"Od kołyski aż po grób" – kino akcji i zaginione diamenty

Data: 2020-08-02 17:01:18 Autor: Piotr Piekarski
News -

Od kołyski aż po grób to film sensacyjny, przedstawiający grupę złodziei, którym grunt usuwa się spod nóg, gdy okazuje się, że nie wykonali prawidłowo swojego zlecenia. 

Od kołyski aż po grób to pochodzący z 2003 r. film sensacyjny. Już niebawem produkcja wyemitowana zostanie w telewizji. Co warto o niej wiedzieć? 

Od kołyski aż po grób – opis

O czym jest film Od kołyski aż po grób? Produkcja przedstawia losy Tony’ego, szefa znanej w przestępczym półświatku szajki złodziejskiej. Specjalizująca się w napadach na najdroższe przedmioty świata grupa, otrzymuje nowe zlecenie – musi ukraść drogocenne czarne klejnoty. 

Czytaj także: Druga twarz. Między nami, agentami

Niestety, bandytom nie udaje się zrealizować do końca zadania, a klejnoty trafiają nie do tej osoby, do której powinny. Przestępca Ling postanawia porwać córkę Tony’ego, by wymusić na nim zwrócenie diamentów. 

Nieoczekiwanie, Tony będzie musiał zawrzeć układ z policjantami i międzynarodowymi agentami, by odzyskać diamenty i własną córkę. 

Od kołyski aż po grób – obsada

Kto wystąpił w filmie Od kołyski aż po grób? W roli głównej w produkcji zagrał DMX, który wcielił się w postać Tony’ego. Oprócz niego w filmie wystąpili także Jet Li, Anthony Anderson oraz Tom Arnold.

Czytaj także: "Artemis Fowl" - wszystkie informacje o filmie 

Na ekranach zobaczyć będzie można także Kelly Hu, Gabrielle Union, Marka Dacascosa oraz Michael Jace. 

Od kołyski aż po grób – gdzie obejrzeć? 

Gdzie można obejrzeć film Od kołyski aż po grób? Produkcja wyemitowana zostanie na antenie stacji TVN 7 w niedzielę, 3 stycznia o godz. 20:00. 

Od kołyski aż po grób – opinie

Film Od kołyski aż po grób otrzymał mieszane opinie widzów. Wielu podkreślało, że jest to tradycyjne kino sensacyjne, które spodoba się wszystkim fanom gatunku. To także dobra propozycja na wieczór.

Od kołyski aż po grób – książka

Film Od kołyski aż po grób powstał na podstawie oryginalnego scenariusza, co oznacza, że nie istnieje książka związana z tym tytułem.

Zamiast tego polecić możemy inny tytuł – powieść Ojciec chrzestny, która przedstawia losy jednego z najgroźniejszych bossów mafijnych w USA.

Książkę tę w dobrej cenie kupić można poniżej: 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.