Labirynt – Genialny detektyw i wytrwały ojciec na tropie porwanych dziewczynek!

Data: 2020-11-22 16:12:55 Autor: tadas

Labirynt to niezwykły film z Hugh Jackmanem oraz Jake'iem Gyllenhaalem, którzy znaleźli się w produkcji koncentrującej się na zaprezentowaniu widzom opowieści o porwaniu, oddalaniu się oraz tragedii, która każdego dnia zmienia życie rodziców. Czy wezmą sprawą porwania w swoje ręce?

Obrazek w treści

Labirynt to amerykański film z gatunku thriller z 2013 roku, w reżyserii Denisa Villeneuve (znany z m.in. Blade Runner 2049).

Labirynt – opis

O czym jest film Labirynt? W trakcie Święta Dziękczynienia dochodzi do spotkania rodzin Birchów oraz Doverów, których dwie córki, 6-cio i 7-io letnia zostają porwane.

To rozpoczyna ich wspólny dramat, po którym następuje wiele, wiele kolejnych dramatycznych wydarzeń, kształtujących dramat, krok po kroku niszczący ich życie oraz zmniejszający szanse na odzyskanie dzieci.

Czytaj także: Terror to praktycznie drugie imię komunizmu. Wywiad z Arkadiuszem Rączką

Sprawą zajmuje się detektyw Loki, który tak jak ojciec Keller Dover, musi swoimi ograniczonymi siłami odnaleźć poszlaki oraz dowody, dzięki którym szanse na odbicie dzieci i powstrzymanie porywaczy zwiększa się.

Labirynt – obsada

Kto wystąpił w filmie Labirynt? Główną twarzą filmu został Hugh Jackman, aktor doskonale nam znany z takich propozycji jak Van Helsing, Prestiż, Kod dostępu, Logan: Wolverine.

Czytaj także: Olimp w ogniu – zamach na życie prezydenta

Oprócz nich w produkcji wystąpili także Jake Gyllenhaal, Terrence Howard, Viola Davis i Maria Bello.

Labirynt – gdzie obejrzeć? 

Film Labirynt dziś możemy zobaczyć w niedzielę, 22 listopada o 20:00 na antenie stacji TVP 2.

Czytaj także: "Ludzie i bogowie": Kalińska doprowadza do zabójstwa polskich oficerów... Co wydarzy się w 11 i 12 odc Ludzie i bogowie?

Produkcję zobaczyć możemy także za pośrednictwem platform VOD.

Labirynt – opinie

Film Labirynt doczekał się wyśmienitego przyjęcia, potwierdzającego jak wiele jakości w postaci twórców oraz aktorów zostało zaangażowanych z ten projekt, zachowując przy tym wszystkim wiele zaskakujących pomysłów i świeżości.

Czytaj także: "Królestwo kobiet": Litwini kierują uwagę ku dziewczynom! Co wydarzy się w 6 i 7 odc Królestwo kobiet? 

Labirynt – książka

Film Labirynt to fabularne dzieło Aaron Guzikowskiego, który opracował świetną opowieść o porwaniu, poszukiwaniu oraz walce o małe dzieci, oddalające się od rodziców praktycznie z dnia na dzień. Po dobrym seansie być może zdecyduje się na lekturę książki - Porwanie.

Książkę Porwanie można poniżej: 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.