"Królestwo kobiet": Litwini kierują uwagę ku dziewczynom! Co wydarzy się w 6 i 7 odc Królestwo kobiet?

Data: 2020-11-22 15:12:28 Autor: tadas

Królestwo kobiet to nowiutki serial TVN-u prezentujący widzom zabawną i emocjonującą opowieść skupioną wokół czterech odmiennych kobiet, które los połączył za sprawą ich wspólnego mężczyzny, związanego z podejrzanymi, kryminalnymi intrygami. Co czeka fanów w odcinkach 6 i 7 odc Królestwo kobiet?

Obrazek w treści 

Królestwo kobiet to nowy serial TVN ukazujący komediowe losy czterech kobiet wrzuconych w wielką, intrygę.

Królestwo kobiet – opis 6 odc

Co wydarzy się w 6 odcinku Królestwo kobiet? Sytuacja dziewczyn komplikuje się, krok po kroku sytuacja się coraz bardziej niebezpieczna. Olga gra na dwa fronty z Klaudiuszem, nikt nie wie, po której stronie się opowie ostatecznie. Sprawa ubezpieczenia jest wybitnie trudna, ale wielkie pieniądze coraz mocniej intrygują wszystkich....

Szpak dowiedział się od Dominiki, że córką Inez jest młodziutka policjantka, której życie może być za chwilę zagrożone. Wobec tego dziewczyny chcą się w pełni skoncentrować na Szpaku.

Czytaj także: Olimp w ogniu – zamach na życie prezydenta

Wiedzą jednak, że Klaudiusza jest również niebezpieczny, szczególnie jeżeli spojrzymy na jego nieobliczalność działań. Walka z jednym przeciwnikiem, może być szansą dla drugiego, wobec czego trzeba myśleć dwutorowo. Marian po zadanym mu ciosie w ego, zmienił swoje nastawienie, krok po kroku przekształcając się z prawdziwego, pewnego siebie macho.

Królestwo kobiet – gdzie obejrzeć 6 odc?

Gdzie można zobaczyć 6 odcinek Królestwo kobiet? Najnowszy epizod zobaczyć będzie można w niedzielę, 22 listopada na antenie TVN od godziny 21:30.

Czytaj także: Radek Rak z Nagrodą im. Janusza A. Zajdla!

Nowy epizod zobaczyć będzie można także w Internecie – za pośrednictwem player.pl.

Królestwo kobiet – opis 7 odc

Co stanie się w 7 odc Królestwo kobiet? Dziewczynom cudem udało się przeżyć zderzenie z Klaudiuszem, szybko pozbywając się jego ciała. Inez w tym samym czasie wykupuje weksle u Szpaka za środki pozyskane przez Roberta.

Dziewczyny po raz pierwszy mają wrażenie, że w końcu udało im się pozbyć problemów, jednakże Litwini się zorientowali, że jeden członek iochj grupy znikł. W mieście pojawia się Mitjas, pragnący zrobić wszystko, aby odnaleźć swojego przyjaciela.

Czytaj także: "Ludzie i bogowie": Kalińska doprowadza do zabójstwa polskich oficerów... Co wydarzy się w 11 i 12 odc Ludzie i bogowie?

Ktoś kieruje jego uwagę ku dziewczynom.... Marian oraz Gabi przeżywają drugą wielką miłość napędzającą po raz kolejny ich związek. Mężczyzna ma plan, na jeszcze udoskonalenie swojego planu działania.

Wera zmuszona sytuacją finansową, wpada na pomysł jak pozyskać depozyt pozostawiony przez męża, dzięki czemu dokona szokującego odkrycia!

Królestwo kobiet – gdzie obejrzeć 7 odc?

Gdzie można zobaczyć 7 odcinek Królestwo kobiet? Kolejny epizod zobaczyć będzie można w niedzielę, 29 listopada na antenie TVN od godziny 21:30.

Czytaj także: "Królestwo kobiet": Walcząc ze Szpakiem, nie zapomnij o Klaudiuszu! Co wydarzy się w 5 i 6 odc Królestwo kobiet?

Po premierze nowy epizod zobaczyć będzie można także w Internecie – za pośrednictwem player.pl.

Królestwo kobiet – książka

Serial Królestwo kobiet to nowa, autorska opowieść w komediowym stylu, prezentująca losy czterech kobiet zmagających się z trudnościami wynikającymi ze znajomości z jednym mężczyzną. Być może zainteresuje Was książka - Kobieta warta Królestwa.

Książkę Kobieta warta Królestwa w dobrej cenie można kupić poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.