Wyciskacz łez. Film „Dla Ciebie wszystko"

Data: 2020-08-01 16:59:11 Autor: Piotr Piekarski

Dla Ciebie wszystko to wyciskacz łez z 2014 roku, opowiadający o dwojgu ludzi, którzy po latach zyskują drugą szansę stworzenia związku, oparty na wielkim bestsellerze Nicholasa Sparksa. Co warto wiedzieć o filmie?

-> Czytaj także: Nicholas Sparks, autor książki Dla Ciebie wszystko. Wywiad z pisarzem

Obrazek w treści

Dla Ciebie wszystko to romans, film obyczajowy, w którym zagrali Michelle Monaghan i James Marsden. Niebawem produkcję zobaczymy w polskiej telewizji. 

Dla Ciebie wszystko – opis

O czym jest film Dla Ciebie wszystko? W latach dziewięćdziesiątych Dawson Cole i Amanda Collier byli nastolatkami. Mimo wielu różnic, które stały na przeszkodzie ich związku, kochali się bez granic. Jego bliscy nie stronili od alkoholu. Przemoc również zdarzała się w domu. Ona pochodziła z tak zwanego dobrego domu. 

Czytaj także: Netflix - premiery - sierpień 2020

Dawsona i Amandę rozdzieliła tragedia. Gdy jednak po dwudziestu latach mężczyzna wraca do rodzinnej mieściny, by wziąć udział w pogrzebie kumpla sprzed lat, jego droga ponownie splata się z życiową ścieżką Amandy. Ta ma już troje dzieci, jest zamężna. Gdy miłość młodzieńcza ożywa, powracają również dawne problemy. Pojawiają się również zupełnie nowe wyzwania, który, Amanda i Dawson będą musieli stawić czoła. 

Dla Ciebie wszystko – obsada

Kto wystąpił w filmie Dla Ciebie wszystko? Dawsona zagrał James Marsden, znany z filmowej adaptacji Pamiętnika Nicholasa Sparksa. Oprócz niego w filmie zagrała Michelle Monaghan, która wystąpiła również w filmie Dzień patriotów

Czytaj także: Najlepsze książki na lato 2020

W produkcji wystąpili również Luke Bracey i Liana Liberato czy Caroline Goodall. 

Dla Ciebie wszystko – gdzie obejrzeć? 

Gdzie można obejrzeć film Dla Ciebie wszystko? Produkcja wyemitowana zostanie w sobotę, 1 sierpnia o godz 20:00 na antenie stacji TVP 2. Jest także dostępna na Netflixie.

 

Dla Ciebie wszystko – opinie

Dla Ciebie wszystko to propozycja przede wszystkim miłośników filmowych wyciskaczy łez, romansów, filmów obyczajowych. To typowa produkcja „do popłakania sobie" w wolny letni wieczór. Ale to też pozycja obowiązkowa dla miłośników książek Nicholasa Sparksa. Dlaczego? 

Dla Ciebie wszystko – książka

Film Dla Ciebie wszystko powstał na podstawie książki Nicholasa Sparksa Dla Ciebie wszystko. Tytuł stał się wielkim bestsellerem i dostępny jest również w Polsce.

Książkę Dla Ciebie wszystko kupicie w popularnych księgarniach internetowych:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Dla Ciebie wszystko
Nicholas Sparks24
Okładka książki - Dla Ciebie wszystko

Najnowsza książka niekwestionowanego króla romansu, Nicholasa Sparksa, wzruszająca opowieść o spotkaniu po latach, potrzebie miłości i trudnych wyborach...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo