Już 17 sierpnia zobaczymy nowy film o Kubusiu Puchatku

Data: 2018-06-25 21:43:57 Autor: Sławomir Krempa
News - Już 17 sierpnia zobaczymy nowy film o Kubusiu Puchatku

Chyba nikt z naszych czytelników nie ma wątpliwości co do tego, że Kubuś Puchatek Alana Alexandra Milnego przewyższa wszystkie filmowe adaptacje tej niezwykłej historii. A jednak filmowcy wciąż do niej powracają. Najnowsza produkcja – bardzo luźno inspirowana książką – na ekrany polskich kin trafi 17 sierpnia 2018. Już teraz możemy obejrzeć jej zwiastun:

Film Krzysiu, gdzie jesteś? w reżyserii Marka Forstera to opowieść o ponownym spotkaniu dorosłego już Krzysia (Ewan McGregor) z jego przyjaciółmi z czasów dzieciństwa.  Forster w swoim filmie próbuje odpowiedzieć na nienowe pytanie o to, czy zawsze dorosłość musi oznaczać koniec dziecięcych marzeń. Christopher Robin – dorosły już Krzyś – jest przekonany, że tak właśnie jest. Pogrążony w pracy, nie szuka już szczęścia, nie cieszy się życiem i nie ma czasu dla najbliższych. Czy Kubuś Puchatek, Prosiaczek, Kłapouchy, Tygrysek i Królik będą w stanie go uratować? 

Nowa produkcja Disneya wykorzystuje technologię przypominającą tę wykorzystaną w niedawnych ekranizacjach Księgi dżungli czy przygód Paddingtona, łącząc elementy grafiki komputerowej z tradycyjną grą aktorską i rzeczywistym tłem. Widzieliście już takie produkcje? Podobają się Wam? Czekacie na nową opowieść o Kubusiu Puchatku?  

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Kubuś Puchatek
A.A. Milne7
Okładka książki - Kubuś Puchatek

Wzruszające, pełne liryzmu przygody Krzysia i jego przyjaciół – pluszowych zabawek - w Stumilowym Lesie. Obdarzone ludzkimi cechami charakteru zwierzątka...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Recenzje miesiąca
Zaczekaj na mnie
Monika Michalik;
Zaczekaj na mnie
Topielice
Sylvia Wilczyńska
Topielice
Siódma ofiara
Aleksandra Marinina;
Siódma ofiara
Katastrofalny błąd
Iwona Wilmowska;
Katastrofalny błąd
N.P.
Banana Yoshimoto
N.P.
Cyklon
Przemysław Semczuk
Cyklon
Hotel Aurora
Emilia Teofila Nowak;
Hotel Aurora
Pokaż wszystkie recenzje