"Królestwo kobiet": Jerzy Szpak nie zapomina o długach! Co wydarzy się w 1 i 2 odc Królestwo kobiet?

Data: 2020-10-18 17:23:38 Autor: tadas

Królestwo kobiet to nowy serial stacji TVN prezentujący widzom zupełnie nową opowieść skupioną wokół postaci czterech zupełnie odmiennych od siebie kobiet, które los połączył za sprawą mężczyzny, związanego z podejrzanymi, kryminalnymi intrygami. Co czeka fanów w odcinkach 1 i 2 odc Królestwo kobiet?

Obrazek w treści 

Królestwo kobiet to nowy serial TVN-u ukazujący komediowe losy czterech kobiet wrzuconych w wielką, intrygę.

Królestwo kobiet – opis 1 odc

Co wydarzy się w 1 odcinku Królestwo kobiet? Wera, Inez, Olga oraz Gabi to cztery wyjątkowe, odmienne i wyraziste kobiety, które połączyła śmierć ich "mężczyzny marzeń", który umarł i pozostawił po sobie spadek... w postaci zadłużonej u gangstera firmy, domagającego się zwrotu pobranych pieniędzy.

Robert pozostawił po sobie wielkie problemy, w wyniku czego kobiety muszą współpracować, aby móc rozwiązać ten problem.

Czytaj także: "Strzelec" – ochronić prezydenta

Wspólnie muszą poradzić sobie również ze sprytnym szpiegiem, który został wysłany ich tropem celem sprawdzenia czy ubezpieczenie mężczyzny zostało zrealizowane poprawnie, aniżeli wyłudzone od firmy ubezpieczeniowych. A to tylko jeden z kilku dodatkowych problemów....

Królestwo kobiet – gdzie obejrzeć 1 odc?

Gdzie można zobaczyć 1 odcinek Królestwo kobiet? Najnowszy epizod zobaczyć będzie można w niedzielę, 18 października na antenie TVN od godziny 21:30.

Czytaj także: Walking on Sunshine. Chodzę w słońcu – wakacyjny romans w rytmie lat 80.

Nowy epizod zobaczyć będzie można także w Internecie – za pośrednictwem player.pl.

Królestwo kobiet – opis 2 odc

Co stanie się w 2 odc Królestwo kobiet? Dług u Jerzego Szpaka to dopiero początek problemów, gdyż na drodze kobiet stają wyzwania związane z przemytem, którego przykrywką jest "Ostatni Sen" oraz wykorzystywane trumny. Wpierw muszą jednak dogadać się ze Szpakiem, aby ten nie zagroził ich rodzinie oraz bliskim.

Umawiają się, że przejmą wszystkie dotychczasowe obowiązki Roberta, utrzymując działalność bez zmian.

Czytaj także: Szybcy i wściekli - Tokio Drift – Czas zawładnąć poślizgiem!

Niestety nie mają pojęcia co muszą zrobić dalej, co powinni poczynić. Najlepszym tego przykładem są trufle, których kobiety nie mogą nigdzie dostarczyć. Nie wiedzą gdzie, w związku z czym rozpoczynają kombinowanie w poszukiwaniu miejsc przerzutu. 

Na miejscu okazuje się, że proste na papierze zadanie jest znacznie bardziej skomplikowane, zmuszając je do odpowiednio dobrej współpracy oraz dbałości o poszczególne szczegóły. Spotkanie z Olgą jest niezwykle trudne i wymaga od nich odpowiedniego zachowaniu dystansu.

Królestwo kobiet – gdzie obejrzeć 2 odc?

Gdzie można zobaczyć 2 odcinek Królestwo kobiet? Kolejny epizod zobaczyć będzie można w niedzielę, 25 października na antenie TVN od godziny 21:30.

Czytaj także: "60 sekund" – zaszantażowany złodziej

Po premierze nowy epizod zobaczyć będzie można także w Internecie – za pośrednictwem player.pl.

Królestwo kobiet – książka

Serial Królestwo kobiet to kolejna, autorska opowieść w komediowym stylu, prezentująca losy czterech kobiet zmagających się z trudnościami wynikającymi ze znajomości z jednym mężczyzną. Być może zainteresuje Was publikacja Kobieta warta Królestwa.

Książkę Kobieta warta Królestwa w dobrej cenie można kupić poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.