza, a dodatkowo nieporozumienia z chłopakiem frustrują do tego stopnia, że decyduje się z nim rozstać na jakiś czas.
Wyjeżdża z dawno nie widzianymi przyjaciółkami do słonecznej Katalonii, aby nabrać siły i wszystko przemyśleć.
Jednak czy dane jej będzie spokojne zwiedzanie, spacerowanie po wąskich uliczkach i beztroski wypoczynek?
Czy splot niecodziennych wydarzeń plus plany mogą iść w zgodzie ze sobą?
Czy to wszystko naprawdę wina makreli?

Jeśli szukacie powieści pełnej humoru, zbiegów okoliczności, dziwnych zdarzeń, humoru sytuacyjnego i zabawnych dialogów to powieść idealna dla Was.
Trzy przyjaciółki nie pozwolą się nudzić. To z nimi zwiedzimy Katalonię, poznamy nazwy wielu zabytków, dowiemy się wielu ciekawych rzeczy na ich temat, a przy tym uśmiech nie zejdzie z twarzy.
Autorka stworzyła świetną powieść obyczajową, pełną zwrotów akcji i świetną trójkę, której będziemy towarzyszyć.

Połknąć żabę
Monika B. Janowska0
Okładka ksiązki - Połknąć żabę

Trzy lata zajęło Paulinie pozbycie się przykrych wspomnień związanych z drugim małżeństwem. Przeprowadzka, nowa praca - wszystko to, z czym jeszcze musiała...

Gra o pałac
Monika B. Janowska0
Okładka ksiązki - Gra o pałac

O tym, że życie pisze różne scenariusze, Klara Czempińska, dziennikarka i przewodniczka, przekonała się już jako trzyletnie dziecko, kiedy to nieznany...