"Anioły i demony" - profesor Langdon ponownie na tropie

Data: 2020-07-13 12:52:38 Autor: Patryk Obarski
udostępnij Tweet

Już niebawem w telewizji wyemitowana zostanie kolejna część historii o profesorze Langdonie, która stanowi kontynuację świetnie przyjętego filmu Kod da Vinci

Obrazek w treści

Anioły i demony to pochodząca z 2005 r. produkcja z udziałem Toma Hanksa, która stanowi adaptację bestsellerowej powieści Dana Browna pod tym samym tytułem. Co warto wiedzieć na temat filmu? 

Anioły i demony – opis 

Co wydarzy się w filmie Anioły i demony? Tym razem profesor Robert Langdon zostaje wezwany do Szwajcarii, gdzie znaleziono zabitego naukowca. Okazuje się, że na ciele mężczyzny wypalony tajemniczy znak, który prowadzi Langdoma do antyklerykalnego bractwa Iluminatów, chcącego zniszczyć siłę Stolicy Apostolskiej. 

Czytaj także: "Kod da Vinci" – kultowa ekranizacja powieści Dana Browna

Kiedy w Watykanie znikają czterej kardynałowie, potencjalni kandydaci do zostania nowymi papieżami, Langdon musi pomóc w rozwiązaniu sprawy. 

Anioły i demony – obsada

Kto wystąpił w filmie Anioły i demony? W produkcji udział wzięli Tom Hanks, wcielający się w postać Roberta Langdona, a także Ayelet Zurer i Ewan McGregor. 

Czytaj także: "La Bandida": Jose ofiarą spisku. Co wydarzy się w 12 i 13 odcinku? 

Oprócz nich w produkcji zagrali również David Pasquesi, Pierfrancesco Favino, Nikolaj Lie Kaas oraz Armin Mueller-Stahl. 

Anioły i demony – gdzie obejrzeć

Film Anioły i demony wyemitowany zostanie w czerwcu na antenie telewizji Polsat. Produkcję zobaczyć będzie można w poniedziałek, 20 czerwca 2022r. o godz. 20:05. 

Czytaj także: "Zmierzch" – kultowa produkcja o wampirach ponownie w telewizji.

Film dostępny jest także w Internecie – zobaczyć go można na platformie Netflix oraz za pośrednictwem serwisów VOD. 

Anioły i demony – opinie

Film Anioły i demony spotkał się z wieloma pozytywnymi ocenami ze strony widzów. Produkcja według Internautów to ciekawa propozycja na wieczór, przepełniona wartką akcją i satysfakcjonującymi intrygami. 

Anioły i demony – książka

Film Anioły i demony powstał na podstawie książki Dana Browna pod tym samym tytułem. Powieść powinni przeczytać wszyscy ci, którym spodobał się film – różni się ona bowiem od filmowej produkcji z udziałem Toma Hanksa.

Książkę w dobrej cenie kupić można poniżej: 

Tagi: ekranizacje książek, filmy sensacyjne,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Anioły i demony
Dan Brown34
Okładka książki - Anioły i demony

Znakomita powieść w nowej szacie graficznej. Robert Langdon zostaje pilnie wezwany do położonego koło Genewy centrum badań jądrowych CERN. Jego zadanie...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Autor
Reklamy