Powrót

Wydawnictwo: Albatros
Data wydania: 2020-09-27
Kategoria: Romans
ISBN: 978-1538728574
Liczba stron: 368
Tytuł oryginału: The Return
Język oryginału: język angielski

Ocena: 0 (0 głosów)

W najnowszej książce króla romansów pt. "The Return" poznajemy historię lekarza-ortopedy, biorącego udział w wojnie w Afganistanie, gdzie przebywa w roli medyka. Niestety, ze względu na wypadek na froncie, powraca do rodzinnego miasteczka. W Karolinie Północnej na nowo musi odnaleźć się w "normalnym" życiu. Lekarz Trevor przeprowadza się do odziedziczonego po tragicznie zmarłym dziadku domku.

Niebawem mężczyzna rozpoczyna ponownie pracę w lokalnym ośrodku, a sam poznaje córkę lokalnego szeryfa, Natalie. Kobieta skrywa jednak tajemnice, których nie chce zdradzić. Tym samym oddalając się od mężczyzny i nie pozwalając, by rodzące się między nimi miało szansę się rozwinąć.

Wkrótce Trevor skontaktuje się też Callie, dziwną i zamkniętą w sobie 17-latką, która towarzyszyła jego dziadkowi w ostatnich dniach. Lekarz ma nadzieję, że dziewczyna odpowie mu na pytania związane z powodami śmierci starca.

Tagi: Romans literatura kobieca nicholas sparks powieśc obyczajowa

Kup książkę Powrót

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Opinie o książce - Powrót

Inne książki autora
Bezpieczna przestań
Nicholas Sparks; 0
Okładka ksiązki - Bezpieczna przestań

...

Z każdym oddechem
Nicholas Sparks; 0
Okładka ksiązki - Z każdym oddechem

Jeśli chodzi o opowieści o miłości, Nicholas Sparks jest ich niekwestionowanym królem Hope jest w rozterce. Skończyła 36 lat, od sześciu lat ma...

Zobacz wszystkie książki tego autora