„Na własną rękę”, czyli samodzielnie wymierzona sprawiedliwość 

Data: 2020-07-05 15:43:40 Autor: pobarski
News - „Na własną rękę”, czyli samodzielnie wymierzona sprawiedliwość 

Na własną rękę to pochodząca z 2002 r. produkcja sensacyjna, przedstawiająca losy zrozpaczonego mężczyzny, który planuje zemstę na zabójcy swoich najbliższych. 

Na własną rękę jest filmem sensacyjnym pochodzącym z 2002 r. z udziałem znanych gwiazd kina, w tym kultowego w produkcjach akcji Arnoldem Schwarzeneggerem. Co jeszcze warto wiedzieć na temat tego filmu? 

Na własną rękę – opis 

Na własną rękę przedstawia losy Gordon, szefa jednostki straży pożarnej w Los Angeles. Mężczyzna prowadzi dość niebezpieczne życie zawodowe, jednak robi wszystko, by ochronić swoich najbliższych, których kocha z całego serca. 

Niestety, niebawem mężczyzna dowiaduje się, że jego żona i jedyny syn nie żyją. Zginęli, stając się przypadkową ofiara zamachu terrorystycznego skierowanego w kolumbijskich dygnitarzy. Mężczyzna, całe życie poświęcający się służbie cywilnej, liczy na to, że teraz to służby pomogą jemu – i złapią osoby odpowiedzialne za śmierć jego najbliższych. Niestety, śledztwo policji nie przynosi rezultatów. 

Gordon postanawia wziąć sprawy w swoje ręce. Niebawem wyrusza do Kolumbii, by osobiście rozprawić się z podejrzanym – poszukiwanym listem gończym gangsterem Claudiem Perrinim. 

Na własną rękę – obsada 

Kto wystąpił w filmie Na własną rękę? W rolę gordona wcielił się wspomniany już wcześniej Arnold Schwarzenegger. U boku słynnego aktora zagrali także Elias Koteas, John Leguizamo, Jsu Garcia, Francesca Neri, Cliff Curtis oraz John Turturro. 

Czytaj także: "La Bandida" – co wydarzy się w 3 i 4 odcinku?

Reżyserem produkcji był Andrew Davis. 

Na własną rękę – gdzie obejrzeć? 

Film Na własną rękę wyemitowany zostanie na początku lipca w telewizji. Produkcję zobaczyć będzie można w niedzielę, 5 lipca o godz. 20:00 na antenie stacji TVN. 

Czytaj także: 8 faktów, których nie wiedzieliście o Adamie Mickiewiczu. Tego nie powiedzą Wam w szkole

Film zobaczyć można także w Internecie – za pośrednictwem platform VOD. 

Na własną rękę – opinie

Na własną rękę otrzymało stosunkowo pozytywne opinie ze strony widzów. Internauci w swoich opiniach w sieci podkreślali, że produkcja jest bardzo ciekawą propozycją dla wszystkich fanów filmów akcji. To przede wszystkim mocne kino dla widzów o stalowych nerwach. 

Na własną rękę – książka

Film Na własną rękę powstał na bazie oryginalnego scenariusza, co oznacza, że nie istnieje książka, która nawiązywałaby do tej produkcji. 

Zamiast tego zaproponować możemy wam inny tytuł – powieść Człowiek nietoperz autorstwa Jo Nesbo. Czytelnicy podążają za policjantem Harrym Hole, który trafia do Australii, by rozwiązać zagadkę zabójstwa obywatelki Norwegii, Inger Holter. Niebawem mężczyzna rozpocznie walkę z zabójcą, który może się ukrywać w podejrzanych barach i domach publicznych.

Książkę Człowiek nietoperz w dobrej cenie kupić można poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Recenzje miesiąca
Zaczekaj na mnie
Monika Michalik;
Zaczekaj na mnie
Topielice
Sylvia Wilczyńska
Topielice
Siódma ofiara
Aleksandra Marinina;
Siódma ofiara
Katastrofalny błąd
Iwona Wilmowska;
Katastrofalny błąd
N.P.
Banana Yoshimoto
N.P.
Cyklon
Przemysław Semczuk
Cyklon
Hotel Aurora
Emilia Teofila Nowak;
Hotel Aurora
Pokaż wszystkie recenzje