reklama

Niemożliwe – To zdarzyło się naprawdę!

Data: 2020-11-22 20:01:08 Autor: tadas

Niemożliwe to filmowe podejście do tematu dramatu, który miał miejsce w 2004 roku w Tajlandii, gdzie małżeństwo wraz z dziećmi wyjechali na wakacje przy okazji Świąt Bożego Narodzenia. Nie spodziewają się, że staną się jednymi z wielu ofiar, których życie zostanie zmienione przez tsunami.

Obrazek w treści

Niemożliwe to amerykańsko-hiszpański film katastroficzny 2012 roku, w reżyserii J.A. Bayona.

Niemożliwe – opis

O czym jest film Niemożliwe? Fabuła stanowi filmowe ujęcie rzeczywistych wydarzeń, zgodnie z którymi możemy się zapoznać z historią małżeństwa, Marii oraz Henry'ego którzy zdecydowali się wybrać na Święta Bożego Narodzenia do Tajlandii.

Tam ciesząc się świetną pogodą nie zdają sobie sprawę z tego, że już za chwilę ich życie zmieni się nie do poznania.

Czytaj także: Labirynt – Genialny detektyw i wytrwały ojciec na tropie porwanych dziewczynek!

Nagle w ich wyspę (oraz wiele innych miejsc niedaleko), uderza potężna fala tsunami, która niszczy wszystko na swojej drodze. Członkowie rodziny po pewnym czasie budzą się, próbując przetrwać oraz odnaleźć się wspólnie, w niezwykle trudnych warunkach.

Niemożliwe – obsada

Kto wystąpił w filmie Niemożliwe? W głównych rolach filmu znalazła się Naomi Watts (Mów mi Vincent, 21 gramów, Diana) oraz Ewan McGregor (Kubuś Puchatek, Anioły i demony, Niepokonana Jane, Wyspa, Ścigana, Alex Rider: Misja Stormbreaker, Jack pogromca olbrzymów, Doktor Sen, Ptaki Nocy, Son of a Gun: Młoda krew), którzy wspólnie świetnie sobie poradzili w trudnych scenach.

Czytaj także: Olimp w ogniu – zamach na życie prezydenta

Oprócz nich w produkcji wystąpili także Tom Holland, Samuel Joslin, Oaklee Pendergast, Marta Etura.

Niemożliwe – gdzie obejrzeć? 

Film Niemożliwe dziś możemy zobaczyć w niedzielę, 22 listopada o 22:30 na antenie stacji TVN.

Czytaj także: "Ludzie i bogowie": Kalińska doprowadza do zabójstwa polskich oficerów... Co wydarzy się w 11 i 12 odc Ludzie i bogowie?

Produkcję zobaczyć możemy także za pośrednictwem platform VOD.

Niemożliwe – opinie

Film Niemożliwe okazał się być bardzo, bardzo dobrym filmem zapewniającym widzom świetną zabawę, w trakcie której obserwować będziemy emocjonującego show o dramacie, który rzeczywiście miał miejsce.

Czytaj także: W.E. Królewski romans to film Madonny, który raczej dostarcza rozrywki niż oparty jest na faktach historycznych. O czym jest film i czy warto go zobaczyć? 

Niemożliwe – Czy wydarzyło się naprawdę?

Niemożliwe jest filmem w pełni koncentrującym się na rzeczywistych wydarzeniach, które wstrząsnęły światem 26 grudnia 2004 roku, gdy potężne trzęsienia ziemi oraz tsunami zasiał niewiarygodne zniszczenia na terenach otaczających Ocean Indyjskich, powodują śmierć na przeszło 230 tysięcy osób.

Niemożliwe – książka

Film Niemożliwe bazuje na realnych wydarzeniach, które miały miejsce 26 grudnia 2004 roku, gdy tsunami okazało się niezwykle niebezpieczne oraz śmiertelne dla wielu osób. Tak samo było w przypadku rodziny Belonów. W związku z tym być może zdecyduje się na lekturę książki - Niemożliwe.

Książkę Niemożliwe można poniżej: 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.