Królestwo kobiet – Robert i jego sekrety połączą cztery niesamowite kobiety!

Data: 2020-10-18 19:20:43 Autor: tadas

Królestwo kobiet" to zupełnie nowy serial stacji TVN, który będzie prezentować widzom niezwykłą, zabawną historię czterech bohaterek, które w wyniku śmierci swojego idealnego, "mężczyzny marzeń" poznają jego drugą, mroczną, przestępczą stronę.

Obrazek w treści 

"Królestwo kobiet" to komediowy serial TVN-u koncentrujący się na zmaganiach czterech kobiet, zmuszonych do współpracy w celu rozwiązania problemów związanych z pozostawionymi przez ich Roberta długami i problemami, które znacząco zmienią ich życie.

Co dokładnie wiadomo na temat serialu Królestwo kobiet?

Królestwo kobiet – opis, o czym jest serial?

Robert był mężczyzną idealnym dla trzech kobiet - Wera, Inez i Gabi, które po jego śmierci muszą odeprzeć liczne problemy pozostawione przez niego, o których żadna z nich nie miała pojęcia. Niebawem odkryją, że dołączy do nich jeszcze Olga, która jest równie tajemnicza co jej relacja ze wspomnianym mężczyzną.

Jak się okazuje jego byłą firma "Ostatni sen" zmaga się z wielkimi problemami finansowymi, które próbował rozwiązać poprzez... zajmowanie się przemytem różorakich przedmiotów dla gangsterów z wykorzystaniem... posiadanych trumien. Damy muszą poradzić sobie z kontynuacją tej działalności, ponieważ może im grozić spore niebezpieczeństwo.

Do tego dochodzi także wścibskiego detektywa, który ma sprawdzić czy przypadkiem firma ubezpieczeniowa, która go zatrudniła przypadkiem nie została oszukana, a jej środki nie zostały nielegalnie przechwycony i wyłudzone. To jednak jedynie początek wielu problemów, na które napotkają....

Królestwo kobiet – wszystkie odcinki

Co warto wiedzieć na temat wszystkich odcinków tego serialu? Poszczególne epizody omawiamy w naszych specjalnych artykułach:

Królestwo kobiet jest dostępny obecnie w ramach pojedynczego sezonu obejmującego osiem odcinków, emitowanych w tygodniowym cyklu.

Sezon 1:

 • Odcinki 1 - 7
  • Królestwo kobiet odc. 1 – 18.10.2020 r. godz. 21:30 TVN - omówienie odcinków 1 i 2
  • Królestwo kobiet odc. 2 – 25.10.2020 r. godz. 21:30 TVN  - omówienie odcinków 2 i 3
  • Królestwo kobiet odc. 3 – 1.11.2020 r. godz. 21:30 TVN - 
  • Królestwo kobiet odc. 4 – 8.11.2020 r. godz. 21:30 TVN - 
  • Królestwo kobiet odc. 5 – 15.11.2020 r. godz. 21:30 TVN  - 
  • Królestwo kobiet odc. 6 – 22.11.2020 r. godz. 21:30 TVN - 
  • Królestwo kobiet odc. 7 – 29.11.2020 r. godz. 21:30 TVN - 
  • Królestwo kobiet odc. 8 – 6.12.2020 r. godz. 21:30 TVN - 

Królestwo kobiet – 2 sezon?

Na antenie stacji TVN ujrzeć możemy 8 odcinków, które będziemy mogli premierowo obserwować co tydzień. Odcinki w ramach powtórek są dostępne do ujrzenia także w iTVN co wtorek i środę w godzinach odpowiednio 13:25 oraz 23:25. Koniec pierwszego sezonu ma nastąpić 6 grudnia 2020 roku.

Królestwo kobiet – zwiastun

Serial emitowany jest w w formie ośmiu odcinków, dostępnych co tydzień, ukazujących losy wszystkich czterech bohaterek, które wspólnie i z osobna starają się zadbać o rodzinę oraz spokój, który w takich warunkach jest trudny do utrzymania, mając tyle osób za swoimi plecami.

Królestwo kobiet – ile odcinków? Gdzie zobaczyć?

Serial „Królestwo kobiet" emitowany jest równolegle także na platformie player.pl, gdzie na spokojnie po emisji odcinka możemy go zobaczyć czy też nadrobić właśnie w internecie. Kolejne odcinki będą emitowane co tydzień wraz z dwoma powtórkami w trakcie tygodnia.

Produkcję swobodnie możemy ujrzeć także za pośrednictwem wspomnianej platformy, gdzie cała seria jest dostępna do sprawdzenia bez ograniczeń.

Królestwo kobiet – książka

Królestwo kobiet to autorska historia w komediowym klimacie, ukazująca cztery kobiety zmagających się z trudnościami wynikającymi ze znajomości z jednym  i tym samym mężczyzną, Robertem, który wprowadzi je w wielkie tarapaty. Wobec tego być może zainteresuje Was książka Kobieta warta Królestwa.

Książkę Kobieta warta Królestwa w dobrej cenie można kupić poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.