reklama

Wyciskacz łez. Film „Dla Ciebie wszystko"

Data: 2020-08-01 16:59:11 Autor: Piotr Piekarski
udostępnij Tweet

Dla Ciebie wszystko to wyciskacz łez z 2014 roku, opowiadający o dwojgu ludzi, którzy po latach zyskują drugą szansę stworzenia związku, oparty na wielkim bestsellerze Nicholasa Sparksa. Co warto wiedzieć o filmie?

-> Czytaj także: Nicholas Sparks, autor książki Dla Ciebie wszystko. Wywiad z pisarzem

Obrazek w treści

Dla Ciebie wszystko to romans, film obyczajowy, w którym zagrali Michelle Monaghan i James Marsden. Niebawem produkcję zobaczymy w polskiej telewizji. 

Dla Ciebie wszystko – opis

O czym jest film Dla Ciebie wszystko? W latach dziewięćdziesiątych Dawson Cole i Amanda Collier byli nastolatkami. Mimo wielu różnic, które stały na przeszkodzie ich związku, kochali się bez granic. Jego bliscy nie stronili od alkoholu. Przemoc również zdarzała się w domu. Ona pochodziła z tak zwanego dobrego domu. 

Czytaj także: Netflix - premiery - sierpień 2020

Dawsona i Amandę rozdzieliła tragedia. Gdy jednak po dwudziestu latach mężczyzna wraca do rodzinnej mieściny, by wziąć udział w pogrzebie kumpla sprzed lat, jego droga ponownie splata się z życiową ścieżką Amandy. Ta ma już troje dzieci, jest zamężna. Gdy miłość młodzieńcza ożywa, powracają również dawne problemy. Pojawiają się również zupełnie nowe wyzwania, który, Amanda i Dawson będą musieli stawić czoła. 

Dla Ciebie wszystko – obsada

Kto wystąpił w filmie Dla Ciebie wszystko? Dawsona zagrał James Marsden, znany z filmowej adaptacji Pamiętnika Nicholasa Sparksa. Oprócz niego w filmie zagrała Michelle Monaghan, która wystąpiła również w filmie Dzień patriotów

Czytaj także: Najlepsze książki na lato 2020

W produkcji wystąpili również Luke Bracey i Liana Liberato czy Caroline Goodall. 

Dla Ciebie wszystko – gdzie obejrzeć? 

Gdzie można obejrzeć film Dla Ciebie wszystko? Produkcja wyemitowana zostanie w sobotę, 1 sierpnia o godz 20:00 na antenie stacji TVP 2. Jest także dostępna na Netflixie.

 

Dla Ciebie wszystko – opinie

Dla Ciebie wszystko to propozycja przede wszystkim miłośników filmowych wyciskaczy łez, romansów, filmów obyczajowych. To typowa produkcja „do popłakania sobie" w wolny letni wieczór. Ale to też pozycja obowiązkowa dla miłośników książek Nicholasa Sparksa. Dlaczego? 

Dla Ciebie wszystko – książka

Film Dla Ciebie wszystko powstał na podstawie książki Nicholasa Sparksa Dla Ciebie wszystko. Tytuł stał się wielkim bestsellerem i dostępny jest również w Polsce.

Książkę Dla Ciebie wszystko kupicie w popularnych księgarniach internetowych:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Dla Ciebie wszystko
Nicholas Sparks24
Okładka książki - Dla Ciebie wszystko

Najnowsza książka niekwestionowanego króla romansu, Nicholasa Sparksa, wzruszająca opowieść o spotkaniu po latach, potrzebie miłości i trudnych wyborach...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Reklamy
Recenzje miesiąca
Dom marionetek
Natasza Socha
Dom marionetek
Oszukany czas
Kinga Tatkowska
Oszukany czas
Kilka niedużych historii
Katarzyna Wasilkowska
Kilka niedużych historii
Szukając nadziei
Adrianna Klara Kłosińska
Szukając nadziei
Sercem i rozumem
Wojciech Sobina
Sercem i rozumem
Pani z wieży
Magdalena Wala
Pani z wieży
Dobry chłopak
Iwona Wilmowska
Dobry chłopak
Domek na końcu świata
Danuta Noszczyńska
Domek na końcu świata
Pokaż wszystkie recenzje