Nicholas Sparks wydaje nową książkę! O czym będzie nowa powieść?

Data: 2020-01-21 09:37:20 | Ten artykuł przeczytasz w 3 min. Autor: Patryk Obarski
udostępnij Tweet

Nicholas Sparks jest znanym i cenionym autorem powieści z nurtu literatury kobiecej. Amerykański pisarz romansów potwierdził ostatnio, że już niebawem wydaje kolejna książkę – „The return”.

Obrazek w treści Nicholas Sparks wydaje nową książkę! O czym będzie nowa powieść? [jpg]Fot. nicholassparks.com

Jeśli trzeba byłoby wskazać zagranicznego autora powieści obyczajowych i romansów, to wielu czytelników z całą pewnością bez zastanowienia wspomniałoby o Nicholasie Sparksie. Znany pisarz wydał kilkadziesiąt tytułów, a częśćz nich została zekranizowana, w  tym m.in. Ostatnia piosenka z Miley Cyrus i Liamem Hemsworthem, Pamiętnik czy List w butelce z Kevinem Costnerem.

Czytaj także: Nicholas Sparks homofobem? Popularny pisarz przeprasza

Niedawno pisarz na swoim profilu na Facebooku powiadomił o premierze kolejnej książki pt. The Return (pl. Powrót). Co wiadomo o tym tytule?

The Return (Powrót) – opis książki

W książce pt. Powrót Nicholasa Sparksa przedstawiona zostaje historia Trevora Bensona, lekarza, który zostaje ranny w czasie swojej misji w Afganistanie, gdzie zajmował się chorymi żołnierzami. Lekarz z problemami odesłany zostaje do swojego rodzinnego domu w Karolinie Północnej, małej chaty odziedziczonej przez dziadka, tajemniczo zmarłego, gdzie – jak myślał – nigdy już nie powróci.

Trevor nie ma większych ambicji wobec tego, co czeka go w miasteczku. Rozpoczyna pracę na lokalnej uczelni medycznej, a niebawem poznaje jednak kogoś intrygującego – Natalie, córkę lokalnego stróża prawa. Od młodej kobiety zdaje się jednak wiać chłodem, co nie wpływa pozytywnie na rozwój uczucia mężczyzny.

Niebawem Trevor pozna też Callie, 17-letnią dziewczynę o dość nieprzyjaznym usposobieniu, która podobno jednak pod nieobecność lekarza kolegowała się z jego dziadkiem. Mężczyzna ma nadzieję, że Callie pomoże mu rozwiązać zagadkę dotyczącą powodu śmierci jego bliskiego.

Niebawem okaże się, że ta trójka musi powrócić do przeszłości, by zmierzyć się z przeszłością. I wiele nauczyć się na temat miłości i przebaczenia.

The Return (Powrót) Sparks – kiedy premiera?

Nicholas Sparks na swoim profilu na Facebooku poinformował czytelników nie tylko o tym, jak nazywa się jego nowa książka i o czym będzie, ale także – kiedy będzie premiera książki Powrót.

Jak się okazuje, tytuł ten zostanie wydany jeszcze tego roku – 29 września 2020 roku. Ta data dotycz jednak tylko premiery amerykańskiej. Nieznana jest bowiem data premiery na rynku polskim.

The Return (Powrót) – czy będzie w Polsce?

Na ten moment nie wiadomo, kiedy nowa książka Sparksa zostanie wydana w Polsce. Na swoim profilu o amerykańskiej premierze poinformował jednak także polski wydawca – Wydawnictwo Albatros.

Nakładem Albatrosa ukazały się poprzednie powieści pisarza, istnieje więc szansa, że nowy tytuł także pojawi się w Polsce dzięki temu wydawcy.

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Powrót
Nicholas Sparks6
Okładka książki - Powrót

W najnowszej książce króla romansów pt. "The Return" poznajemy historię lekarza-ortopedy, biorącego udział w wojnie w Afganistanie, gdzie...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Reklamy
Recenzje miesiąca
Sekrety domu Bille
Agnieszka Janiszewska
Sekrety domu Bille
Morderstwo z malinką na deser
Monika B. Janowska
Morderstwo z malinką na deser
Witajcie w Chudegnatach
Katarzyna Wasilkowska
Witajcie w Chudegnatach
Freudowi na ratunek
Andrew Nagorski
Freudowi na ratunek
Do roboty!
Katarzyna Radziwiłł
Do roboty!
A wokół nas pomarańcze
Weronika Tomala
A wokół nas pomarańcze
Déja vu
Jolanta Kosowska
 Déja vu
Imperium
Conn Iggulden
Imperium
Pokaż wszystkie recenzje