Zdjęcie - Nicholas Sparks

Nicholas Sparks


Współczesny amerykański pisarz, którego książki o łącznym nakładzie przekraczającym 105 milionów egzemplarzy ukazały się w ponad 50 językach. 

Nicholas Sparks - biografia, życie i twórczość

Serca czytelników podbił w 1997 roku swoim debiutem – powieścią Pamiętnik. Kolejne – m.in. Noce w Rodanthe, Anioł Stróż, Ślub, Prawdziwy cud, I wciąż ją kocham, Wybór, Ostatnia piosenka, Szczęściarz, Bezpieczna przystań oraz Dla ciebie wszystko, Najdłuższa podróż – znajdowały się przez wiele miesięcy w czołówce światowych rankingów sprzedaży. Większość książek Sparksa została przeniesiona na duży ekran, a w filmowych adaptacjach wystąpiły takie gwiazdy amerykańskiego kina, jak Rachel McAdams i Ryan Gosling (Pamiętnik), Diane Lane i Richard Gere (Noce w Rodanthe) czy Robin Wright i Kevin Costner (List w butelce).

źródło: https://www.wydawnictwoalbatros.com/autorzy/nicholas-sparks/

Nicholas Sparks - twórczość

Nicholas Sparks - wiadomości

Nicholas Sparks - publicystyka

Lista fanów

przesuń
Użytkownik Kiedy został fanem
Emma81 2019-08-26 22:17:49
lena19922 2021-04-22 12:39:52
Cytaty Autora

Życie ciągle daje nam możliwość obrania nowej drogi, na której będziemy się rozwijać i zmieniać. Kiedy patrzymy wstecz, ledwie poznajemy samych siebie.


Więcej

W życiu czasem jest tak, że człowiek staje przed niemożliwym wyborem. Bez względu na to, co postanowi, nic dobrego z tego nie wyniknie. (...) Żaden z tych wyborów cię nie uszczęśliwi.


Więcej
Wszystkie cytaty tego autora Dodaj cytat tego autora
Reklamy