"Ludzie i bogowie": Martel, Skoczek zostaje ofiarą brutalnych tortur! Co wydarzy się w 6 i 7 odc Ludzie i bogowie?

Data: 2020-10-18 15:27:35 Autor: tadas

Ludzie i bogowie to zupełnie nowy polski serial rozpoczęty w 2020 roku, zabierających graczy Warszawy z okresu drugiej wojny światowej, koncentrując się na oddziale znanym jako PazurCo czeka fanów w odcinkach 6 i 7 odc Ludzie i bogowie?

Obrazek w treści 

Ludzie i bogowie to nowy serial Telewizji Polskiej poruszający historyczne wydarzenia w okupowanej Polsce.

Ludzie i bogowie – opis 6 odc

Co wydarzy się w 6 odcinku Ludzie i bogowie? Na doktora Jana Nowotnego pada wyrok, związany z jego rolą podwójnego agenta, lecz ze względu na między innymi wydanie wielu szpiegów wprost w ręce przedstawicieli gestapo. Akcja patrolu Pazur zakończyła się jednak spektakularną porażką.

Bella ma jednak inny pomysł jak wyeliminować lekarza i odeprzeć zagrożenie z jego strony. Wraz z Dagerem pojawiają się na specjalnym przyjęciu u gubernatora Fischera.

Czytaj także: "Strzelec" – ochronić prezydenta

Dager stara się po tym zdarzeniu skontaktować z Jadwigą, jednakże nie jest to możliwe. Komanów odwiedza załamaną Łokietkową, której męża ciało zostało wyłowione z Wisły. Onyks w trakcie odwiedzin Bronki odkrywa, że jej mały synek jest chory i natychmiast potrzebuje pomocy. Mężczyzna natychmiast decyduje się ją wesprzeć, szybko podejmując działania.

W Akwarium pojawia się Zander, prawie rozpoznając Różę, przy czym tej cudem udaje się zbiec. Waga stara się ją skłonić ku rzuceniu tej pracy. W tym samym czasie Pazur dopada i porywa ochroniarza Nowotnego, dzięki czemu pozyskuje dane o adresie kochanki lekarza. Po akcji spiskowej Onyks i Dager próbują zawrzeć z Nowotnym w układ, zgodnie z którym w razie wydania przez lekarza nazwisk rozpracowywanych osób darują mu życie....

Ludzie i bogowie – gdzie obejrzeć 6 odc?

Gdzie można zobaczyć 6 odcinek Ludzie i bogowie? Najnowszy epizod zobaczyć będzie można w niedzielę, 18 października na antenie TVP 1 od godziny 20:15.

Czytaj także: Walking on Sunshine. Chodzę w słońcu – wakacyjny romans w rytmie lat 80.

Po premierze odcinka w telewizji, nowy epizod zobaczyć będzie można także w Internecie – za pośrednictwem platformy vod.tvp.pl.

Ludzie i bogowie – opis 7 odc

Co stanie się w 7 odc Ludzie i bogowie? Porucznik Martel, Skoczek został zdradzony przez Zajdera, przez co wpada na Szucha, gdzie doświadcza wyjątkowo brutalnych oraz bestialskich tortur, mających doprowadzić go do złamania się i zdradzenia niezwykle ważnych informacji. Ostatecznie zgadza się na współpracuję w wyniku czego zostaje wypuszczony na wolność.

Podejmuje próbę skontaktowania się z podziemiem, jednakże Pazur jest w pełni przekonany, że jest to podstęp!

Czytaj także: Holmes też była kobietą! Recenzja filmu „Enola Holmes”

Józef oraz Oskar są skłonni dać się wykazać Skoczkowi, przy czym Martel nie działają już tak jak wcześniej. Jadwiga postanowiła odwiedzić Różę, wypytując ją o Dagera. Ta wspomina jej o wyeliminowaniu szmalcownika, który przetrzymywał ją i Łokietka, który sporządził donos na Komanów. Prawda budzi w niej wielkie przerażenie.

Róża pozyskuje adres Zajdera, a Portos oraz Dager dostają się do jego mieszkania, aby dokonać eliminacji i wykonania skierowanego na niego wyroku. Onyks sugeruje Dagerowi, że należy odwołać akcję Skoczka, gdyż sami są w stanie załatwić Niemców. Jego zdaniem jednak Skoczek nie jest jeszcze gotowy na wykonanie tego typu kroku.

Ludzie i bogowie – gdzie obejrzeć 7 odc?

Gdzie można zobaczyć 7 odcinek Ludzie i bogowie? Kolejny epizod zobaczyć będzie można w niedzielę, 25 października na antenie TVP 1 od godziny 20:15.

Czytaj także: "60 sekund" – zaszantażowany złodziej

Po premierze odcinek zobaczyć będzie można także w Internecie – na platformie vod.tvp.pl.

Ludzie i bogowie – książka

Serial Ludzie i bogowie bazuje na historycznych wydarzeniach, nie towarzysząc publikacji książkowej, starając się samodzielnie prezentując własną opowieść. Być może zainteresuje Was publikacja Powstanie Warszawskie.

Książkę Powstanie Warszawskie w dobrej cenie można kupić poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.