Selfie z Katalonią

Słoneczko powoli zaczyna nas rozpieszczać, a może by tak przenieść się z Agnieszką, Jolitą i Sabiną do Katalonii?
Spontanicznie zorganizować wyjazd i zwiedzać, pić drinki z palemką, a potem zostać bez walizki...

Agnieszka od jedenastu lat mieszka w Anglii pracując jako pielęgniarka. Angielska pogoda ją przytłacza, a dodatkowo nieporozumienia z chłopakiem frustrują do tego stopnia, że decyduje się z nim rozstać na jakiś czas.
Wyjeżdża z dawno nie widzianymi przyjaciółkami do słonecznej Katalonii, aby nabrać siły i wszystko przemyśleć.
Jednak czy dane jej będzie spokojne zwiedzanie, spacerowanie po wąskich uliczkach i beztroski wypoczynek?
Czy splot niecodziennych wydarzeń plus plany mogą iść w zgodzie ze sobą?
Czy to wszystko naprawdę wina makreli?

Jeśli szukacie powieści pełnej humoru, zbiegów okoliczności, dziwnych zdarzeń, humoru sytuacyjnego i zabawnych dialogów to powieść idealna dla Was.
Trzy przyjaciółki nie pozwolą się nudzić. To z nimi zwiedzimy Katalonię, poznamy nazwy wielu zabytków, dowiemy się wielu ciekawych rzeczy na ich temat, a przy tym uśmiech nie zejdzie z twarzy.
Autorka stworzyła świetną powieść obyczajową, pełną zwrotów akcji i świetną trójkę, której będziemy towarzyszyć.

Informacje dodatkowe o Selfie z Katalonią:

Wydawnictwo: Lucky
Data wydania: 2022-05-11
Dodał/a opinię: Lukasz Turków

Tagi: obyczajowe

Zobacz opinie o książce Selfie z Katalonią

Kup książkę Selfie z Katalonią

Diabli wzięli święty spokój
Monika B. Janowska0
Okładka ksiązki - Diabli wzięli święty spokój

Irmina, wzięta pisarka, rozpoczyna Nowy Rok na oddziale chirurgii, gdzie poznaje niezwykle przystojnego lekarza, który jest skrytym wielbicielem...

Mało brakowało (audiobook)
Monika B. Janowska0
Okładka ksiązki - Mało brakowało (audiobook)

Magda i Blanka to młode kobiety, którym bagaż doświadczeń życiowych nie odebrał - na całe szczęście! - chęci do życia i pogody ducha. Pierwsza cierpi na...