Szybcy i wściekli - Tokio Drift – Czas zawładnąć poślizgiem!

Data: 2020-10-18 16:35:42 Autor: tadas

Szybcy i wściekli - Tokio Drift to kolejna odsłona znanej serii The Fast Saga, która ma zagwarantować widzom tym razem odmienne doznania, zabierając ich do Japonii, a dokładnie do Tokio, gdzie akcja skoncentruje się na nowym bohaterze oraz na driftowaniu w przepięknych furach!

Obrazek w treści

Szybcy i wściekli - Tokio Drift to amerykański film sensacyjny o wyścigach z 2006 roku, w reżyserii Justin Lin.

Szybcy i wściekli - Tokio Drift – opis

O czym jest film Szybcy i wściekli - Tokio Drift? Tym razem mamy przyjemność poznać Seana Boswella, starając się go namówić do wzięcia udziału w wyścigu samochodowym, poznając po raz pierwszy techniki driftowania, w niezwykle trudnych warunkach, preferowanych w tym miejscu na świecie.

Pierwsze próby są dla niego nieudane, podobnie jak wcześniejsze losy w Stanach Zjednoczonych, gdzie mężczyzna zawodził swoją własną matkę.

Czytaj także: Walking on Sunshine. Chodzę w słońcu – wakacyjny romans w rytmie lat 80.

W Tokyo chłopakowi ciężko jest się odnaleźć, jednakże nowy typ wyścigów sprawia, że bohater zdobywa nową fascynację oraz przyjemność z odkrywania tajników driftu oraz umiejętności, dzięki którym będzie mógł stanąć do równej rywalizacji, w pełni kontrolując poślizg i uzyskiwaną dzięki niemu przewagę.

Szybcy i wściekli - Tokio Drift – obsada

Kto wystąpił w filmie Szybcy i wściekli - Tokio Drift? Główną rolę otrzymał Lucas Black, znany z takich propozycji jak Wojna, Cudotwórczyni, Miasto Tajemnic czy Szybcy i wściekli 7.

Czytaj także: "Strzelec" – ochronić prezydenta

Oprócz nich w produkcji wystąpili również Sung Kang, Nathalie Kelly czy Bow Wow.

Szybcy i wściekli - Tokio Drift – gdzie obejrzeć? 

Film Szybcy i wściekli - Tokio Drift dziś możemy zobaczyć w niedzielę, 18 października o 20:00 na antenie stacji TVN 7.

Czytaj także: "60 sekund" – zaszantażowany złodziej

Produkcję zobaczyć możemy także za pośrednictwem platform VOD.

Szybcy i wściekli - Tokio Drift – opinie

Film Szybcy i wściekli - Tokio Drift z jednej strony został gorzej oceniony przez sporą część recenzentów, z drugiej jednak wielu fanów uznawało ją za lepszą niż trzy ostatnie, dzięki czemu Tokio Drift doczekał się sporego uznania i szacunku ze strony fanów i rosnącej z roku na roku społeczności.

Szybcy i wściekli - Tokio Drift – książka

Film Szybcy i wściekli - Tokio Drift to kolejna autorska opowieść, zabierają widzów tym razem do do Tokyo do Japonii, gdzie gracze mogli ujrzeć nieco inną stronę marki oraz dziedziny związane z prezentowaniem driftu, jako główny motyw tej odsłony. 

Czytaj także: "Ludzie i bogowie": Martel, Skoczek zostaje ofiarą brutalnych tortur! Co wydarzy się w 6 i 7 odc Ludzie i bogowie? 

Być może zainteresuje Was powieść w tym klimacie - Wyścig autorstwa Jenny Martin.

Książkę Wyścig kupić można poniżej: 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.