Diabli wzięli święty spokój

Wydawnictwo: Lucky
Data wydania: 2021-07-19
Kategoria: Obyczajowe
ISBN: 9788366332508
Liczba stron: 496

Ocena: 4 (1 głosów)

Irmina, wzięta pisarka, rozpoczyna Nowy Rok na oddziale chirurgii, gdzie poznaje niezwykle przystojnego lekarza, który jest skrytym wielbicielem jej twórczości. Jednak Jakubowi nie jest dane porozmawiać ze swoją idolką, ponieważ ta postanowiła uciec ze szpitala w dość niecodzienny sposób.

W tym czasie Alma, przyjaciółka Irminy, świętuje zakończenie roku w towarzystwie alkoholu, pod wpływem którego postanawia w nowym roku popełniać więcej szaleństw. Pierwszym z nich ma być zaproszenie do grona znajomych na Facebooku setek ludzi z całego świata, które nie pozostanie bez konsekwencji.

A gdy na progu mieszkania Almy staje jej były mąż ze swoim małym dzieckiem na ręku, rozpoczyna się ciąg niespodziewanych i szalonych wydarzeń, nad którymi chyba już nikt nie panuje.

Tagi: obyczajowe

POLECANA RECENZJA

Kup książkę Diabli wzięli święty spokój

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Opinie o książce - Diabli wzięli święty spokój

Avatar użytkownika - monikaswiatek
monikaswiatek
Przeczytane:,

Jestem bardzo ciekawa tej książki. Czytałam dużo pozytywnych opinii na jej temat.
Z pewnością znajdzie się na mojej liście książek do przeczytania:)

Link do opinii
Avatar użytkownika - suzuuhime
suzuuhime
Przeczytane:,

Książka jest lekka, przyjemna do czytania, dlatego można przez nią przebrnąć w jeden wieczór. Na początku nie byłam co do niej pewna, jednak w trakcie czytania szybko zmieniłam o niej zdanie:)

Link do opinii
Avatar użytkownika - Kitty_01
Kitty_01
Przeczytane:,

Można powiedzieć, że tej powieści mamy do czynienia z dwoma głównymi bohaterkami - Irminą oraz Almą. Pierwsza z kobiet jest pisarką, która Nowy Rok spędza w szpitalu, gdzie lekarz okazuje się być jej zagorzałym fanem. Zanim jednak zdążą dobrze porozmawiać, Irmina opuszcza szpital w dosyć niezwykły sposób. Później na jej progu pojawia się były mąż wraz z dzieckiem. A to dopiero początek przygód.
Druga z kobiet spędza Nowy Rok w towarzystwie dużych ilości alkoholu, przez co za cel obiera sobie zaproszenie na jednym z portali społecznościowych ludzi z całego świata. Jednak jak każdy z nas wie, żadne zachowanie nie pozostaje bez konsekwencji.
Książka jest naprawdę lekka i przyjemna, chociaż nie do końca w moim guście. Mimo to szybko przez nią przebrnęłam. Pojawia się kilka śmiesznych momentów, fabuła nie jest skomplikowana dzięki czemu książka nie wymaga od czytelnika żadnych większych przemyśleń. Pozycja do polecenia.

Link do opinii

Myślałam, że to będzie trochę coś innego, jest to zwarionana komedia, niby romans ze śledztwem w tle, ale zbyt bardzo zagmatwana. Jednak dało sie jej wysłuchac.

Link do opinii
Inne książki autora
Selfie z Toskanią
Monika B. Janowska0
Okładka ksiązki - Selfie z Toskanią

Czy można nie cieszyć się na wyjazd do słonecznej Toskanii? Dla Marianny, która najchętniej nie opuszczałaby ukochanej rodzinnej Legnicy, a na wycieczkę...

Zawracanie głowy
Monika B. Janowska0
Okładka ksiązki - Zawracanie głowy

Adrianna ma wyjątkowy dar – kłopoty to jej specjalność! Niektórzy twierdzą, że praca asystentki na poczcie musi być nudna. Nic bardziej mylnego...

Zobacz wszystkie książki tego autora
Recenzje miesiąca
Kwestia winy
Małgorzata Rogala
Kwestia winy
Bóg Maszyna
Joanna W. Gajzler
Bóg Maszyna
Prezydentka
Marika Krajniewska
Prezydentka
Znieczulenie
Kamil Wala-Szymański
Znieczulenie
Joker
Natalia Nowak-Lewandowska
Joker
Dwa królestwa. Jedna krew
Renata Czarnecka
Dwa królestwa. Jedna krew
Klejnot z Bizancjum
Weronika Umińska
Klejnot z Bizancjum
Everest
Sangma Francis
Everest
Infantka
Wojciech Nerkowski
Infantka
Pokaż wszystkie recenzje
Reklamy