"60 sekund" – zaszantażowany złodziej 

Data: 2020-08-05 12:48:38 Autor: Piotr Piekarski
News -

60 sekund to pochodząca z 2000 r. produkcja z udziałem Nicolasa Cage’a. Przedstawia losy mężczyzny, który musi powrócić do złodziejskiego fachu, by uratować życie młodszego brata. 

60 sekund to film sensacyjny z udziałem Nicolasa Cage’a pochodzący z 2000 r. Już niebawem produkcja ponownie wyemitowana zostanie w telewizji. 

60 sekund – opis

O czym jest film 60 sekund? Produkcja przedstawia losy Memphisa, który w przeszłości był jednym z najbardziej niezawodnych złodziei na zlecenie. Z wiekiem mężczyzna jednak zrezygnował z nielegalnych interesów, przeniósł się do innej części kraju, by tam w spokoju doczekać starości. 

Czytaj także: "Zemsta o jasnych oczach": Etienne oczyszczony z zarzutów. Co wydarzy się w 2 i 3 odcinku sezonu 2? 

Niestety, dawne sprawy powracają, gdy okazuje się, że wplątany został w nie młodszy brat Memphisa. Okazuje się, że bandyci z przeszłości porwali mężczyznę i stawiają ultimatum: albo Memphis ukradnie dla nich kilkadziesiąt drogich aut, albo jego brat zginie. 

60 sekund – obsada

Kto wystąpił w filmie 60 sekund? W roli głównej wystąpił wspomniany Nicolas Cage. U jego boku zagrali Giovanni Ribisi oraz Angelina Jolie. 

Czytaj także: "The Duff. Ta brzydka i gruba" - udowodnić, że się mylą

Oprócz nich w produkcji wystąpili również T.J. Corss, William Lee Scott, Scott Caan, James Duval i Will Patton.

60 sekund – gdzie obejrzeć? 

Film 60 sekund zobaczyć będzie można w sierpniu w telewizji. Produkcja wyemitowana zostanie przez stację TVN w środę, 5 sierpnia o godz. 21:00.

Czytaj także: "La Bandida": Marina chce poznać prawdę. Opis odc 33 i 34

60 sekund – opinie

Film 60 sekund otrzymał wiele pozytywnych opinii ze strony widzów, którzy podkreślali, że to dobrze zrobiona, ciekawa produkcja sensacyjna. Filmem zachwyceni będą wszyscy fani gatunku. 

60 sekund – książka

Film 60 sekund powstał na podstawie oryginalnego scenariusza, co oznacza, że nie istnieje książka, której treść odnosiłaby się do fabuły filmu.

Zamiast tego możemy polecić inny tytuł – najnowszą książkę Remigiusza Mroza pt. Osiedle RZNiW, która przedstawia losy Deso, młodego chłopaka z blokowiska, który powiązany jest ze sprawą tajemniczego zniknięcia swojej koleżanki z klasy. Niebawem Deso zmuszony jest do samodzielnego odkrycia prawdy na temat zniknięcia dziewczyny, będąc jednocześnie poszukiwanym przez groźnych ludzi.

Książkę kupić można poniżej: 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Recenzje miesiąca
Selfie z Toskanią
Monika B. Janowska;
Selfie z Toskanią
Wizna
Jacek Komuda
Wizna
Dom sekretów
Natalia Bieniek
Dom sekretów
Magiczne skrzypce
Izabella Klebańska
Magiczne skrzypce
Zapach makadamii
Anna Wojtkowska-Witala
Zapach makadamii
Trzecia strona medalu
Dariusz Grochal
Trzecia strona medalu
Bezsenna
Lou Morgan
Bezsenna
Drogi Edwardzie
Ann Napolitano
Drogi Edwardzie
O melba!
Grażyna Bąkiewicz
O melba!
Pokaż wszystkie recenzje