Diabli wzięli święty spokój

Można powiedzieć, że tej powieści mamy do czynienia z dwoma głównymi bohaterkami - Irminą oraz Almą. Pierwsza z kobiet jest pisarką, która Nowy Rok spędza w szpitalu, gdzie lekarz okazuje się być jej zagorzałym fanem. Zanim jednak zdążą dobrze porozmawiać, Irmina opuszcza szpital w dosyć niezwykły sposób. Później na jej progu pojawia się były mąż wraz z dzieckiem. A to dopiero początek przygód.
Druga z kobiet spędza Nowy Rok w towarzystwie dużych ilości alkoholu, przez co za cel obiera sobie zaproszenie na jednym z portali społecznościowych ludzi z całego świata. Jednak jak każdy z nas wie, żadne zachowanie nie pozostaje bez konsekwencji.
Książka jest naprawdę lekka i przyjemna, chociaż nie do końca w moim guście. Mimo to szybko przez nią przebrnęłam. Pojawia się kilka śmiesznych momentów, fabuła nie jest skomplikowana dzięki czemu książka nie wymaga od czytelnika żadnych większych przemyśleń. Pozycja do polecenia.

Informacje dodatkowe o Diabli wzięli święty spokój:

Wydawnictwo: Lucky
Data wydania: 2021-07-19
Dodał/a opinię: Kitty_01

Tagi: obyczajowe

Zobacz opinie o książce Diabli wzięli święty spokój

Kup książkę Diabli wzięli święty spokój

Milion pierwszy raz! Dlaczego miłośnicy jakichkolwiek sportów nie dadzą innym normalnie żyć? Czy jeśli nie lubisz jeżdżenia na nartach, to każdy musi ci pomóc, jakbyś miała zakaźną chorobę i jako jedyna na świecie nie wiedziała, że wynaleźli już szczepionkę sto lat temu?!

Zoltan gapił się tak pogardliwie, jakbym planowała zjeżdżać na rozkładających się zwłokach krowy z pełzającym po otwartych wnętrznościach robactwem.

Selfie z Katalonią
Monika B. Janowska 0
Okładka ksiązki - Selfie z Katalonią

Nic tak nie przytłacza Agnieszki, jak zimna i deszczowa pogoda w Anglii, gdzie od jedenastu lat pracuje jako pielęgniarka. Jej dobry nastrój i cierpliwość...

Połknąć żabę
Monika B. Janowska0
Okładka ksiązki - Połknąć żabę

Trzy lata zajęło Paulinie pozbycie się przykrych wspomnień związanych z drugim małżeństwem. Przeprowadzka, nowa praca - wszystko to, z czym jeszcze musiała...